BilgisayarlarBilgi teknolojisi

İnternetteki sorunları nasıl çözeceksiniz?

Bilgisayarınız varsa ve aniden çalışmayı bırakırsa - bu tamamen trajedi. İnternet yok oluyorsa ya da çok kötü çalışıyorsa, bu gerçek bir üzüntüdür. E-postayı nasıl kontrol edemiyorum, "Odnoklassniki" veya "Vkontakte" ye gitmeyin, arkadaşlarınızla bir görüntülü sohbette sohbet etmeyin? Çoğu, buzdolabında daire ve yiyeceklerde sıcak su bulunmaması daha kolay olacaktır. Hemen ne yapacağımız, Internet'teki problemlerin nasıl çözüleceği konusunda sorular var. Şebekeye erişim eksikliğinin ana nedenlerini ve bunlarla başa çıkmanın yollarını göz önünde bulundurmaya çalışalım.

Asıl önemli olan şüphesiz, ne olabilir - sağlayıcının çalışmasında bir başarısızlık. Dolayısıyla, bu davada yapılması gereken ilk şey, size trafik sağlayan şirketi aramak ve sorunu size bildirmektir. Onların suçluluklarını birkaç dakika içinde itiraf ederler ve çabucak yok etmeyi veya yapmadıklarını söylemeyi taahhüt ederler ve sonra kendiniz düşünmek ve cevabı aramak zorunda kalacaklardır.

İnternetteki sorunlar bilgisayara giren ve virüsten koruma ve ağa erişimi engelleyen kötü niyetli bir kod olabilir. Bir saldırgan, İnternet'i kendi amaçları için kullanmaya başlayabilir; örneğin, kendisine ait olan adreslere spam göndermek. Yazılımı ve anti-virüs programını unutmamak ve düzenli olarak güncellememeliyiz.

Çoğu zaman, kullanıcılar yönlendiricileri kullanır. Bu cihazın yapılandırması başarısız olabilir. Tekrar yapılandırmanız veya dosyaya kaydedilen ayarları kullanmanız gerekir.

Bazen İnternetin sorunlarının yalnızca konut temizlenirken sağlayıcıdan gelen kablo çıkardığı gerçeğinden kaynaklanır. Genel koridordaki komşular ona zarar verdiğinde durumlar vardır. Bazen normal bir bilgisayar yeniden başlatılmasına yardımcı olabilir . Tabii ki, komşuların denediği durumda değil, yalnızca İnternet'te bir sorun olduğu zaman.

Bu gibi durumlarda, Windows 7 işletim sistemi diğerlerinden daha büyük bir avantaja sahiptir.Çeşitli sorunları gidermek için bir sihirbaz vardır. Çalıştırın, sorunları öğrenip çözebilirsiniz. Sadece "Sonraki" düğmesine basmanız yeterlidir.

Belki interneti kullanan böyle bir servise para ödemeyi unuttunuz demektir. İSS'nizin sayfasındaki hesabınıza gidin ve kontrol edin.

Bazen, ilk bakışta, İnternet ile anlaşılmaz problemler vardır. Bir yönlendirici aracılığıyla dağıtıyor musun? Bir bilgisayar vardı - her şey mükemmel çalıştı, bir dizüstü bilgisayar satın aldınız, Wi-Fi ile bağlamak istiyorsunuz, ancak hiçbir şey olmuyor, yazıt: "Conflict IP-addresses" ortaya çıkıyor. Bu durumda, iki seçenek vardır: ikinci bir IP adresinin kullanımını ödemek veya iyi bir bilgisayar uzmanını, ağ bağlantılarını düzgün şekilde yapılandırmanıza yardımcı olmak üzere davet etmek .

Aslında, şebekeye erişim eksikliği sorununu bağımsız olarak çözmek için herhangi bir arzu yoksa, hemen bu davanın profesyonelini arayabilirsiniz.

Genellikle İnternet cihazda bulunur, ancak bazı ayrı sitelerde izin verilmeyebilir, video dosyalarını çalıştırmayın. Ancak bu, ayrı bir inceleme gerektiren başka bir hikaye. Ve şimdi tüm muazzam bir İnternet ağı genişliği boyunca başarılı bir yolculuk!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.