BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Maynkraft" havai fişek yapılır?

"Maynkraft" sen en beklenmedik şeyleri oluşturabileceğiniz tarifleri çeşitli büyük bir ağdır. Örneğin, yaklaşan yeni yıl, sen oyuna Noel ruh getirmek için nasıl düşünebiliriz. Oyun dünyası daha parlak hale getirecek oyuncak ve süslemeleri çeşitli Olarak orada çok kolaydır. Gerçek bir cennet gösterisi - Ama bu size inanılmaz bir şey teklif gibi, "Maynkraft" havai fişek özel dikkat gereklidir. Ve bu gösteride iletken olacak, kimi kalıpların gece gökyüzünde görünecek üzerinde tam kontrole sahip beri.

Havai fişek, havai fişek, roketler

belirli becerileri gerektirmediğinden Her kişi, "Maynkraft" havai fişek başlayabilirsiniz. Sadece elinde konuyu alıp sağ fare butonuna tıklamanız gerekiyor. Resmi olarak bir füze denir, ama gerçek hayatta olduğu gibi yine kullanıcıların, o havai fişek veya kraker aramaya alışıktır. Eğer "Maynkraft" havai fişek yapmak istiyorsanız Ancak, o zaman inceliklerini oldukça çok sayıda çalışma olacaktır.

kraft füzeler

Her şeyden önce sen füze gövdesinin üretiminde meşgul gerekir. İlk olarak, "Maynkraft" de havai fişek hazırlayan bununla basit tarifi düşünün. Bunun için daha sonra ele alınacaktır üretimi konusunda barut, kağıt ve yıldızı gerekecektir. Aşamada denemeler ve havai fişek için kişiliğini getirmek başlayabilirsiniz dikkati çekiyor. Sen füze yüksekliğini yanı sıra geçerlilik süresini etkileyen bir ila üç barut birimleri ekleyebilirsiniz. tarifi bir blok barut ise, patlamada bir saniye sürecek ve üç, sonra üç saniye. Ama dağıtım malzemesi istediğiniz gibi böylece yine, renk değişmesine yıldızlarla boş hücreyi dolduracak unutmayın. Sen daha uzun ve daha yüksek yapmak gerekir - daha barut kullanmak, ancak daha parlak istiyorsanız, daha fazla yıldız ekleyin. Bu arada, zincir dişlisi genellikle reçete hariç tutulabilir ama sonra füze sadece gökyüzüne doğru uçmak, ancak patlama gerçekleşmedi. Yani "Maynkraft" kraft havai fişek neler olacağı. Ve şimdi bir yıldız için hücre bankta eklenir gerçeği ile başa çıkmak için zamanı.

havai fişek önemli bir bileşeni olarak Zincir dişlisi

Asterisk - havai fişek gösterisi taşıyan ana ücrettir. Bunu yapamayacağınız yıldız işareti bilgisi dışında "Maynkraft" havai fişek yapmak hakkında bilmek istiyorsanız. Kraft çok basittir - onlar havai fişek gelen patlamada bir kıvılcım olacak ne renk belirlemek boyalar eklenir tozu engellemek için. İkincil zanaat imkanı olacaktır çünkü Ama, bu sefer sadece bitmiyor. Ama bu sefer, kan nakli rengini ayarlayabilir, yani kırmızı, sarı veya mavi hareket edebilir. Bunu yapmak için, başka bir boya ile hazır yıldızı hazırlanmış olması gerekir. etkilerin Oldukça çeşitli ekleyebilir söyledi. Ama aynı renk ve transfüzyon de - bu "Maynkraft" havai fişek getirebileceği hepsi bu değil. tarifi çünkü havai fişek gerçekten benzersiz hale getirecek değiştiricilerinin daha değişebilir.

modifikasyon yıldız

boyalar altında tüm hücreleri kullanmayan bir yıldız işareti hazırlarken - Eğer havai fişek değiştirme yeteneğine sahip olarak, bir veya iki boş bırakın. İlk ekleyebilir etkilerin birkaç dikkate almaktır. tarifi svetopyl dahil etmek, bir görülmeye değer etkisi raller alacak. yerine açık renkli boya elmas kullanımı ise havai fişek patlama anında gökyüzünde kaybolur ve bir iz bırakmaz. Doğal olarak, bu iki etkileri birleştirebilirsiniz, ancak bir yıldız sınırlı işçiliği de hücre sayısı, ama yine patlama kendisinin şeklini değiştirmek olanağına sahip olduğunu unutmayın, bu daha da muhteşem hale getirmek için.

havai fişek çeşitli şekilleri

Zaten, ona bir yıldız ekleyin ve çeşitli renkleri değiştirebilir ve hatta görsel efektler havai fişek geliştirmek nasıl hazırlanmış roket biliyorum. senin patlamayı alacak formu - Bu son noktayı dikkate almak kalır. Eğer bu değiştiricilerin herhangi birini kullanmaz, lütfen patlama standart yuvarlak bir şekle sahip olacaktır. Ama, eğer bunun yerine kağıt kalem koymak boyalar birinin, gökyüzünde havai fişek desen asimetrik olacaktır. Bir tarifteki Bir Altın külçe birkaç yıldızlı güzel bir patlama ve yapar bir ateş topu büyük bir daire -. Ama en ilginç - senin havai fişek bir güruh başları eklenmesidir. Bunu yaparsanız, havai fişek, bir sarmaşığı başkanı gibi görünecektir. Bunu renkli ve yanardöner yapabilir ve doğal ekleyebilir ve sadece yeşil boya kullanabilirsiniz. Bu görsel efektler aksine, Patlama şeklini değiştirmek için yalnızca bir madde kullanabilir, söylemeye gerek yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.