Ev ve AileAksesuarlar

Hangi dalış için bir saat seçilir?

dalış özel bir eleman kişi güvenliği bağlıdır spor saatler vardır. Nedeniyle son zamanlarda dalış bilgisayarı dahil hangi modern ekipmanlar var olması nedeniyle, saatlerce satın dikkat etmek durdurdu. Ve neden bilgisayar zamanını içerebilir parametrelerin çok çeşitli göstermek mümkün olduğunda gereklidir? onlar bilgisayar çöker durumunda gerekli sigorta ek bir unsuru olarak kullanılabilir beri Oysa dalış Saatiniz hakkında, unutulmamalı.

spor saatler için malzeme paslanmaz çelik, sentetik reçineler, titanyum ya da plastik olarak hizmet gibi. Önemli bir unsur tüm rakamlar ve oklar açıkça görünecektir hangi kolay kadran vardır. dalış saatinin yanı sıra iyi bir aydınlatma olmalıdır. Tam karanlıkta aydınlatma sağlamak için gereklidir. izle su geçirmez olması gerektiğini unutmayın. Bu nedenle, satın almadan önce onları su altında ya da değil test için öğrenmelidir. Cihazın iyi bir gösterge otuz atmosfer basınçta su geçirmez performanstır.

dalış saatleri bireysel test, kalite belirlendiği sonuçlarını geçmeleri gerekir lütfen unutmayın. inceleme sırasında, netlik mekanik hasar ve jantın güvenilir bir şekilde tespit karşı cihaz anti manyetik özellik stabilitesini yazılar. Aynı zamanda bile tuzlu suda mükemmel çalışmak zorunda iyi bir saat. sapmaları kontrol etmez sonuç bulunursa, o cihaz tam tüm kalite standartlarına uygun olduğu anlamına gelir.

Çok sık için nöbet görebilirsiniz dalış, bir vida aşağı alt kapak ve dairesel kesitli olan yoğun yüzük var. Ayrıca spor izle kurumu kafa sökülmelidir. Buna ek olarak, elementin onun ellerinde neopren eldiven bile kullanılabileceğini, kaba ve büyük olmalıdır. Gibi ek elemanlar kadran çizilmeye önler, bu darbeye dayanıklı yan koruma ve safir cam olmalıdır.

Aslında nedeniyle hiçbir güneş ışığı büyük bir derinlik, dalış saatler zaman görünürlüğünü artırmak için katkı sağlayacak aydınlık işaretleri sahip olması gerektiğini. Hakkında bu faktör her durumda unutmamalıyız. Saat havanın varlığına dayanarak, dalış süresini hesaplamak için gerekli olan bir döner kenarına ile edinilmesi gerekir. jantın dönme yönünün tersine olduğu için, daha sonra birkaç kez daha çok sayıda hala bile kazara temas durumlarında gösterilmez. Bu yönü ek koruma sağlayacaktır.

Şu anda, dalış saatler modası geçmiş değildir elemanı, kendilerini güvende dalış ek teminat olarak hizmet vermektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.