GüzellikBakım ürünleri

Doğal Kozmetik: Yüz için kivi maskesi

satışa kozmetik ürünlerin çeşitliliğine rağmen, doğal malzemelerden test ev tarifleri hala popüler. Ve bir sürü sebebi ile. Ev yapımı maske zamandan tasarruf sağlayan, parmaklarınızın ucunda genellikle bileşenlerinden hazırlamak kolaydır. Bundan başka, doğal maddeler daha az etkili kamuya pahalı araçları ile maskeler. Tarifler ev bakıcıların pek çok vardır bunların çoğu geleneksel olarak vitamin yönünden zengin taze çilek ve meyve kullanılmış ve eser elementler ve en önemlisi içeren meyve asitleri anlamına gelir.

Son yıllarda, her zamanki gibi meyve ve çilek, evde kullanım tarifleri ve bize, kivi kez egzotik yanında. Popüler yüz maskeleri , yüksek meyve, magnezyum, fosfor, potasyum içeriği, meyve asitleri, C vitamini kivi, kollajen kurtarma teşvik eder. Meyve asitleri cildi etkili temizlenmesine yardımcı ve mükemmel kaldırır ölü cilt hücrelerini ve bu nedenle hamur kivi genellikle meyve kabukları bileşenlerinden biridir.

kivi maskesi meyve antibakteriyel etkisi besler, sesleri, yenilenir ve cildi beyazlatır ve teşekkür cilt iltihabına karşı da kullanılabilir.
Kivi saf formda, cilt bakımı için bir madde olarak kullanılabilir. Örneğin, temiz kabuğu ve için meyve kesmek sonra yüzünde konur dilimler, içine, bir de taze meyve suyu ile cildi silebilirsiniz. Eğer hamurundan lapası pişirmek Ve eğer kivi yüzünün bir maske olsun Bir temizlik etkisi. Nedeniyle küçük taneler eti içeriğe, bir kese olarak kullanılabilir. Örneğin, çilek için, tüm yıl boyunca kullanılabilir aksine bir yüz kivi maskesi, bu maskeleri yanında tüm cilt tipleri için yararlı olabilir.
beyazlatma maske
haşhaş maske fırçalama yoğrulmuş kivi arkadaşı (1/2 h. kaşık) için. cilt sürtünme 2 dakika süreyle, daha sonra karışım 20 dakika daha yüzünde bıraktı. Maske sadece cildi beyazlatır, rahatlatır ve temizler, aynı zamanda tahriş rahatlatır.

Başka beyazlatma maske kivi yüz arasında. ekşi krema Bir çay kaşığı hamur kivi bir çorba kaşığı ile karıştırılır. Maske ihtiyacı kaynamış su ile durulayın, 15 dakika tutun yalnızca temiz cilde uygulanır.

besleyici maske
Yarım muz ve kivi kabuğu ve eziyet. Ortaya çıkan püresi için yoğurt ekleyin (2 yk. kaşık). Maske, 20 dakika boyunca kalın bir tabaka ile yüz uygulanır. Daha sonra kaynar su ile durulanmıştır.

nemlendirici maske

pulpa kivi ve süzme peynir eşit oranlarda almak ve iyice karıştırılır. Maske cildi temizlemek için uygulanır, 20 dakika tutun. Kaldırma maskeleri oda sıcaklığında su kullanılmaktadır.

Yağlı ciltler için maske

İyice karıştırın ve rendelenmiş horseradish, limon hamuru ve hamur kivi (bir çorba kaşığı) sürün. Elde edilen karışım, yüz temizleme için 10 dakika boyunca tatbik edilmiştir. Bu maske soğuk suyla yıkamak en iyisidir.

karma ciltler için Maske
bunların karışımları yumurta akı, çorba kaşığı mi hazırlamak için yeşil kil ve zeytin yağı, kivi hamuru 1. Protein fırçalamak, tüm malzemeleri karıştırın. 10 dakika boyunca kivi yüzünün bu maskeyi uygulayın soğuk su gereklidir ile durulayın.

yaşlanan cilt için maske
Düzenli kullanıldığında maske, yaşlanma sürecini yavaşlatmak yapabiliyor. Bir karışım hamur yarıları kivi ve çay kaşığı kalitede bal hazırlanır. bileşim, ılık su ile çıkarılır, 20 dakika boyunca tatbik edilir.

Kuru ciltler için maske
Eşit oranlarda zeytinyağı ve kivi suyu karıştırın yumurta sarısı ekleyin. Karışım, 20 dakika boyunca tatbik edilmiştir. Maskenin parçası dolaşımını kurmaya yardımcı olacaktır kivi suyu, kuyu ve zeytinyağı cildi besler.

Normal ciltler için maske
Bir çorba kaşığı kivi suyu ve az yağlı alın süzme peynir, kompozisyon iyice karıştırılır. Karışım, sıcak su bileşimi ile durulanmış, 15 dakika süre ile uygulandı.

Tüm cilt tipleri için Maske
yoğurt ekleyin badem yağı ve portakal suyu bir çorba kaşığı karıştırın (2 yk. Kaşık), havuç, rendelenmiş ve kivi eti. Karışım, fazla sıvı ise ince eklenmesi ile elde edilen yulaf gevreği. Maske soğuk su ile durulayın, yüzünde iyi olduğunu kurumaya bırakılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.