BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Sims 4" çalıştırın. ruhsat ve "korsanlar" başlat

Son zamanlarda, oyuncuların giderek "Sims 4" nasıl başlayacağınızı merak etmeye başladılar edilir. Gibi, her şey basittir - Oyun yüklendikten ve oyna. Ama bu durumda. yaratıcıları izinsiz kopyalarından mallarınızı korumak halledilir sağlamış olmalarıdır. Bu yüzden sizin için güvenle biraz ter gerekecek, bilgisayarda oyun "idi". en simülatörü nasıl çalıştırılacağını sizinle konuşalım.

Lisans - Hazırlık

Yani, nasıl "Sims 4" başlatmak için? ilk şey oyunu satın gerekir. İlk olarak, en kolay seçenek düşünün - mağazadan satın. Eğer lisanslı bir kopyası satın aldıktan sonra Tipik olarak, lansman ile herhangi bir konu ve sorunlar olmamalıdır.

Oyunun yaratıcıları düzgün ürünlerini savunan halledilir. girişimleri oyunu başlatmak için süresince Böylece, sen oyun sonuna kadar, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hatta lisanslı nüsha olarak göz ardı edilmez.

Bir "Sims 4" nasıl çalıştırılacağını anlamak için, "Menşe" kayıtlı olması gerekir ve daha sonra bilgisayarınız ve giriş yükleyin. Tüm Bunun için devamlı internet bağlantısına gerek. Sadece World Wide Web yardımıyla oyunların izinsiz kopyalarına karşı güvenilir koruma sağlamak için. Zaten bir hesabınız varsa, sadece yetki geçmektedir. Şimdi detaylı olarak kurulum ve müteakip devreye almanın dikkate almak mümkündür.

Biz "litsuhu" koymak ve çalıştırmak

Ee, ne zaman emin yapmış "Menşe" ve İnternet'e bağlı, oyunun ilk geçmeye hazır ve hesap. Bu amaçla o yüklemek için gereklidir. , DVD-ROM içine oyun diski yerleştirin autorun için bekleyin. hiçbir şey olmamış ise "Computer" gidin ve ardından sürücüye çift tıklayın. yükleyici açın.

İlk pencere - Bu selamlama. Sadece oku ve "İleri". Şimdi, kabul etmek zorundadır , lisans anlaşması sonra aktivasyon anahtarını girin. Bu kutu veya diske veya diskte yazılı, bu nedenle elle sürücü gerekir. Bundan sonra, kurulum için yeri seçimini sunulacaktır. Oynamak için hazır olacaktır, bundan sonra sürecin, sonuna kadar bekleyin. Şimdi neredeyse bir "Sims 4" çalıştırma konularını anlıyoruz.

Bu kadar yapmadıysanız, "Menşe" giriş yapmak için sadece kalır ve sadece oyun simgesine çift tıklayın. Bir süre bekleyin ve oyun başlar. Hiçbir sorun veya sürpriz yok. Oynamak ilk denemede ile herhangi bir sorun varsa, bilgisayarınız minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edin.

"Korsanlar" - Sorunun başlangıcı

Ama sık sık serisi "The Sims" nin oyuncuları ve taraftarları biraz farklı bir soru ilgiliydi. Az sayıda insan oyunu satın ister ve eleştirmenlerden bile değil sonra iyi değerlendirmeleri. Yani, oyuncular gittikçe "The Sims 4", nasıl çalıştırılacağı soruyorlar "korsanlar". en anlamaya çalışalım.

Başlamak için, kurulum dosyasını indirmek gerekir. Ona göre küçük bir el kitabı ile "crack" eşlik etmelidir. yoksa - eşit dağılımını indirmek kalkmayın, oynamak alamadım.

Eğer yükleyici indirdiğinizde Yani, çalıştırmak gerekir. Sonra lisanslı kopya kurulumda aynı öğeleri tekrarlayın. Ancak, seri numarası tanıtımıyla adımında sorunlar olabilir. "Korsanlar" iyi bak bir "anahtar" ile ayrı bir dosya olmalıdır. Bundan sonra, "Crack" klasörün tüm içeriği, oyunu yüklediğiniz her yerde olduğu "bin", kopyalayın.

Yeni ile olan dosyaları değiştirmek veya her ikisi "sürümlerini" tutmak istiyorum istiyorsanız bilgisayar soracaktır. mutlak değiştirme tıklamaktan çekinmeyin. Aksi halde, oyunu başlatmak için girişimleri başarılı olmayacaktır. Şimdi "başlatıcı" çalıştırın. Bu önemlidir. Tüm "Menşe" paralel anahtarı bu ve mod "çevrimdışı" koyun ile. Artık "Sims 4" start bilmelerini. Ancak, oyun ayarları ve oyun hakkında veri göndermek ve internet üzerinden bir bildirim gönderilir işaretini kaldırarak öğeler bakmak için unutma. Şimdi "The Sims" tamamen çalışacaktır.

tuzaklar

O oyunun bir korsan sürümünü çalışmasını sağlamak için nasıl anlaşılmalıdır görünüyor. Ama bütün o kadar basit değil. "The Sims 4" ikinci kez çalıştırmak başarısız olunca durumlar vardır. Yani sadece bir kez oynamak için "dene" olabilir vardır. "Crack" gerektirdiği şekilde yanlış yaptığı bir şey, varsa bu sorun oluşur.

Buna ek olarak, oyunun ortasında sadece "kareli" ekranına gidebilirsiniz. Bu şirketle EA Games satılan nüsha karşı özel bir korumadır. eğer değişecektir "Sim" monitör görüntüsünü banyo sırasında Korkma. Bu "korsanlar" yeniden veya lisanslı sürümünü satın almak zorunda olmasından bir sinyaldir.

Buna ek olarak, oldukça sık bir oyuncak çalıştırmak için çalışan bir siyah ekran ile karşılaşabilir. Sorun devam ederse, "korsanlar" kullanmaya çalışmayın. Basitçe, bir lisans satın yüklemek ve sorunları unutmak. Şimdi oyuna "Sims 4" nasıl çalıştırılacağı biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.