BilgisayarlarEmniyet

Nasıl yönetici şifresini kaldırmak için?

dikkate almak herhangi bir çalışma gerçekleştirirken herhangi üretiminde ve insan faktörü çalışma sürecinin tüm seyri üzerinde büyük etkisi vardır. doğru ve yetkin matematiksel komutlar bazen bazen ilginç durumlar vardır sonuçla, insan düşüncesine ters düşen herhangi bir programın içine inşa beri bu konuda Bilgisayar donanımı, ayrı bir kategori kaplar. ve hiçbir şey bir adam yönetici şifresini nasıl kaldırılacağı, yapılacak bıraktı - Örneğin, işletim sistemine giriş ve aniden bir günlük bellek getirince bir kişinin şifre sürekli hatırlıyorum olur.

Her şey doğru olduğu Birçok programcı durumlarla karşı karşıya ve, görünüşe göre, bütün olarak kabul edilir, ancak program çalışmak istemiyor ya da algoritma gerekli parametreleri farklıdır. Ne kadar emek değil deride yapılmış olan kimsenin, bütün süreci hayal bile edemiyorum, çünkü sadece bildikleri, hataları tespit etmek ve ortadan kaldırmak için BT profesyonelleri mal olur. Yani, nasıl kaldırılacağı belli koşullar altında acil ihtiyaç giriş yapmak eğer yönetici şifresini ve başka olasılık?

Internet uzerinde Bunu yapmanın birçok yolu vardır, ancak bunların her zaman değil bir sürü sistem için güvenli, çünkü burada dikkatli olmalıdır. Baştan alalım. Yönetici ayrıcalıklarına sahip bir hesabı olan bir kullanıcı, diğer tüm kullanıcılar ile karşılaştırıldığında gelişmiş özelliklere sahiptir. Her şeyden önce, sıradan kullanıcıların oluşturulması hesaplarını yanı sıra görüntülemek ve şifrelerini değiştirmeleri imkanı ilgilidir. Böylece, herhangi bir sıradan kullanıcı belirli nedenler bile onun hesabını kilitlemek için olabilir yönetici, doğrudan orantılıdır. Bu durumda, sistemin içine girme olasılığı için yönetici şifresini kaldırmak için nasıl doğar sorgulamaya makul.

en güvenli yolu şifre kurtarmak Yönetici Windows miniPE baskısında veya ERD Commander olarak acil önyükleme diski (CD veya flash disk) kullanmaktır. Onların sayesinde, bir yönetici hesabı tarafından güvenli modda, hem de erişim kullanımı yoluyla sisteme girin ve ardından güvenle diğerine parolasını değiştirmek veya gerekirse tamamen kaldırmak için unutulmuş olabilir. İkinci durumda, "Yönetici Şifresi" boş. Böylece, yönetici şifresini nasıl kaldırılacağı, şimdi biliyoruz. Ancak, açılış disketi el altında neyi değilse? Bu durumda, son derece zor olacaktır oturum açın. Tabii ki, pek çok ustalar system32 dizininde sistem dosyalarını yeniden adlandırma ve ağda işgali girişimleri ile biten gelen idari şifreyi bozduğu için farklı seçenek sunmaktadır. Bununla birlikte, bu yöntemlerin herhangi biri için bir garanti işletim sistemi geleceği stabilitesi olduğu anlaşılmalıdır. Bir noktada, işletim sistemi basitçe boot edebilir ve en kötü seçenek olmaktan uzaktır tüm sistemi, yeniden gerekecektir. Çok hata BIOS olmuşsa, kötü ve sistem bir gerektiriyor alt düzey bir biçimde.

Şimdi yönetici şifresini nasıl kaldırılacağı biliyorum, ama sadece kaybetmemek için en iyisidir. Bunu yapmak için, bir küçük olması en iyisidir metin notları, hangi kayıt tüm kullanıcı adları ve bilgi sistemleri ile çalışmak için kullanılır şifreleri. Bu durumda, yukarıdaki durumu önlemek için değil, aynı zamanda mevcut verinin güvenliği için sessiz olmak sadece mümkün olacak. Notlar hiçbir yabancı bulamıyorum bir yerde olması gerektiği açıktır.

Sonuç olarak biz başka ilginç gerçeği hakkında söyleyebiliriz. kullanıcı aniden kullanıcı adı ve şifreyi unuttuysanız, yönetici şifresini kaldırmak için acele etmemelidir. Genellikle aynı zamanda hafıza sürprizler bize sunar olur ve kişi yakında hatırlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.