BilgisayarlarYazılım

Eski yorgun olmadığını nasıl Skype'a giriş değiştirebilirim?

Nasıl için giriş yapılmasını değiştiririm eski memnun değil varsa ve farklı, daha rezonans ve güzel istiyorsanız, Skype? Birçok bile bu nasıl mümkün olduğunu bilmiyorum. Bu kolayca açıklanabilir: adını değiştirmek için bir kez kayıt veya meşgul veya tembel, ya da sadece gerekmez. Hala şu anda bulunan ve soru Ama eğer - Skype kullanıcı adı nasıl değiştirileceği - önünüzdeki ayağa kalktı, Sizi hayal kırıklığına olabilir: basitçe mümkün değildir.

için profilinize gidersek, bu verilerin tümünü, giriş hariç, değiştirmek, ancak Skype üzerinde adının ilişkili olarak göreceksiniz - ne yazık ki, böyle bir eylem mümkün. Ancak, eski kullanıcı adı altında internette var olmaya reddetmekte devam ederse can yeni bir giriş lütfen sen ancak o zaman tekrar programa Skype kayıt sürecine başvurmak zorunda ve olacaktır.

Peki Skype kullanıcı adını değiştiririm? programın kendisini açın penceresinde verilen eski adı ve şifre girmek yerine "? Bir giriş yok" satırını tıklayın Veya "Yeni bir kullanıcı Kaydet". Bir pencere kayıt için açılır.

alanlarda "Tam adı" herhangi bir dilde bütün tam adınız Rus olabilir, Latin harfleri olabilir gösterir. Belki de bu alan ayrı ayrı ad ve soyadının için, iki parçaya bölünecektir.

Not: Kayıt formu alanları programın sürümüne bağlı olarak biraz değiştirilebilir doldurun. Temel olarak, bazı farklılıklar önemli rol oynamaz, benzerdir.

Kayıt sırasında, Skype'ın giriş bilgilerini değiştirmek için öğrenmek. Dikkatle bizim yönergeleri izleyin.

Biz Skype için yeni bir giriş seçme aşamasına ulaşır. Özel bir kutuya, akla gelen herhangi bir isim yazabilir, ama tabii bir kez daha kayıt etmek zor olmayacaktır sürece, imkansız olacaktır gelecekte bunları değiştirmeyi unutmayın. Oturum (isim) Skype'ta - bu senin özel olduğunu ve belirli bir sistem içinde adını tekrarladı asla. Diğer kullanıcılar kendilerini seçtiğiniz bir ad atamak mümkün olmayacaktır.

O Skype'ta adını değiştirmek nasıl soruyu cevaplamak için çıkıyor, o kadar zor değil. Sadece tekrar kontrol ve sorun çözüldü.

Bir giriş seçin - bir şeydir, ancak sisteme bunu kullanmasına izin - bu daha zordur. aniden Girdiğiniz ad zaten sahibini, mesaj varsa: "Böyle bir Skype kullanıcı adı kullanılamaz", ve belirtilen benzer seçenekler sunulacak bu sistemde zaten değildir. Sen aralarında seçebileceksiniz, ama bir şey beğenmezseniz, yeni bir tane icat eder. Sen nasıl çıkıyor, Skype adınızı değiştirmek kolay değildir görüyoruz. Belki alınmış olmamalı ve eski ile kalmak daha iyidir?

Son olarak, isim seçilir program memnundur. Biz Skype'ta giriş bilgilerini değiştirmek için öğrenmek hangi kayıt, devam ediyor.

Sonra, yeni hesap için şifre girerek formu doldurun. hayal gücüne sınır yoktur. Durumda, hatta bütün bir kelime veya kelime karışık rakam ve harflerden oluşan bir dizi yazmak mümkündür. Örneğin, böyle bir şey için - «otgadaite moi şifahi». Ama, elbette, bu tamamen bireysel çözüldü. Sonraki alana, yeni bir şifre tekrarlayarak.

Sonraki iki pencerelerde Sonraki (birden fazla varsa, en çok kullanılan seçin) e-postaları yazma.

harf ve düzgün düşünün ve aşağıdaki kutuya yazmaya gerek sayıların boyalı set - Sonra, CAPTCHA karşılamaya var. Sonraki »- girişimi ilk kez başarılı olursa, / için son bir kontrol "katılıyorum / yazan butona tıklayın. Sonra, "Hesap Oluştur" butonuna tıklayın.

Skype dikkatlice bir süre için verileri kontrol ve kayıt işlemini tamamlar. Şimdi güvenle sevdiklerinize ve meslektaşları ile iletişim kurmak için yeni kullanıcı adı ve şifre altında programa geçebiliriz.

Bir kez daha Skype kullanıcı adını değiştirebilirsiniz ve mevcut kullanıcı adı ve şifresini nasıl kullanılacağı konusunu kandıramayacaksın öneriyoruz. Yeni kayıt (ve yeni bir giriş) - gerekli, uzun zaman ve karmaşık bir işlemdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.