SağlıkDişçilikte

Nasıl Evde dişleri beyazlatmak ve nasıl etkilidir için?

Bir bembeyaz bir gülümseme hayal olmazdı tek kişi yoktur. Ne yazık ki, açık renkli emaye sahipleri çok değil. durum kötü alışkanlıkları, gıda (gıda ve içecek farklı boyalar içerir) şiddetlendirebilir ve oral hijyen ihmal etmek.

beyaz gülümseme sadece estetik bir pozisyondan önemlidir. Duygusal devlet kendine güven, memnuniyet onların görünümüyle ve açık gülümseme imkanı ile ilişkili doğru orantılıdır. ne zaman ne yaparsınız diş minesi edilir karardı? Nasıl dişleri beyazlatmak için evde? Nasıl bu etkili prosedürler?

iyi eski geleneksel tarifler

en lezzetli ağartma maddeleri, çilek ve limon içerir. Bu yöntemin avantajı şüphesiz onun durumu olduğunu. dişleri beyazlatmak için nasıl ev diş hekimi ziyaret ederken korku hissetmek insanlar?

Limon kabuğu diş minesi ovmak gereklidir. Bunu çiğnenmiş sonra yeterli Çilek ağzınızda tutun. Bu prosedürler gülüşünün rengini ayarlamak için yardımcı olacaktır.

Diğer beyazlatıcı maddeler olarak kömür veya soda aktive tabletler olabilir. Bu bileşenlerin herhangi biri, diş macunu ile kombinasyon halinde kir dişleri temizler ve hafifçe beyazlatan.

Onun için, böyle "teknoloji" ağartma kesinlikle zararsızdır not etmek adil. Diş kömür külü ve aşındırıcı parçacıklar uzun süreli maruz bırakma daha duyarlı hale gelir. çilek ile Evet ve limon asidi kaynağıdır. Ayrıca, bu etki, uzun süreli kullanımdan sonra görülebilir.

sorusuna Kime: evde diş beyazlatmak ne birkaç cevaplar vardır. Eğer dişçide resepsiyon aynı sonuçları elde etmek için izin daha iyi araçlar vardır.

dişlerin beyazlatılması için Jel

ağartma jelleri Yeni formül hayali bembeyaz gülümseme gerçek yapmak. büyük ölçüde ev kullanımı için uygun hale getirir sürecini kolaylaştırır Piyasada mevcut kitlerle içinde. Jel özel kapakların boşluğuna uygulanır, tüm iyice durulama suyu daha sonra belirli bir süre muhafaza edilir. Dişler beyaz bozulmamış hale gelir ve gülümseme estetiği dönüşür: Bu tür prosedürler çok etkilidir. Ancak bu durumda, yer almak talimatları takip etmezler. Özellikle prosedürlerin sayısını ve defalarca aralarındaki farklılıkları ile ilgilidir.

konu hakkında unutmak sağlayacak başka bir yöntem düşünün: Evde dişleri beyazlatmak ne? ilerleme yerinde olmadığı için, evin prosedürünün yeni teknoloji geliştirilmiştir. Aktif bileşen formüller jeller ile birlikte, ışık ışınlarının gönderilmesi için kompakt cihaz en verimli sonuç sağlar. diş minesini Beyazlatma gülümseme aydınlatmak isteyenler arasında çok popüler.

Modern jeller emaye yüzey tabakasının daha derin nüfuz etme yeteneğine var ve güçlerini ultraviyole ışınları, kompakt cihaz tarafından geliştirilmiştir sadece. Bu nedenle, kar beyazı gülümseme - bir lüks değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.