GüzellikSaç

Ne bir saç kesimi

saç seçimi tamamen sorumlu bir konudur. Gerçek seçilen saç modeli sahibini bazı kusurları görünümünü gizlemek ve eksiklikleri gizlemek, bu yüzden olabilir gibi saç seçiminde hata anlamıyla felaket neden olabilir. Neyse ki, tüm bu etkiler geçicidir, fakat bir sürü sorun teslim etmek zaman var.

Bu yüzden tüm bireysel özellikleri doğasında eğlenceli yaramaz kız veya katı ciddi bayan ile mükemmel tutarlı olduğunu ne prichsku mı? Ne bir saç kesimi?

Her şeyden önce, bir parlak dergisi moda saç basit ve tamamen akılsız kopyalama iyi sonuçlar getirebilir asla tamamen umutsuz "Ben sevmesini istiyorum" ve benzeri unutulmamalıdır. kapağında Hairstyle veya saç kesimi, elbette, moda çok genç hevesli kadınlara hitap başarısız, ama olamaz tam modelin tüm bireysel özelliklerine uygun parlak dergisinin kapağı için vuruldu kesin modele şekilde tasarlanmış olmasıdır.

Peki saç yapmalı? Aslında bu tam anlamıyla sorulan izleyicilerden yüzlerce pek çok konuda bir dizi bu kadar boş bir soru değil. en uygun saç modeli seçerken, o devam etmek arzu edilir sadece "... ama bir arkadaşımın kuzeninin saç, uzak bir akrabası olduğunu gördük ..." dan ve iyi niyetle ve dikkate saç tipi kalitesini, yüz şekli, ancak bu bile büyümeyi alıp vücut oranları.

o canlandırmak ve herhangi bir kız veya kadının yüzünü güzelleştirmek ve tamamen benzersiz bir çekicilik vermek değil, aynı zamanda özel bir görüntünün oluşmasına yardımcı olmaz, sadece saç modeli seçmek mümkün olduğunda tüm bu koşullar budur. Ve ne saç kesimi? pratikte hatasız saçları alabilirsiniz herhangi genel bir kural var mı?

Evet, böyle kurallar vardır. dikkate form ve kişinin karakterini, hem de saçın kalitesini almak için yeni bir saç modeli seçerken Öncelikle ihtiyacınız.

daha ince saç kesme hacmi seçmek için, örneğin, hacim, genel olarak ipliklerin inceltilerek elde edilir. Ve asi saçlar uzun bir kesim yapmak daha iyidir.

saç seçimi doğrudan bireysel yüz özelliklerine bağlı olabilir. Yani bir kalkık burun kılı daha iyi yukarı taranmış ve burun küçük ise, bu küçük bukleler bir zenginliği ile saçımı yapmak en iyisidir zaman. Uzun boyun de, ama yaklaşık yarısı - sadece saç, büyük kulakları kapatmak için iyi olurdu. yakın yerleşimli gözler yan şeritleri yanakları boyunca düzenlenmiş ve zengin tapınakları yatarken, saçlarını kaldırdı, bu eksikliği gizlemeye izin verir.

Hala şüpheniz varsa, ne saç kesimi, bireysel yüz özellikleri değil, aynı zamanda onun türüne sadece dikkat seçmek.

basa basa çalışmıyor bu durumda lüks stil - Uzun için, dar yüz kısa saç kesimleri bir şey seçmek en iyisidir. Ama saç kesimi kısa ama gür bukleli, yanakları ortasında aşağı çalışan yüzü biraz daha geniş yapacaktır. Görme yüz kaş ve uzun, kulakları aşağıda, bukleler kadar patlama izin kısaltmak.

Yüz yuvarlak ise düz saç boyun ve alt çene köşelerine ulaştıklarında, bu onun için çok kısa saç kesimi gidin. yanakları yaklaşık yarısını kaplayan yan ayrılık ile yuvarlak yüz ve aşağı omuzlarına uzun düz saçlar için mükemmel uyum,.

Ne bir saç kesimi - bu rakamın türüne bağlı olabilir. Tabii ki, bir saç modeli seçiminde en önemli faktörler kişinin ve saç bireysel özelliklerinin türünü kabul, ama saç doğal olarak şekil ile uyum içinde olmalıdır.

Doğrudan geniş kalça, dar bel ve saç yardımıyla büyük göğüsler olmadan ince rakama Yani bir şekilde karşı bükme bazı şeklin düz çizgiler azaltmak ekleyebilir. onlar ışık yayınlara aşağı asılı şekilde bu durumda, en iyi seçenek orta uzunlukta saç şekillendirme olacaktır.

Oysa bir saç modeli seçiminde kurallarla değil yönlendirilmesi gerekir - biz sadece ama ilk ve güzellik başta kendi duygusu, bunları dikkate ve başlangıç noktası bir tür olarak kullanılacaktır.

Eh, böyle bir duygu yoksa?

Sonra - ne yazık ki ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.