ÇirkinlikTamirat

İç kapı kupası alanından tasarruf

dairenin büyüklüğü yaptığında sen alanından tasarruf kapıyı hatırlamak gereksiz değildir düşünün. çok fazla yer açarken Konvansiyonel salıncak modeli alınır. Bunun için mükemmel bir alternatif bir kapı coupe iç olabilir.

Bu modellerin estetik yararları sonsuz konuşabilirsiniz. Onlar herhangi bir odayı dekore edebilirsiniz.

Kapı bölmeli iç kumaş ve aksesuarları olduğunu. İlk - modelin bir hareketli parça. Cam, ahşap, plastik veya alüminyumdan imal edilir. konaklama olarak, genellikle ilk iki seçenek kullanılır.

Kapı coupe iç oldukça karmaşık parçaları farklıdır. Bu sadece olağan kilitler değil kolları, vb menteşeleri ve. Ama aynı zamanda fırçalar, süspansiyon sistemi ve kereste sızdırmazlık bir kit olduğunu.

Örneğin, aksesuar böyle bir tanıdık parçası, kale gibi, bu tasarımda oldukça farklı görünüyor. , Çengel ikinci tuval veya duvara olan bir eş sonuna denk tutunmuş ona uymak özel ayrıntılar, için. sapın tuhaflık da açılış fırsatta olmalı ve konuşamayan gerektiğidir. Böyle öğeler için temel gereksinimi - onlar elinizde kayarak tutmak için ekstra çaba gerektirmemelidir.

rehber nedir? U-şekilli bir metal profili olan bu sözde "ray." Onun hareketli tuval göre. Mükemmel pürüzsüz olmalı ve herhangi bir usulsüzlük olması gerekir. Uzmanlara göre, kılavuz için en iyi malzeme alüminyumdur. Çelikten daha hafiftir ve korozyona etmez.

Süspansiyon sistemi - Kapı Coupe iç diğer önemli düğümdür. Bu kılavuzlar bulunmaktadır nasıl tamamen bağlıdır özel bir tasarımdır. Kural olarak, onlar üstüne sabitlenir. Bir süspansiyon sisteminin kendisi payanda destek ve süspansiyonlar tasarımıdır. Geçen - Bu ray boyunca hareket tekerlekleri olduğunu. Bir uçta sabittir kapı kanadı. Bu tekerleklerin gücü ve kalitesi kapısını ve ne kadar sürecektir hareket edecek kadar alçak sesle ve kolayca bağlıdır.

Kaliteli Askıya metalden yapılmış ve üst tekerlekler ağın sessiz çalışmasını sağlayan kauçuk kaplamaya sahip sahiptirler.

Tampon - gösterişli bir hareketle kapağı engelleyen bir durdurma duvarı yendi ve kılavuz dışına düşer. Böylece, ürünün ömrünü uzatır. Ve son detay - fırça. Bu belirli kuşak, çevresinde sabitlenmiş ve boşlukların kapatılması taslakları önlemek ve gürültüyü azaltır.

Kapı coupe iç kapı kanadının kalitesine bağlı olarak değişebilir hangi fiyatları, küçük daireler vazgeçilmez hale gelmiştir. Nedeniyle onlar kurulum sürecinde, duvarların içine temizlenir gerçeğine bunun bir kısmını yok etmek zorunda kalacak. Tam açılış estetik görünümünü geri Alçıpan levhalar ile kaplanmış montaj boşluğu sona ermesinden sonra,.

İç kapılar coupe (resimde) - bu küçük daireler için iyi bir çözümdür. Onlar kullanımı kolay ve herhangi bir iç süslemeleri yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.