Ev ve AileAksesuarlar

Ticari saç sabun - "artıları" ve "eksileri"

Bugünün Skin çeşitliliği nispet saç anlamına Birçok yaşlı insan, aynı cümleyi söyledi: "Biz saç sabunu yıkanmış genç bir adam vardır ve bunlar sağlıklı ve parlak olmuştur." Konuyla ilgili uzman ve tüketicilerin görüşler ederken diğerleri, tam tersine, bazı şiddetle karşı çıktı, ayrıldı.

diyelim ki, kullanımı için olanlar, ekonomik sabun saç olağanüstü yararlı olmuştur. Bir, bereketli, sağlıklı ve parlak hale onu Saç. Yani saç sabun için programı kullanımı korkmayın. daha gurur daha onun hakkında yanıtlar ve kızlar elde edilebilir sonuçlar şaşırtıcı. Bir maliyet-etkin her mağazada satılan ve olumlu sonuçlarını görebilirsiniz uygulaması bir ay sonra olduğu anlamına gelir.

Kullanım sabun saçlarını özel bir şekilde olmalıdır bakımı için. Sadece sabun, bir seyreltilmiş sabun çözeltisi ile bir parça baş sabunlama ve içinde saç durulama olmamalıdır. Ayrıca, banyodan sonra onlar sirke az miktarda soğuk su ile durulayın için önerilir. Ayrıca, bazı kadınlar kepek gelen sabun kullanılan bu yöntem gerçekten oldukça etkilidir, ama yine sonucunu görmek için, sabunlu su ile en az 1 ay süreyle saçınızı yıkamak gerekir.

Başvuru için, biz dünyada pek çok yıllardır olmuştur sabun yardımıyla kafasını yıkamak bazı insanlar vardır diyebiliriz. saçlarını olmaz ile tam tersine, bunlar güçlü yapısı ve lüks bir doğal parlaklık var, tamam.

Ama trichologist doktorlar ekonomik saç sabunu son derece zararlıdır ve bunun kullanımını önermemektedir söylüyorlar. Kim bilir, onlara bakmakta ve yapılarını incelemek, saç tedavisinde rol oynayan trichologist doktorlar. Yani, onlara göre, saç için ekonomik sabun - Gerçek zehir, yok etmek ve hatta sağlıklı saçlar zarar edebiliyor. Gibi, herhangi bir donanım sabun içerdiği alkali içinde temel sorun, doktorlar açıklanmıştır. Bu çözelti Bu nedenle, bunlar, kırılgan, kuru ve cansız hale geldiğinden, saç doğal koruyucu filmi yıkar o kadar zararlı ve agresif. Sonra yapısı koruyucu filmi zor olacak geri, pahalı ilaçları satın almak zorunda kalacak.

Ve tüm protestolar ve yorumlar sabun savunucuları saç, yani, diyelim ki, eski zamanlarda, bütün sadece onlara saçlarını yıkanmış ve hiçbir şey onların başına, uzmanlar söylüyor :. "O zaman sabun çok farklı bir kompozisyon ve kalite oldu"

Yani sabunla saçını yıkamak ya da değil, ne soruyorsun? Bu sorunun kesin cevabı herkesin bir seçim yapmak zorundadır, yok. rakipler ve savunucuları arasında anlaşmazlıklar uzun yıllar bitmiyor. Bugüne kadar, savunucuları bunu korumak için, çünkü saçın hiçbir film yıkanıp olmadığını iddia ve onlar saç asetik su durulanır. Sadece şüpheci gülümsüyor ve başını sallar bu ifadeye aynı terapistleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.