ModaGiysi

Nasıl çocuk botları seçilir?

başlıca görevleri çocuk kış ayakkabıları ile yapılacak her durumda, sıcak ayakları tutmaktır, ıslak alamadım. hem içinde hem de dışında, rahat ve doğal malzemelerden yapılmış olması gereklidir. çocuk hala küçük ise, o çok hızlı bir şekilde büyüyor gerçeği nedeniyle ayak boyutunu belirlemek zor ve sürekli birbiri ardına ayakkabı bir çift olabilir. Bazen ebeveynler sadece kendi çocuğunun şu anda ihtiyaç duyulan şey ayakkabı numarası bilemez. Nedenle çocuk botları olarak bu ayakkabılar bakmak gerekir. Belki onlar bile tek tek dikmek zorunda.

Nasıl çizme çocuk doğal seçilir?

Çizme çok sıcak kış ayakkabıları. Buna ek olarak, ayakkabının bu tip Sibirya'da ve kuzeydeki, şiddetli soğuğunda saygı duyulur. Bu botlar her zaman doğal hammaddelerden dikilir - iç ve dış hem. Temelde untik keçe içindeki geleneksel olarak, kesilmiş ve geyik kürk derileri dışında olması gerekir. ayakkabı Bu tür oldukça tuhaf, ama çok güzel ve sıradışı görünüyor. untov taban doğal malzemeden de yapılmaktadır. Bunlar elle dikilir. Bu nedenle, seçimin boyutu ile rahatsız etmemek için, sen çocuğun bacaklarında bot sipariş edebilirsiniz. Seamstress bacak boyunca ölçümler alır ve ebeveyn ve çocuk hem memnun etti seçenektir diker.

botları gibi bu tür ayakkabılar, bebeğin ayakları hep kuru ve sıcak kalmak ile, atlama ve karda çalıştırmak mümkün olacak. Ayakkabı olarak neredeyse içinden dikişli raskleetsya değildir.

kızlar için bebek botları, kural olarak, boncuklar ya da boncuk ile dekore edilmiştir, nakış özgün ve çok güzeldir. Bu renkli veya siyah beyaz desen olabilir. Buna ek olarak, kızlar için çocuk botları genellikle daha ince yapılır. Ayakkabının İçinde parlak astar Weeden edilebilir.

istenirse erkekler için Bebek botlar genellikle, sıkı bir süs mavi veya başka bir renk ile bitmiştir. Kuzey'de alışılmış olduğu gibi Şekil genellikle geleneksel görünüyor.

untov seçerken nelere bakmak için?

Öncelikle, sadece tasarımı, dış kürk ürünleri dikkat etmek gerekir. Yani bu çizmeler çocuk Kamus geyik veya geyik ve kırmızı geyik sadece koşmak vardır. Çok basitçe derileri inek veya at yapılmış olabilir, hangi kurcalama takılmaları olabilir. Böyle modellerinin fiyatı çok daha düşük olurdu, ama onlar kışın soğuk olacak. bir çift hayvanların üç derileri maliyetine eşit sayılır beri bu çizmeler, ucuz değildir.

İkincisi, biz sosu dikkat etmeleri gerekmektedir. Kontrol etmek çok zordur, bu nedenle pek çok uzman tarafından tavsiye gibi büyük üreticisi bot almak gerekir. Deyim yerindeyse, vicdan makineleri çalışırken daha iyi dikmek terziler olmasına rağmen. Ama yine de aramak gerekir. pansuman iyidir Yani, botlar dayanıklıdır. Bu nedenle, üretici arkadaşların yorumlara bakmak en iyisidir.

Üçüncü olarak, tabanları untov bakmak gerekir. erkek ve kaliteli kızlar için bebek botları, içlerinde bir şey kalın keçe iki tabanlık görebiliyorsanız. Bunlardan biri fark edilmeyebilir, fakat ikinci tam görülebilir. iki iç taban, yaklaşık 8 mm her biri ve taban, dışarıdan görülebilir, sırasıyla, dış untika: bu taban üç tabakadan oluşur vardır. Önleyici tabaka - aynı taban başka bir katman, bir çok iyi bilinen kaplıdır. konuları görülebileceği şekilde değil Bu, estetik nedenlerle yapılır. Ayrıca, bu kaplama nakatannomu veya buzlu karda kayma ve tek sağlam tutmak için izin vermeyecektir.

iç astar

Bir diğeri dikilir nasıl, yani iç astar untov çok dikkat etmektir. Tabii ki, bunun yerine koyun derisi kürk dikili olabilir, ancak bu isteğe bağlıdır. Bu kendilerini çok sıcak olduğu için zaten yüksek çizme, para kaybıdır çağrılabilir. Bu geleneksel bir çözüm değil, özellikle de koyun derisi sonunda ince hale gelir ve kar veya rüzgar darbe ile örtülebilir Shank ve tibia arasındaki bir boşluk söz konusu olacaktır çünkü bot giyen, rahatsız. İçinde her şey astar değer Yani, o açık giysiler ve ayakkabı astar için özel olarak tasarlanmış ince bir kumaştan yapılmış olmalıdır.

çorap

şirket günlük aşınma tavsiye edilmez ve 25 derece altındaki sıcaklıklarda giymemelidir beyan Ayrıca, bu üretici kendi ayakkabı kalitesinden emin olmadığı anlamına gelir. Sonuçta, çocuklar için bu çizmeler bir eksi işareti 50 dereceye kadar ulaşması bildiğimiz gibi, çok şiddetli donları vardır kuzey bölgelerde, bize geldiniz.

Tabii ki, her gün botları kurutmak gerekir, bu yüzden içeride kuru idi. Evde bir ocak varsa Ardından ona, batarya yaklaşmalarına koyabilirsiniz, ya da sadece Unt içine kağıt koyabilirsiniz. Mükemmel fazla nemi emer.

Nasıl çizme saklamak için?

her şeyden önce untikam bakımı, kuru, birlikte alınmalıdır By onlar ıslak hale gelmeleri halinde. onlar giymek gerekmez zaman şeklini muhafaza edecek şekilde Ve sıcak sezonunda, bunlar kağıt doldurmalıdır. Sonra pamuklu kumaştan yapılmış bir torbaya koymak ya da bir karton kutu içinde, ve bu ve diğer daha iyidir gerekir. Ardından, kuru bir yerde kutuyu katlamak örneğin dolapta, güveler bir sopa, bir tablet veya toz koymak, ya da sadece sprey sprey unutmayın gerekir.

Eğer sevgi ve sıcaklık ile ayakkabı tedavi, o zaman aynı cevap verecektir ve sadakatle, uzun olacaktır.

Sonuç

Artık çocuk çizme tercih bilmelerini. Moskova - Bu şehir nerede ayakkabı mağazaları çok. Bu nedenle, bir sorun çocuk botları bulma olmaz. Genel olarak, kış için CNT çocuğun alım harika bir çözüm olacak, iyi bilindiği gibi, soğuk algınlığı bebeği kurtaracak, bu hastalıklar çoğunlukla hipotermi ayakları bağlanır! Yani önce sağlıkla ilgili tüm dikkatli olmalıdır ve bu harika ayakkabılar elde etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.