BilgisayarlarBilgisayar oyunları

İntikam 100 Kapılar: örneklerde

Bugün daha sonra ayrıntılı olarak sunulmuştur geçit olan İntikam oyunu 100 Kapılar, bahsediyorlar. Bizden önce kapıya bir mantıksal maceradır. Bu gibi gelişmeler çoktur, fakat kendi çıkarları doğrultusunda her biri.

Düğme, hedefin yönü

Bu yüzden İntikam oyunu 100 Kapılar kısa bir açıklama anladım. Passage ilk düzeyini tanımlamak başlar. Bu noktada, sadece düğmeye basın. Parmak ona işaret ediyor. Biz ikinci seviyeye geçin. Bu durumda, biz aynı anda bir çift için düğmelere basmanız gerekir. Üçüncü düzeyde Oyunu İntikam 100 Doors geçirilmesi belli bir yönde bir parmak olması gerektiğini sağlamaktır. Başlangıç noktası olarak başlangıç ve bitiş takip alır. Bir sonraki adım, dördüncü seviyesidir. Biz katta bulunan bir ipucu, inceleyin. Bir atış hedefi üretmek için gereklidir. Bunu yapmak için, YANGIN butonuna tıklayın. yay kez dokunun. Basın YANGIN. Çift dokunmatik yay (3 kat tekrar). Yine, pres YANGIN. soğan için bir kez. Nihayet son basın YANGIN. Oyunu İntikam 5 seviyesinin 100 Doors Geçme top düğmesine basın mümkün olmayacaktır kadar, sahne 6 üstesinden cihazı devirmek için kod 5452323. girmeden azaltılır.

Sürahi, çiçek soğanı, Ulaştırma

İntikam oyunu 100 Kapılar hat 7 seviyede. Bunun Passage sürece sürahi düştükçe cihazı sallamak etmektir. Anahtarı düşer. Bununla beraber kapıyı aç. 8 seviyesine gidin. el izi doğan tıklayın. Kapının üstündeki her üç yeşil ışıkların katılmayı bekliyor, parmağınızı tutun. Biz 9 seviyesine açın. tekerlekleri var miktarına göre öğeleri sürükleyin. Yani, tekne altıda, sıfırda otobüste bisiklet iki, dört makine olmalıdır. Biz 10 seviyesine açın. Yangın musluğunun için sepeti sürükleyin. Bir kova kullanın ve su sütunu ortaya çıktı. Bu yüzden kabı doldurun. Bundan sonra, su olacaktır ki burada bir kova, anahtar kap üzerinde kullanılmaktadır. Son dokunuş. Anahtarı alın kapıya uygulayın. Biz 11 seviyesine açın. Cihazınızı eğin ve pençe tıklayın buna düşürmek ve sonuç olarak bir oyuncak seçmek için izin verecektir. deliğe doğru bir önyargı yapma. Bizim oyuncak düşürmek için tekrar tıklayın. oyuncakların her biri için, bu adımları birkaç kez tekrarlayın. Geçen Üzeri anahtarıdır. Ayrıca pençeleri yardımı ile delik sürükleyebilirsiniz. 12 düzeyine gidin. Tüm mavi kırmızı yaktı böylece topları lazerler sürükleyin. 13 düzeyine gidin. sola maksimum bütün şeritler taşımak için okları kullanın. Sonuç olarak, kelime KEY yeşil ve mavi tuşlar ile kaplıdır. kapı açılır. 14 düzeyine gidin. çekiç yanı sıra soğan atın. Onlar doğru duvarda. çekiçle sağ üst köşesini bölmek. Bir ejderha ışığı dökün. Biz onun yüzüne karşı birkaç kez yay kullanırlar. 15 düzeyine gidin. Shaker. Patlatıcıyı düşer. Bunu başka bir fitil ve patlayıcıları seçin. ilk yazılı Şişirme beni uzakta ise. Biz kapının yanında patlayıcı koydu. buna fitil uygulayın. Daha sonra, nasıl patlatıcı bağlanmak için. Hepsi bu. Bu Patlatıcıyı basın sadece kalır. 16 düzeyine gidin. Biz kazık bir çekirdekten alır. silah için kullanın ve sonra üzerine tıklayın. altın yığınının üzerine çekirdek kara değil, bir sonraki alır. Tekrarlama manipülasyon. kazık sonucunda anahtar kalmalıdır. Seçip kapıya uygulayın. 17 düzeyine gidin. boya ile doldurulmuş kutular üzerinde üç kez basın. Sonra bu öğeler, ilgili rengin yardımıyla harfleri ihanet. S mavi olmalıdır. W kırmızı yap. yeşil bir boya. G, mavi kaplıdır. 18 düzeyine gidin. top labirent taşıyabilirsiniz. Ancak, dinlenmiş değildir şeye sürece hareket eder. Bu nedenle, biz bunu belli bir şekilde hareket ettirin. İlk olarak, aşağı, sağa ve yukarı. Öyle değil sonra. yukarı doğru daha fazla. Yine, sol ve yukarı. Öyle değil sonra. Sonra yukarı tekrar. Son olarak, sola, aşağı ve sağa. Biz labirentin sağ alt köşesinde almak gerekir Bu idarelerin sonucu.

Oyun İntikam 100 Kapılar. Passage: 21 seviyeleri

Her şeyden önce, biz gelişen kapıya dikkat. Bunun yerine, X 3 üçe ayarlayın. Y iki Ikili ile değiştirilir. sonuç kodu: 33322 girilecek. Hepsi bu.

Oyun İntikam 100 Kapılar. 30 düzeyinde - geçme

Bu aşamada poz bilmeceler aşmak için, sürükleme ürün ölçeklerde az beş kilogram ağırlığındaki. Biz oyuncak ayı, bir top, bir anahtar ve bir elma hem bahsediyoruz. Zafer. Bu yüzden İntikam oyunu 100 Doors en zor seviyelerinde anladım. Bunlardan Passage biraz daha detaylı tarif edilmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.