ÇirkinlikInşaat

Değerlendirme ve pratik uygulama: Burgulu kazık üzerine vakıf

Evin inşaat - gerçek bir sanattır. Ama ürün ustanın hiçbiri bazı temelsiz oluşturulamaz. Bu tuval resimlerinde, ancak inşaat halinde - vakıf. Gücünün binanın uzun ömürlü değil, aynı zamanda orada yaşayanlara güvenliği konusunda sadece bağlıdır.

Ne yazık ki, bizim zaman gerçeklik özel geliştiriciler nasılsa inşaat maliyetini azaltmak sadece, her şeyi kaydetmek zorunda olmasıdır. Bu üzerinde temel olarak belirdi Burgulu kazık. Yorumlar çoğu durumda bu inşaatın diğer yöntemlere çok iyi bir alternatif olabilir, olduğunu göstermektedir.

Teorinin Biraz

Tabii ki, inşaat kazıklar üzerine evlerin çok uzun zamandır tanıyorum. Onlar atalarımızın meşgul edildi sonra, anıtsal bina dik mümkün değildi kazıkların üzerine evlerini koyarak.

Tabii ki, bu yapı usulü Modern uzmanlar görmezden gelemedim. Böylece onlar büyük vidalar benzer etkisi bakımından, paslanmaz çelik kazıkların yapıldığı için bir teknoloji geliştirdik. üzerinde böyle bir vakıf vida kazıkların (incelemeler bu konuda, ancak, oldukça çelişkili) tam anlamıyla onu eve yerleştirerek, toprağa ettim.

Ne oldu?

Dediğimiz gibi, farklı tepkiler var. Kabul edelim. Bazı müşteriler kazıklar üzerine ev yavaş yavaş yerleşmek veya bir tarafa göz ucuyla bakmak başlayacağı söylenebilir. sebebi nedir? Kural olarak, yetersiz veya yok ölçme sonucunda.

yoğun ve ağır toprak tabakası noktaya hemen hemen tüm yol köklü bile, kum veya benzeri bir şey, küçük kazık ise, gerçekten sürdürülebilir binalar için temel teşkil edemez.

Buna ek olarak, vida kazıklar üzerinde vakıf gibi tesislerinin kalitesi (yaklaşık yorumlar sık söylüyorsun) çalışma ekibinin beceri bağlıdır. Aynı bant taban hasarı, normal çimento kullanırsanız, her durumda, her şey iyi olacak, zordur. Ama yığınları ile bu kadar basit değildir.

inşaat kusurları

Eğer yığınları salıncak vidalama sonra, o zaman eve koymak edilemez fark ederiz. Hatta bu konuda konuşmak yok, görünüyor, ancak inşaatçılar anlatmak tüm hikayeleri inanıyoruz kadar saf müşterileri vardır.

Onlar uykuya dalmak, sonra kazık neredeyse tam boy, vidalı geri kalanı bir çukur kazmak ve çukur çarptı. Tabii ki, onların işe yaradığını tespit geribildirim pek olumlu çağrılabilir. Unutmayın "vida" adlı bir sebep (biz düşünen geribildirim) vida kazıklar üzerine vakıf. Sen yerine gömmek yerine, zemine kazık bükmek gerekiyor!

Diğer iddialar müşteriler kendilerini ekonomisi ile ilgilidir. Onlar kapalı şans güvenerek para harcamak istemiyorum. Basit bir ifadeyle, vida kazıklar üzerinde ortalama vakıf, hesaplanması, sadece uzmanlar tarafından yürütülen bir ev 6x6 metre 8-9 kazıkların ortalama yüklenmesini içermektedir edilmelidir. Yani, 4-5 koymak için gerekli değildir. Zamanla, yük taşıma kapasitesi yeterli olmayabilir ve sonra inşaatı "kurşun."

Sonuç

Geri kalanı için, bütün yorumlar olumlu. İnsanlar sadece dolayı bu yöntemin düşük maliyetle küçük bir bütçe içinde tutmak mümkün olduğunu söylüyorlar. Böylece vakıf montaj vidası kazıkların üzerine - ideal az katlı yapı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.