Sanat ve EğlenceMüzik

Bogachev İrina: biyografi ve eserleri

Bugün size kim Irina Bogachev göstereceğiz. Onun biyografisi ve özellikleri yaratıcı faaliyetler aşağıda açıklanmıştır. Bu Sovyet ve Rus odası ve opera şarkıcısı ve öğretmen. 1939 yılında Leningrad'da doğdu.

biyografi

ailede Iriny Bogachevoy her zaman saygı ve maneviyatı ve eğitimi değerli. Babası o teknik bilimler doktoru, ama birkaç dil biliyordu ve onun için büyük kızı sevdirdi bile. o opera dilinde yazma gerçekleştirmek için karar bilindiğinden Gelecekte, gelecekteki aktris bu bilgi, çok yararlıdır. Onun yetenek ve İrina baba tarafında onun büyük dedesi, Volga üzerinde Barge Haulers miras olması mümkündür. hikayeleri büyükannesi Irene göre, o çarpıcı bas sahibiydi.

Irina Değil sadece kader sanatta getirdi. Biz kimin sağlık blokaj yaşadığı zayıflar ebeveynlerin hayatında, erken bıraktı. Ben sürekli bir terzi yapmayı öğrenmek kardeş yardım etmek işler için bakmak zorundaydı. Ama Irina şarkı ve sanatsal ifade girme zaman vardı.

Petersburg Konservatuarı nedeniyle öğrencilerin Sarayı'nda süre öğretti ve bu kurumun gelecekteki ünlü sonuçlandı Kirov Balesi şarkıcı Margarita Tikhonovna Vietinghoff, ki, bizim kahraman için kapılarını açtı. Hala iken öğrenci Bogachev M. I. Glinki bir sahibi oldu. Sonra o Sovyetler Birliği'nin müzikal tiyatro lider iş iki teklif edildi. Bogachev Irina S.M. Kirova Leningrad Tiyatrosu'nu (şimdi Mariinsky) seçti. ilk 1964 yılında gerçekleşti. Hevesli aktris Pauline rol seslendirdi "Maça Kraliçesi." Yakında Bogachev Irina dünya ünlü uyanır.

1967 yılında Rio de Janeiro'da rekabet birinci oldu. Bir yıl sonra, o ünlü İtalyan maestro Dzhenarro Barra de eğitildi. Sovyet öğrencilerin ilk o ünlü "La Scala" nin sahnede şarkı söylemek fırsat var. Onun Ulrica opera "Bir Maskeli Balo" izleyici ve eleştirmenler gibi bir sıçrama yaptı. opera kariyeri ile birlikte hızla ivme ve konser etkinliği Irina kazanıyor. Onun turu yolları devr-i alem.

Opera ve TV

uluslararası tanınmasına rağmen, bu Mariinsky Tiyatrosu Irina Bogacheva opera malı haline gelmiş kadın karakterleri oluşturulan olduğunu. Bizet yönettiği aynı adlı bu "Aida" içinde "Prens Igor" ve Amneris gelen "Boris Godunov" ve Konchakovna gelen "Il Trovatore" ve Marina Mniszek içinde Azucena'nın ve çağdaş opera "Peter" Martha Skavronskaya ve Carmen, ve tabii ki, favori roller Bogacheva biri - "Maça Kraliçesi" dan kontes

kurşun rolleri Shining, Bogachev Irina muhteşem ve küçük rollerde. "Savaş ve Barış", farklı yapımları Helen Bezukhov ve Ahrosimova Onun güzel F. M. Dostoevskomu tarafından opera "Kumarbaz" dikkat çekici görüntü Babulenki olduğunu. Dünya opera Irina Bogachev en iyi kadın görüntülerde sahnede en ünlü dünya parladı - "La Scala", Metropolitan Operası, Kraliyet Tiyatrosu, Covent Garden, Opera Bastille. Özellikle Sanatçı için Dmitri Shostakovich şiirlerin o tüm dünyada büyük bir başarı ile seslendirdi Mariny Tsvetaevoy, şarkıları yazmıştı. Sasha Chorny tarafından ayetlere "Hiciv" - bir şarkı döngüsü (oluşturma ve Şostakoviç) - kocaman başarının daha az vardı.

Irina TV bir sürü çalıştı. O müzik ve belgesel, onun yararına adamış programlarında yer almıştır. İrina da Bogachev - şarkıcı, birkaç CD yayınladı. Hepsi hayranları ve eleştirmenlerin övgü hak.

profesör

Petersburg Konservatuarı sadece okumak değil bizim kahraman bir yer haline değil, aynı zamanda çalışmak. Yaklaşık kırk yıldır o bu kurumun ders vermektedir. Efsanevi Iraida Pavlovna Timonovo-Levando Irina Bogachev kendisinin bir öğrenci olarak mükemmel bir öğretmen haline gelebilir. Her öğrenci - Olga Borodina Natalya Evstafieva Yuri Ivshin ve diğerleri - bir öğrenci, uluslararası ve ulusal yarışmalarda kazanan vardır. Ve Olga Borodina uzun dünyanın en iyi opera divalarından biri olarak kabul edilmiştir.

yetenek

Halk Sanatçısı yaratıcı yaşam sanatının aşka bağlanmıştır kuvvetleri gerektirir. Allah vergisi yetenek için görev duygusu son derece karakteristik olan bu kişilerin Singer. o bir röportajda Bogacheva İrina söylediği gibi: "Biz zaman seyrini etkileyemez, ama kader her kişinin elinde."

O RSFSC, SSCB Devlet RSFSC Ödülü ve SSCB ödüllü Halk Sanatçısı Sanatçısı Onur. Ayrıca onun cephanelik Halk Kardeşliği Nişanı ve onur Sipariş içinde.

ilginç gerçekler

şarkıcı o sınıfın Iraida Pavlovna bir parçası haline gelmiştir kader minnettar olduğunu ifade etti. O hocası öğretmen düşünceli akıllı, sımsıcak kişi ve ikinci bir anne düşünmektedir. Bizim kahraman ve son ömrünün sonuna kadar onu öğretmen derin sanatsal ve insan etkileşimi var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.