SeyahatSeyahat İpuçları

Nerede daha iyi Kırım'da bir tatil için gitmek

Kırım - Rus vatandaşları değil, aynı zamanda yabancıların sadece en çok aranan sonra ve popüler tatil yerlerinden biri. Tüm inanıyoruz insan vardır Kırım şehirler Sovyet zamanlarında gibi mutsuz kalmıştır. Bu, büyük ölçüde yüceltilmelidir son on yıl tatil sahil boyunca bir yanılgıdır turizm merkezi haline geldi. Birçok merak: nereye Kırım'da dinlenme? Tam zamanlı ve Yalta, Sudak, Alushta, Koktebel sağlığınızı iyileştirebilir.

Bu gerçekten güzel bir şehir, masmavi denizde yüzebilir sıcak kum üzerinde dinlenmek ve Kırım tatil şaşırtıcı doğa dokunma için bir fırsat olduğunu. Kırım daha popüler hale geliyor Her yıl, bu çeşitli nedenlerden kaynaklanmaktadır. Birincisi, düşük rekreasyon maliyeti ve ikinci olarak, yüksek düzeyde hizmet - üçte, eğlence ve kültür ve gezi programlarının çeşitli - Avrupa standart ve, eşdeğerdir.

Her şehir kendi yolunda güzel ve turistik bakımından zengindir. Kırım tepkiler sadece hayranlık neden aldığınızı şaşmamalı. Bir kez burada ziyaret turist buraya dönüyor.

Nerede daha iyi bir tatil için gitmek herkes için Kırım'da veya eğlence

Kırım - eğlence çok yönlü dünyanın farklı tatlar ve zenginlik uygun olarak tasarlanmalıdır. Tüm plajlar pek tatil beldeleri eğlence açısından Kırım ile rekabet etmek mümkün olacak, kesinlikle güvenli ve donatılmıştır. Burada güvenle deniz yaratıkları veya uygunsuz banka korkusu olmadan çocukları ile denizde yüzebilirsiniz.

Kırım romantik bir hafta sonu ya da balayı için idealdir. Olursa olsun gitmek hangi şehirde, her yerde birlikte tatilin keyfini ve yıllar boyunca yolculuk hatırlıyorum kuytu bir yer bulacaksınız.

Eğer sağlığını geliştirmek istiyorsanız - bu tesisi seçtik doğru olanı yaptı. Mükemmel kombinasyon - ihale deniz, olumlu iklimi, şifalı çamur ve gelişmiş teknikler ve modern teçhizat tatil ile birlikte maden suyu etkili bir şekilde tedavi yapılacak.

Tesiste düşük maliyetli konuk evleri, motel hazır kaliteli uzmanları, size bütün bir yıl boyunca almaya ve oteller. Örneğin, Alushta'nın sağlık tatil Astım tedavi edebilir. Saki çamurla maden suyu kaynakları ve gölleriyle ünlüdür. Yalta olarak, eğlence ve spa uygulamaları bulacaksınız.

Karadeniz'in en iyi beldelerinden biri - çocuk eğlence takım elbise Evpatoria için. eğlence parkları ziyaret çocuklarla Buraya gelmek, burada çeşitli sürmek unutulmaz bir macera için bekliyor. Parkın inci dünyada hiçbir analogları vardır egzotik gösterisi, bu Boas, tutan, top piton, 40 timsahlar.

Nerede daha iyi Kırım'da dinlenme - kimse net bir cevap verecektir çünkü her biri kendi öncelikleri ve tercihleri vardır. Nerede her köşesi kendi yolunu iyidir ve yalnızca ruh için bir tatil seçmek mümkün olacak.

Nerede Kırım için bir alan seyahate gitmek?

Yalta Çehov'un Evi-Müzesi, Açık Müzesi "peri masallarının Glade" olarak, aynı zamanda bir hayvanat bahçesi vardır Nikita Botanik Bahçesi, Kale "Kırlangıç Yuvası" Massandra'da n Şarap Tadım Massandra Sarayı, ..

Sudak ve Koktebel In: sönmüş bir volkan Karadağ'ın koyunda tekne gezisi, üzerinde yürüyüş dağ Karadağ, ziyaret ederek, Dolphinarium Ceneviz kale, Su Parkı, iyi bir tatma sunmaktadır Voloshin Evi-Müzesi, Sanat Galerisi Aivazovsky, şampanya Prens Golitsyn Factory Gezi rota, örnekleri.

Alushta: Yerel Lore Müzesi, Şelale Jur-Jur, Nicholas Katedrali, Doğanın Hayaletler Vadisi Emine-Bayır-Khosar ve Marble Müzesi ..

Sivastopol 1854-1855, Akvaryum ve Dolphinarium Savunma - Sivastopol Müzesi Aquarium, Malakhov Kurgan, Panorama.

Ayrıca, bir helikopter veya teknede Kırım sahil boyunca bir tekne yolculuğu bir geziye gitmek için fırsat var. Bu iyi tatil geçirebilirsiniz ilginç yerler sadece küçük bir parçasıdır Kırım dinlenmek için: Tabii, bir kaç sayfa soruyu cevaplamak için. Kırım, rekreasyon, yorum internette bulunabilir, birçok Ruslara en çekici kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.