Sanat ve EğlenceSanat

Nasıl gemiyi çizmek için. İpuçları

Farklı vardır gemilerin çeşitleri. Her biri kendi özellikleri, özellikleri, avantajları ve dezavantajları vardır. Gemiler - sıçramasına romantizm, macera, denizin dalgaları, tuzlu ılık rüzgar hafif yelkenleri üfleme. Herhangi genç adam bir kere, ama çok büyük bir korsan gemisinde uzun gezide gitmek hayal. Ancak, bir gemiyi nasıl çizileceğini sorusu cesur ve cesur sadece erkekler var. Ve kızlar nesnenin resme ilgi gösterir. Gemi denize çizmek kolay olmadığını belirtmek gerekir. Küçük parçaların çok sayıda vardır. Özellikle düşman gemileri tarafından saldırısından denizcileri korumak üzere tasarlanmış top silahla donatılmış olan eski modellere gelir.

Nasıl kademeli olarak gemiyi çizmek için

karavela düşünün. O dört direkli gemi direkt sadece, aynı zamanda eğik kolları değildir pedstavlyaet. O yapılmıştır diğer gemilere gemi inşaat planı temelinde olduğunu. 15. yüzyılda büyük oldu. Onun doğum yeri - Portekiz. makale bu tip bir gemi nasıl çizileceğini odaklanır. Gönderilen işlem açıklaması.

Bir tekne kalem çizmek için

İlk başta, inşaat levha toplam resme krediler. dikkate görüntünün başka üç boyutlu tarama alarak geminin ana gövdesini unutmayın. Bu aşamada, geminin ana direğini not edin.

Bir sonraki adım, belirli bir gemi parçalarını oluşturmak. Doğrulamak ve tüm gerekli oranlarda uyum netleştirmek için önemlidir. Gemi yapısı Sonraki beraberlik jant. Bu aşamada, doğru konumlandırma ve sadakat direkleri hacimlerini kontrol etmek önemlidir. Nasıl gemi sonraki çizmek için? geleceği göz önüne alındığında, diğer ayrıntıları belirtin. ayırt edici detaylar, deniz aracının belirli öğelerinin eklenmesi - Şimdi eğlenceli kısım geliyor. Bu halat ve arma diğer unsurları olacak yerlere dikkat edilmelidir, spars. Bu aşamada, gemi kendi yapılandırmasını belirlemelidir, görünmesini yola çıkacak.

ayrıca gölgeleme edelim. Bu gövdenin hacmini oluşturacaktır. Buna paralel olarak, dikkatli bir şekilde bir nesnenin tarihi doğruluğunu yansıtmak için kap gerekli unsurları tamamlayıcı diğer önemli vücut parçaları çizer. Son aşama - hacim veren yelken görüntü. Burada peretemnit olamaz, çünkü kapağın hafif sürümünü kullanmak gereklidir.

Nasıl küçük bir gemi çizmek için?

Ayrıca yat deniz notu temsil edebilir. Misyonu - kısa mesafelerde yolcu taşıma. Bu gemi, küçük ama ilginç dış trim vardır. Orijinal resim küçük olan dönüşümlü yat özgü ayrıntılar ekledi. Tamamlanan çizim renkli olabilir, ama bazen tüm görüntüyü bozabilir. Burun küçük damar basit kalem ile gölge gerektiği olduğunu. Bu hacim katacak. Buna karşılık, bu tür pencereler gibi gölgeleme ve öğeleri ekleyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.