TeknolojininCep telefonları

Samsung Galaxy S3 Duos: genel bakış, özellikler ve yorumlar

Bu Galaxy S3 Duos - iki SIM kartları için geliştirilmiş özellikleri ve desteği ile 2012 "Samsung" amiral gemisi akıllı telefon tam bir kopyası. Bu cihazın satış başlangıcı çok zaman geçmiş olduğundan, performansı hala alakalı olmaya devam edecektir rağmen. Bunlar, hem de bu gadget için yorum bu makalede ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

niş akıllı telefon

Galaxy S3 Duos performansının pozisyondan güvenle giriş seviyesi çözümü atfedilebilir. Ama aynı zamanda biraz fiyatı şişirilmiş. Ancak bu dezavantajı özellikleri bir dizi (entegre depolama kapasitesi empoze örneğin, daha büyük bir ebat diyagonal dokunmatik ekran, geliştirilmiş bir kamera parametreleri esas) tarafından kolaylıkla kompanse edilir. Bu nedenle, bu model en ilginç akıllı telefon giriş seviyesi cihazı isteyenler için, ancak rakiplerinden daha biraz daha iyi bir performans ile olduğunu. Peki, bu gelişmiş parametreler için fazladan ödeme gerekecektir. Eğer çok daha kolay ve çalışmak için daha uygun bir cihaz almak çünkü Ama, öte yandan, oldukça, haklı.

Seçenekler

Samsung S3 telefonu Galaxy Duos standardını sahiptir. Böyle bileşenleri ve tabii ki, donatıları içermektedir:

 • Smartphone.
 • Pil 2100 mAh (bu gadget içinde ve çıkarılabilir).
 • memeleri bir dizi Gelişmiş stereo.
 • Şarj.
 • i kablosu.
 • Hızlı başlangıç kılavuzu ve garanti belgesi bir kitapçıkta birleştirdi.

durum çoğunlukla plastikten yapılır. Çalışma sırasında olası hasarları önlemek için, kapağı almak için hemen gereklidir. Ayrıca bu cihaz orijinal amiral gemisi S3 neredeyse tam bir kopyasıdır ve S3 Duos için ikinci ideali kapsar. Aynı nedenle, şiddetle satın alıp dokunmatik ekran için koruyucu bir film tutturmak için tavsiye edilir. Ayrıca operasyon sırasında zarar görmemesi için gelecekte sağlayacaktır. Bir başka önemli aksesuar - bellek kartı. Bu dağıtım listesinde de değildir ve bu nedenle ayrı ayrı satın almak zorunda. Prensip olarak, cihazın sahibi onsuz yapabiliriz. Entegre depolama kapasitesi izin veriyorsa.

dizayn

Tasarım açısından Gadget selefi Galaxy S3 Duos tamamen aynıdır. Bu cihazların görünüm bakış bile kendi aralarında bunları ayırmasına olanak sağlar. Tek fark, kelime Duos ekleyin, sonra ön panel üzerinde yazıt bulunmaktadır. aracın ön panel, beklendiği gibi, 4.8 inçlik bir diyagonal bir ekranda görüntülenir. Alt kısımda merkezi mekanik düğmelerden oluşur ve iki uç dokunma altında olağan kontrol paneli vardır. en benzer cihazların aksine, bu durumda, düğmeler ölçüde düşük ışık seviyelerinde akıllı telefonda işi kolaylaştırır ışıklar var. Ekranın üstünde bir kulaklık, ön kamera ve aydınlatma sensörleri "göz" ve mesafeyi belirleyen olduğunu. üst kenarı sadece akıllı kablolu 3.5mm ses girişi bulunmaktadır. Cihazın sol tarafında ses düzeyini ayarlamak için düğmeler sürücü ve sağda olacak - Kilidi. konektör dibinde mikro delik bulunur ve YUSB mikrofonu konuşulmaktadır. arka üreticisinin logosu dışında kapak, ve etiketler Duos günü, aynı zamanda ana odasının bir açıklık ve bir LED arka ışık yoktur. İşte metal örgü arkasında gizlidir Birincil konuşmacı çıkarılabilir.

