Ev ve AileBayram

Nasıl düzgün bir Noel ağacı giyinmek?

Vay, vay! - diyorsunuz. Ve bu bazı kurallara uymak ve belli kurallara uyma gerekli olduğunu? Neden olmasın? Ve 1937 yılında Milli Eğitim Halk Komiserliği geliştirilmiş ve açıklar ve Noel oyuncaklar hangi dallar asmak için gerekenler reçete ayrıntıları manuel "anaokulunda Noel ağacı", yayınlanmış olduğunu biliyorum.

Tabii ki, bu gerçek maliyet ve o zaman aşırılıkları ifade eder ve şimdi oldukça komik görünüyor, ama dedikleri gibi: "... ne oldu, ne oldu" Ve biz ciddiye konuşmak ve bazı kurallar hala var olduğunu, sistematik ve hatta bazen bilimsel bu sorunu yaklaşım eğer.

Eğer geçen yıl ve Noel süslemeleri ve envanter pozaproshlogodnie kutusu, içine almak gerekir önce Ağacı Dekorasyon: orada hatırlıyorum, kırık ne varmış geçen yıl hatırlamak, biz gelecek yıl için satın almak ve hangi atmak istedi. Gerekirse, mağaza ziyaret Noel süsleri.

oyuncaklar ile soru çözüldü zaman ahşap güzelliği (yani ağaçlar) yüklemeye devam edin. Bu durumda, temelde, güvenlik (yangın ve dahil) olarak kuralların sadece estetik gözlemlemek arzu edilir. bir ısıtıcının yanında bir Noel ağacı kurmayın. Sen güvenli istikrarlı bağlama (tripod enine, bir kova kum) kullanılarak, ağaç bağlamak gerekir.

Sonra, dekorasyon gidin. İlk elektrik aşınma Garland. Onların performansını kontrol etmek ev yapımı ya da ucuz Çin aydınlatma kullanmak, hem de önceden değil arzu edilir.

Bir sonraki adım - Noel süslemeleri her türlü yerleştirerek. Noel oyuncaklar birini seçer ve kendi yolunu asılı, ama dikkate almak arzu edilir bazı noktalar vardır. Büyük - saçma etkisini dışlamak için, küçük oyuncaklar asmak için büyük bir Noel ağacı arzu ve küçük değildir. Noel topları asılı sonra odadan, sonra geri dönüp bu topları asılı kadarıyla yeniden değerlendirmek için bir kaç dakika olabilir.

Ortalama veya çam ağacı şeklinde yana ve piramidoidalnuyu genellikle üst (ve dolayısıyla daha ince) kısmında artırabilir bir alt boyuta asılı oyuncak ve oyuncak küçük olduğu, kat baz (geniş kısım) yüklenmiştir.

Noel ağacının üst sizin inanç veya tercihlerine bağlı olarak bir sivri, kırmızı yıldızın veya bir yıldız Vefliemskoy ile dekore edilebilir. Eh, hepsi bu. Şimdi (o köşede durmak yoksa) Eğer reel olabilir güzel orman çevresinde, bir şiir (bir tabure üzerinde duran) söyle, ya da sunuyor altına koymak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.