Entelektüel gelişimiMistisizm

Nasıl kocası (gelecek) adını biliyorum. Eğer el el falı ile gelecekteki kocasının adını nasıl anlarım

Nasıl kocası (gelecek) adını biliyor musunuz? hızla evlilik mutluluğu bulmak rüya hemen hemen tüm kızlar tarafından sorulan bu mistik bir soru. Bugün kocan olacak kim olduğunu bulmak için yardımcı olacaktır Falcılık, oldukça fazla olduğunu belirtmek gerekir. ateş, su, meyve ve diğer özellikleri ve birisini kullanarak ritüelleri Birisi avucunun dayanır.

Bugün size kocasının soyadını (gelecek) öğrenmek için nasıl bir kaç seçenek sunuyoruz. Güvenilirlikleri mutlak değildir, bu yüzden çok ciddi olma tahmin kız gibi eğlenceli davranın.

Eğer kocasının koluna geleceğin adını nasıl anlarım

bildiğimiz gibi falı, t., E. insan palmiye Falcılık günü, bu geleceğinizi öğrenmek için nasıl en popüler yöntemdir. Ama el falı aracılığıyla henüz kimse müstakbel eşin adını belirlemek mümkün olmuştur. Uzman topladığı tüm verileri elini ya da kadınlar baktıktan sonra büyük bir ölçüde doğada geneldir. Böylece, deneyimli bir el falcısı bir erkek için evleneceğin söyleyebilirim (benzeri karakter özellikleri, görünüm, vb.), Çocuk sahibi gibi, onunla tüm hayatı yaşamak, ya da palmiye başka evliliği tahmin eğer.

Eğer eşiniz kim olduğunu bulmak için sabırsızlanıyorum, o zaman bu ve tahminlerin diğer tür kullanabilirsiniz.

kocasının ismi de koluna Tahmin

Palmists bu konuda güçsüz ama elleri eşin ismini başlayacak hangi harfi üzerinde bulmak hala mümkün. Şüphesiz, bütün çocukluk arkadaşları onların sözde "ısırgan otu" yaptı. kehanet için aynı devreyi gerekecektir. Sen önkol ve "bükülme" bir el almaya arkadaşınızı sormak gerekir farklı yönlere cilt sıkmak keten sanki, ellerinize arasındaki mesafe en az 10 santimetre olmamalıdır. Sürece arkadaşın bu pozisyonda ön kolunu tutacak gibi Cildiniz bakmak gerekir. Bu işlemin ardından, ellerinizin iç kısmında birden kıvrımlar oluşturmalıdır. içlerine Peering, farklı semboller görebilirsiniz. gözlerinin üzerinde mektup düşecek olursa, onunla olduğunu ve eşinizin adını başlayacaktır.

İlk karşı-man

Şu şekildedir: olabilir gelecekteki kocasının adını öğrenin Yılbaşı ilk adamı Adını var yürüyüşe gidip sormalıyız (hemen kavga çanları sonra). Bu ad gelecekteki eşin adı olacaktır.

elma kabuğu üzerinde

Nasıl kocası (gelecekte) adını geleneksel elma kullanarak biliyoruz? Bunu yapmak için, kurdele kabuğunu gözyaşı için dikkatli olmak, cilt bir büyük meyve ve spiral temiz alır. Dahası, bunun doğru omzunun üzerinden atmak için gereklidir. olan karakter kozhurki ortaya koydu ve senin eşin adının baş harfi olacaktır.

yonca tarafından

Bunu nasıl geleneksel bitki kullanılarak, kocası (gelecek) adını biliyor musunuz? Bu, dört yapraklı yonca gerektirir ve sağ ayakkabısının üzerine yerleştirin. İleride buluşacak kiminle ilk kez bir insanın isim verin ve eşi adına benzer olacaktır. Adamın ve size evlenme teklif yapmak olasıdır.

kağıt parçası

gelecekteki eşi arayacak nasıl söyleyebilirim başka kanıtlanmış bir yöntem yoktur. Bu yılbaşı için kağıt temiz bir sayfa alıp 20 eşit kareler halinde kesip gereklidir. Her yanında herhangi adamın adının bir parçası yazmak. kağıt parçaları Torna, yastık altına koymak ve herkese konuşmadan uyu. Ertesi sabah, yataktan almadan, tek parça almak genişletmek ve hangi isim olacak eşiniz bulmak. Şekilde o ama sadece yeni yıl ya da yılbaşı için, herhangi bir arzuları düşünmek mümkün olduğunu belirtmek gerekir.

Su ve özetle ile

Nasıl Noel şarkıları sırasında gelecekteki kocasının adını biliyor musunuz? Bu tahmin için, bir soğuk su havzası mi, ceviz kabuğu, küçük yarı mum (mum), bir kibrit veya daha hafif, hamuru, kağıt ve kalem.

Eğer tahmin etmek başlamadan önce, birden fazla parçaya boş bir sayfa kesip, sonra bunların her herhangi adamın adı yazmak için gereklidir. Sonraki kağıt Bu kil kullanılarak, pelvis (çap) kenarlarına yapışmasını gerektirir. Bu arada, bu ön kapasitans gerekli soğuk su dökmek. Eğer Özetle almalı Bundan sonra o mum koyup bir mum yak. Teknenin pelvis tür merkezinde Sarkma, beklemek ve "kıyı" diye yelken ne görmek gerekir. Gelecekteki kocası hangi Nutshell "yaklaştı" için bir kağıt parçası üzerine yazılır tam olarak çağrılacak.

Altın bir halka vasıtasıyla

Bilindiği gibi, bir altın yüzük evlilik, aile ve sadakat simgesidir. Bu dekorasyon bağlıdır ve nişanlısı kim olduğunu bulmak için yardımcı. , Boş bir sayfa atın küçük parçalar halinde kesilmiş ve bunların her biri üzerinde herhangi bir erkek isimleri yazın. Sonra masaya kaotik bir şekilde yaymak gerekiyor. oradaki konvansiyonel iplik 15 santimetreye kadar iplik (başkasının düğün kullanmak istenmeyen) altın yüzük al. işaret parmağı ve başparmak ile iplik tutarak, dekorasyon ihtiyacı her hurda getirmek ve birkaç saniye dondurmak için. kendiliğinden sallanmaya veya dairesel hareketler yapacak halka üzerinde kağıt parçalarından biri varsa, o kadar eşinizi büyütmek olacaktır çünkü bu kağıtta yazılı adını hatırlamalıyız.

Noel kehanet

Eğer karısının adını (gelecek) öğrenmek değil isterseniz, aynı zamanda onu görmek için, bir sonraki gibi olacak kehanet yöntemi. Noel gece saçlarını dağıtıp onu taramalıydım üzerinde de mum ışığında bir ayna önünde otururken, tarak. Daha sonra, yastık altında bir tarak koymak ve hemen uyumak gerekir. Bu tahminlerin çoğu severler bu gece, bir rüya onları daralan geldiğini söylüyor. Eğer hiç kimse, bu yıl, sen aşkımı tanışmadım anlamına gelir. Ama merak etmeyin, çünkü gelecek yılki kader toplantısı kesinlikle olacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.