işlemci

Galaxy S3 Duos bir bilgi işlem platformu uzun süre test edilmiş ve son derece güvenilir çip kullanır - "Kualkom" tarafından geliştirilen "Snapdragon 400" dir. Bu işlem mimarisinin 4 modelden oluşur "Cortex A7." Bunların her biri, maksimum yük ve 1.4 GHz'de dağıtılabilir. Ayrıca, 28 mil işlemi yapılır. Bütün bunlar onu hesaplama performans ve yüksek enerji verimliliği kabul edilebilir bir seviyeye birleştirmek sağlar. yarı-iletken çip çoğu gündelik görevler için fazlasıyla yeterli. Liste web sayfalarını tarama, müzik ve radyo dinlemek kitap okumaktan, bir video içermektedir. Ama en zorlu oyunların yeni nesil, kesinlikle bu cihazda çalışmaz. Bunların çoğu 64 bit hesaplanması için optimize edilmiştir ve çip bir saat döngüsünde sadece 32 bit işlemek için olabilir. Dolayısıyla, onların sorunlarına lansmanıyla.

Ekran ve Grafik devaysa

Galaxy S3 Duos yüksek kaliteli ekran. aşağıdaki gibi Özellikler:

 • matris üretim teknolojisi - "SuperAMOLED".
 • Çözünürlük - 1280x720.
 • 4.8 inç görüntü boyutu.

Böyle teknik özellikler oldukça iyi bir grafik hızlandırıcı gerektirir. Bu durumda, bir "adreno 305". Tabii ki, performansın çok yüksek seviyelere sahiptir, kesinlikle olamaz, ama kesinlikle giriş seviyesi makineden böyle beklemeyin. Ancak, onun varlığı çoğu günlük görevler için yeterlidir.

kamera

Samsung Galaxy S3 Duos içinde sadece büyük bir ana kamera. Bu bir sensöre 8 megapiksel. Otomatik odaklama teknolojisi aynı zamanda bir dijital zum, orada uygulanmaktadır. Ama geceleri resim kalitesi hatta tek bile, LED ışıkları, sağlayacaktır. Sonuç olarak, fotoğraf kalitesi çok iyi kalitesidir. Video kaydı da gayet iyi. 1920x1080 çözünürlük ulaşabilir klipler. Bu durumda, görüntü saniyede 30 kez güncellenecektir. Ön odasında Daha mütevazı parametreleri. Bir 1.9 megapiksel sensörüne sahiptir. Bu nedenle, bu durumda niteliksel "selfie'si" olarak kabul edilemez. Ama video için arama fazlasıyla yeterli olduğunu.

hafıza

1.5GB - RAM Galaxy S3 Duo sayısıdır. 16 GB - entegre sürücünün kapasitesidir. Ortalama kullanıcı bu hem iş hem tatil için yeterli olacaktır. Herhangi bir nedenle cihazın bellek miktarını artırmak gerekiyorsa, harici flash sürücü yükleyebilirsiniz. Bu nedenle, maksimum hacmi 64 GB eşit olabilir. daha yüksek güvenilirlik için, en değerli bilgi bulut hizmetlerine saklanmalıdır. Bu bir "akıllı" telefon hırsızlık veya hasar durumunda kendi kaybını önleyecektir.

tek başına cihazın

Yüksek özerklik Samsung Galaxy S3 Duos övünç temizlenemez. temel nedeni burada - bu 2100 mAh batarya kapasitesidir. Sabit 8.6 mm kalınlığında olan mahfaza daha büyük bir pil koymak. iki SIM kartlar varlığı ve 4.8 inç diyagonal bir ekranına ekleyin. Bir dereceye kadar, sorun enerji tasarruflu işlemci çözer ama bu konuda tam bir çözüm için yeterli değildir. Sonuç olarak, daha önce belirtilen tüm faktörler, bu akıllı telefon, 12 saat maksimum borç verir azami yük gerçeğine yol açar. Eğer yükü azaltmak, biz tek şarjla güvenle işin 2-3 gün olsun. Bu yeterli değilse, o zaman ek bir harici batarya satın alın. Elbette bu zarif bir çözüm değildir, ancak telefonunuz bunun için olabilecek en kötü zamanda sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

arabirim seti

Samsung Galaxy S3 Duos aşağıdaki arabirimler varlığını sahiptir:

