BilgisayarlarVeritabanları

Nasıl geliştirilebileceğine durum: klasöre Windows 7 erişim yok

Ben dosya ve klasörler ile herhangi eylemleri gerçekleştirirken bazen sorunla karşı karşıya Windows 7'nin emin sayıda kullanıcı, değilim, sistem sadece yönetici haklarına düzeyinde teyit ister, ama aynı zamanda Windows 7 As hedef klasöre erişim yoktur belirten bir mesaj görüntüler Şimdi bu durumu düzeltmek ve dikkate alınacaktır. Ama önce biraz teorisi.

Windows 7 Neden hedef klasöre erişim yok?

şey sisteminin yedinci versiyonu geliştiriciler, hem de sonraki tüm değişiklikler, kimin adına ve kritik sistem operasyonları yürütmek için tüm yetkilendirme uygulayan bir süper yönetici hesabı oluşturarak kazayla müdahalesi deneyimsiz kullanıcılardan onu korumaya çalıştı olmasıdır.

bazen, kendini kopyalama yaparsanız, hareket kullanıcı Windows 7 hedef klasöre erişimi yok belirten bir mesaj aldığınızda, silme veya bazı önemli sistem bileşenlerini değiştirmeye çalışabilir yüzden. Bu kalıcı kısıtlamaların çoğu, açıkçası, rahatsız edici bir şaka değildir. Ancak, oldukça basit, bunları önleyebilirsiniz. Ama yaklaşık bu sonradan.

kopyalama veya taşıma dosyaları ile ilgili sorunlar

Kullanıcının eylemleri örneğin sistem bileşenleri ve ilişkili değilse Genellikle, kurulum programı, kopyalama ve bazı nesneleri hareket, genellikle sadece eylemleri onaylamanız istenir.

Sadece kabul etmek zorunda ve süreç sorunsuz yapılacaktır. Çok daha kötü girişimleri erişmek veya sistem dosyaları ve klasörleri ile herhangi bir eylemleri gerçekleştirmek için yapılır durumdur. Daha sonra, ve kullanıcı basit durumda, Windows 7'nin hedef klasöre erişimi, sistem bölümüne veya ondan bir nesne kopyalamak için bir girişim olmayan bir bildirim yoktur. durumu düzeltmek için, iki çözüm varsaymak mantıklıdır: "uchetku" Süper Kullanıcıyı devre dışı bırakmak ve sağ hizmetine kadar her şey ile kendinizi sağlamak veya sistem bileşenlerini değiştirin.

Windows 7'nin hedef klasöre erişim yok: Ne yapmalı?

İlk durumda İçin yöntem yeteri kadar basit görünüyor, ama ilk irade hala yönetici ayrıcalıkları kullanmak gerekir.

Onlar menüde "Run" in cmd kaynaklanır komut konsolunu çalıştırmak gerekir. Burada tek satır kaydetmeniz gerekir: net user yönetici / active: (eylem karşılık gelen analog kullanmak yerine Rus kelimelerin, Windows'un İngilizce sürümünde gerçekleştirilir eğer - Yönetici) evet, ardından basın anahtarı (Enter) girin.

İkinci yöntem biraz daha uzun sürer, ancak kullanıcı, öyle olmadığını en az üç kez yönetici Windows 7 hedef klasöre erişimi yok mesajı, tekrar görünmemesini de tam garanti veriyor. Doğru, bazı eylem üretmesi bekleniyor sadece bireysel seçilen nesneleri ile ilgilidir.

Burada ilk basamak özelliği seçildiğinde aldığı dizine veya dosyaya sağ tıklayıp bağlam menüsünü kullanın, ve sonra yükseltilmiş ayrıcalıklarla kurulacak bir grup veya kullanıcı, seçmeniz gerekir Güvenlik sekmesini, kullanmak gerekir. alt yeni bir pencere görünecektir hangi tıkladıktan sonra, ek ayarlar düğmesi vardır.

Bir yasak ve sonra değişiklik izinlerini tıklayın ettiği tüm satırları görmek için sütunda, (ilk olan) tip izinler sekmesini kullanmak gerekir. Yeni pencerede, benzer bir satırı bulun ve bir önceki durumda olduğu gibi, yine butonuna tıklayın. Bundan sonra, sadece tam erişim bir çizgi önünde işareti koymak izin türünü değiştirmek.

İlk menüye geri giderseniz sütun otomatik kene operasyonlarının her türlü halledilmiş olur izinleri göreceksiniz.

Seçilen nesne ile kullanıcı hedef klasöre erişimi yok bir ileti çalışırken Şimdi, Windows 7 artık görünecektir. Ama bu sadece seçilen nesneye geçerli olduğuna dikkat. Başka bir dizin eklemek gerekirse, yukarıdaki işlemleri tekrar yapmak zorunda kalacaktır. Bu arada, bu yöntem çalışır ve çıkarılabilir aygıtlara erişim reddi durumunda, ancak bu durumda cihazın menü özelliklerini kullanmak gerekir.

Yerel ağlara erişim ile ilgili sorunlar

Ancak hepsi bu değil. Sorunlar "lokalke" ile ortaya çıkabilir. Bazen Sistem ayrıca kullanıcı (veya kullanıcı grubu) klasöre erişimi yok bilgilendirir , Windows 7'de Yerel ağ değil aynı zamanda onların keşfedilmesine, bazı kısıtlamalar sadece ağ terminalleri dizinleri paylaşmak için zaman basitçe, bu ayarlara sahip olabilir ağı.

Öncelikle ek ağ ayarlarını kontrol ve şifre erişimi hariç tüm parametreler için bu seçeneği etkinleştirerek ayarlamanız gerekir. Bu ağdaki bilgisayarlara görünmez yapar, ve ikisi üzerindedir.

Sonra sağ tıklama menüsünde bir girdi üzerinden ona paylaşımına Belirli bir klasörü ve basitçe açık seçin. Buna ek olarak, ayarlar bu parametreler için uygulanacak bir kullanıcı grubu veya özel olarak seçilmiş kullanıcıları belirtebilirsiniz.

yerine sonuç

Gördüğünüz gibi, sürekli pop-up mesajları kurtulmak farklı durumlarda basitçe bulunmaktadır. Hangi yöntem kullanılır? Tüm bireysel duruma göre değişir. Ancak, ev terminallerinin kullanıcıları için ilk iki yöntem sorunsuz çalışır. işletmelerin ağlar durumunda sistem yöneticinize başvurun zorunda kalacak bazı ayarlamalar uygulamak gerekebilir. Özellikle, ağ ayarlarını ilgilidir. Ama belirli bir dizine paylaşılan erişim sağlamak, kullanıcı kendisi (yönetici izniyle gerekli değildir).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.