IlişkilerKarşılamak

Nasıl Evde kına dövmesi yapılır? Geçici dövmeler. mehendi

Son yıllarda dövme ve vücut sanatı çok popüler çeşitli hale gelir. İnsanlar çok tür rakamlarla kapılırlar, bunlar inanılmaz sayılarda cildinize uygulamak için hazırız. Tabii ki, çok güzel görünüyor, ancak zamanla tatlar değiştirebilir ve boya derinin tamamen çekilme pratikte imkansız olduğu için, kısacık arzuları uğruna yaşam için bir dövme yapmak istemiyoruz.

dışarıda

Çıktı her zaman vardır. Bizim durumumuzda, bu geçicidir kına dövme veya deri üzerinde çizim için diğer boya. Bu çizimler (boya bağlı olarak) birkaç ay için birkaç gün tutulur ve vücuda herhangi bir zararı yoktur. öğrenmek için bir kına dövme nasıl evde, biz bu makalede konuşacağız.

O kadar basit olduğunu

kına kadar basit değil uygulayın. Önce (yağ ve deri altı deşarj temiz saç kaldırmak) cildi hazırlamak, bir şablon dövme yapmak için, ve ancak o zaman desen uygulamaya devam etmek, kına solüsyonu hazırlamak (veya hazır özünü satın) gerekmektedir.

mehendi

Birçok kitap doğu tema açıklayan bir dövme nasıl evde kına. Bu rakamlar - mehendi - ellerde, parmaklarda, avuç içi ve ayak arkasına uygulanır. kına mehendi için çözüm düzenli dövmeler için farklıdır ve bunlar biraz farklı renkte. Şekil 8 ila 15 gün süreyle deri üzerinde tuttu.

gerekli malzemeler

Şimdi biz kesin talimatlar verecektir evde bir dövme nasıl. arabalar olmadan ince bir çizgi uygulamak çok zordur, bu nedenle (bir kürdan veya şırınga kullanabilirsiniz) özel ince fırçalar ve uygulamaları üzerinde stok gerekir.

kına hazırlamak için şunları yapmamız gerekir:

- kına tozu 20 gram;

- şeker (tercihen kamışı);

- gergin limon suyu (yaklaşık 150 mi);

- aromatik yağ;

- Plastik torbalar.

Kına macun hazırlandıktan sonra 24 saat içinde kullanılmalıdır.

mürekkep ezmenin hazırlanması

Toz kına 20 gramı bir cam kase içine dökün ve limon suyu 50 ml doldurmak, üniform hale gelinceye kadar karıştırılmıştır. Bir torbada karışımı ile kase sarın ve sıcak bir yerde 12 saat bekletin.

12 saat şeker karışımıdır ve sonra 1ch.l 1ch.l tatlandırıcı yağ ekleyin. Daha sonra, limon suyu dökün. tutarlılık eden bir karışım, kalın bir krem ya da diş macunu gibi olmalıdır. Çok ince ise - aplikatör vasıtasıyla koymak için çok zor olacak - çok kalın olursa o yayılacak.

12 saat boyunca paket içinde tekrar sarma çanağın bir çözüm hazırladıktan sonra.

Biz soruya cevap çok daha yakın gelmiş: "Nasıl Evde kına dövme yapmaya"

deri ve çizim hazırlanması

dövme uygulamadan önce cilt ve kendisini çizim hazırlamak için gereklidir. Biz dövme uygulamak sabun veya kese ile yıkamak hangi yer. saç varsa - bunlar çıkarılmalıdır.

dövme

dövmeli Başlarken:

ayna görüntüsünde 1. Kendiliğinden görüntü aydınger veya kağıt pişirme taktı.

bir sopa yardımıyla 2. cilt taşıyın.

3. Bir fırça veya aplikatör yıktığı kına çözeltisi.

4. Kuru kına sonra kaldırma kurutulmuş mürekkep partikülleri ve cilt uçucu yağ silin.

yanlış

Evde kına dövme yapmak için nasıl pek çok bilgi bulabilirsiniz, ancak x ve y düz su ile seyreltilmesi gereken bir tarifi, görürsem olabilir - su ile seyreltilmiş zaman, sen renklendirme sonucu herhangi almayacak, çünkü siteyi hemen kapatın.

önemli noktalar

Şimdi evde bir kına dövme yapmaya ama bazı nüansları hakkında unutmayın nasıl biliyoruz. İlk olarak, cilt aşırı boya derhal çıkarılmalıdır. Ve ikinci olarak, dövmenin rengi siyah, kırmızı veya kırmızı değil çeşitli tonları olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.