ModaGiysi

Tasarımcı Viktoriya Bekhem: sofistike bayan için elbise

gruptaki Spice Girls Viktoriya Bekhem Ex-şarkıcı uzun giyim ve aksesuar kendi çizgisini oluştururken meşgul. Onun Londra Stüdyoda gurme ürünleri doğarlar. Ünlü futbolcunun eşi tarzı büyük duygusu. tüm dünyada rüya üzerine Bayanlar Viktoriya Bekhem benzemeye. ürettiği bu dünya yıldızları ve her durumda mükemmel dört bakışlar kendini bir anne giyimi.

Vicky ilham çizer nerede olduğu bilinmemektedir. Koca, futbolcu, üç oğlu ve genç kızı çok fazla dikkat gerektirir. "Ex-biber" favori elbiselerini Gvinet Peltrou, Dzhulianny Mur, Beyonce ve diğer ünlüler oluşturmak için çok çalışır.

Erken kariyer

onun okul yıllarında Vicki hikayeleri göre, popüler değildi ve bir yabancı gibi hissettim. Müzikal "Fame" izlerken değilse, kendi sistem ve zorbalık sınıf arkadaşları ile başa çıkmak için eski "karabiber" gücünü sahip olduğu bilinmemektedir. Ona büyük bir etki yarattı ve o ünlü olmak için emin olmaya karar verdi. Vicky pek çok yetenekli o dans etti ve şarkı söyledi. Yakında o takma adı Posh Spice ( "zarif baharat") alınan grubun Spice Girls, geldi. kız dörtlüsü çökmesi, hem de diğer "karabiber" sonra solo kariyerine dabbled ancak maalesef işe yaramadı.

Posh Spice hep fanlar ile çevrilidir. Furor değeri üretir ve Viktorii Bekhem giyerler. güzel fotoğraf moda dergi kapakları dışına gitmez. Her zaman mükemmel tadı için takdir edilmektedir. Tasarımcı olarak Yıldız ilk kot giyim Kaya & Cumhuriyetin marka sahibi sayesinde gerçekleşti. Vicki kot pantolon, güneş gözlüğü ve parfüm üretimi yapan.

Viktoriya Bekhem: moda stil

İnce, havadar, sofistike - tüm Viktoriya Bekhem. Adından geçiyor Giyim, sıradan kadınlar için tasarlanmıştır. Oldukça pratik ve ofiste veya bir tarihte mükemmel görünmek için izin verir. Elbiseler sıkı fırfırlar olmadan formları ve mükemmel şekil onurunu altını otur.

Rafine cazibesini - tarzı hangi Wiki yaratır. Onun ayırt edici özelliği renkli bir oyun. Örneğin, mavi ve bej elektrikçi bir arada kaba görünmüyor, ama onun yürütülmesinde olabilir. Favori tasarımcı renkleri - siyah ve beyaz. Onlar koleksiyonları ve kendi kıyafetler kız hakim. Beckham moda dünyasında yeni bir trend tanıttı, ben özel bir şekilde kısa saplı büyük bir deri bir çanta giymek bayanlar öğretmiştir.

Viktorii Bekhem tarafından Elbise - örtülü cinsellik

Kollarında can sadece Viktoriya Bekhem bir bebekle sıkı elbise ve yüksek topuklu giyiyor. yıldız diyor Giyim olarak, fark etmez. Kendinizi hissediyorum olarak ana şey vardır.

Firkete, diz yerden, yüz ve dar elbise gözlük - Bir kartvizit, Viktoriya Bekhem değiştirmez. Bayan giyim hafifçe ilginç adamlar olmalıdır. Elbiseler sürekli diz uzunluğu aşağıda Victoria ama daha güçlü seks büyüleyecek rezil Mini çok daha büyüktür. Kısa flört modeller de yaratıcı tasarımcının portföyünde yer almaktadır. Ama bu çalkantılı erken gençler için daha özlemdir.

Vicky aktris Eva Longoria ile yakın arkadaştır. kız arkadaşı ile sevindi TV dizisi "Desperate Housewives" yıldızı çalışır ve onlar aracılığıyla kendi muhteşem figürü göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmaz.

çok eğitimli, sağduyulu, gülümseyen, sakin ve biraz soğuk Viktoriya Bekhem değil: Hep böyledir. Giyim onun performansı için - bu bir bütün destan bu. Eski şarkıcı ve yetenekli bir tasarımcı olarak, normal ergen kızlar ve yetişkin ünlü bayan olarak eşittir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.