 • "Wi-fi," - herhangi bir ölçüde internetten akıllı telefon verilere hızlı yüklenen.
 • GSM ve 3G - onların yardımıyla, küresel web'den bilgi indirmek telefon görüşmeleri yapmak ve göndermek ve SMS alabilirsiniz.
 • "GLONASS" ve GPS doğru konumunu belirlemek veya yol tarifi almak için izin verir.
 • NFC - Benzer bir gadget de her boyutta dosya yüklemek için birkaç dakika için izin veren bir kablosuz arayüz.
 • "Bluetooth" Eğer NFC gibi aynı şeyi yapmak için izin verir, fakat veri miktarı önemli ölçüde daha az olmalıdır.
 • 3,5 mm ses girişi harici ses kaynakları (hoparlör veya kulaklık) akıllı telefon ses çıkışı sağlar.
 • Mikro YUSB pil şarj kullanarak gerçekleştirilir. Ayrıca, bu tel arayüzü harici cihazlar (PC, dizüstü bilgisayar) ile senkronizasyonu sağlar.

yazılım

akıllı sistem yazılımı gibi "Android" kullanılmıştır. Başlangıçta bu sürüm 4.3 seri numarası ile yüklenmiştir. 4.4 - Ama İnternet Galaxy S3 Duos firmware ilk bağlantıdan sonra yeni bir sürüme yükseltilir. Bu gadget Ek güncellemeler sistem yazılım sahipleri beklememeliyiz. akıllı telefon uzun satıldı ve buna oldukça uzun bir zaman üreticiler artık güncellenmiş yazılım üretiyor. işletim sisteminin üzerine, üreticinin başka bir cihaz gibi tescilli kabuk TouchWiz yüklenir. Ayrıca önceden yüklenmiş yazılımın etkileyici miktarda vurgulamak gerekir. İlk "Polaris Office" dir. Yani, bu akıllı telefon derhal elektronik belgelerin çeşitli (* .doc, * .xls, * .pdf, vb) ile kutunun dışında çalışabilir edilir. "Google" olağan programı da bulunmaktadır. Koreli programcılar ve sosyal ağlar unutmayın. Yani bu üst üste yerleşik işletim sistem araçları tam bir set var. Böylece kutudan çıktığı akıllı telefon zaten tam operasyonel.

Gadget Fiyat Bugün

direkt rakipleri Galaxy S3 Duos de biraz overpriced mal karşı, daha önce belirtildiği gibi. Şu anda Onun fiyatı 180 $ olduğunu. Ama öte yandan, bu gelişmiş teknik özelliklerle haklı görülebilir. Bu ekran büyüklüğü artan ve daha iyi organize bellek sistemi, ve daha verimli bir işlem platformu. Bu nedenle, bu gadget yüksek maliyet avantajları sayısına göre kaydırılmıştır.

yorumlar

Galaxy S3 Duos ufak kusurları vardır. Yorumlar Böyle tahsis:

 • Kapağı geri cilalamalıyım. Bu tasarım o toplanan kir yol açar ve parmak izleri açıkça yüzeyinde görülebilir. Bu durumda, onlara yeterince sert çıkarın. tampon - Bu sorunun basit bir çözüm bir silikon kapağı satın almak. Sonuç olarak, kapak yüzeyi "zararlı" etkilerden çeşitli korunacaktır.
 • İki SIM kartlarla çalışması ile ilgili bir program bölümünde Küçük "hataları". Bu sorun, işletim sisteminin eski sürümünde kendini gösterir. Tüm güncellemeleri kurduktan sonra, bu olmayacak.
 • arka kapağın Kaygan yüzeyi - Bunun nedeni, yanlışlıkla telefonunu bırakın. Yine, bu konu, ilki gibi, kapak çözülür.

Ama pozitif çok daha:

 • Üretken işlem platformu.
 • Artan RAM ve dahili ısı depolama kapasitesi.
 • Önceden yüklenen yazılım iyi takımı.
 • Yeterince geniş diyagonal ekran.
 • hareketlerle kontrol etme yeteneği.

sonuçlar

Sonuç olarak, benzer cihazların arka planı biraz overpriced bir ile büyük bir giriş seviyesi akıllı telefon olsun. Ama bu dezavantaj Galaxy S3 Duos önemli ölçüde geliştirilmiş özellikleriyle tarafından tazmin edilir. Bu, bu gadget satın alma daha haklı kılar. Ek dolum uygulama yazılımını gerekmez cihaz için hazır kutunun dışında hemen olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.