ÇirkinlikKendin yap

Kendi elleriyle ottoman yapma

Osmanlılar olarak dekoratif yastıklar, sadece amaçlanan kullanım için değil, aynı zamanda güzel ve eşsiz bir ev içine bir şey getirmek yarattı. Eve osmanlı altında değildir ve mağaza içi seçimi, küçük ya da sadece bunu beğenmezseniz, sen elleriyle bir Osmanlı yapabilirsiniz. Eğer iyi bir fikir, malzeme ve bunu yapmak için zaman silahlandırmaya için Buraya önemlidir.

Kendi elleriyle Gökkuşağı osmanlı

senin iç parlak renkler net bir barındırmaması ise böyle renkli eleman her oda için mükemmel tamamlayıcısı haline tekdüzelikten sıkılmış kurtulmak için yardımcı olabilir. Kendi elleriyle böyle bir osmanlı yapmak için o kadar zor değildir. Bu taraftan sahip gerekir: kumaş, iplik, iğne ve makas, aynı boyutta iki büyük düğmeler, hem de bir dikiş makinesi destek, birbirinden dolgu ile birleştirilecektir farklı renklerde kalın kumaş, yamalar. İşe alabilirsiniz. kağıt büyük sayfasında desen yapmalıdır. Bunu yapmak için bir çizmek zorunda çapı çemberi, gelecekteki Osmanlı büyüklüğüne tekabül etmiştir. daire eşit parçaya bölünmüş olmalıdır, öncelikle başka üç daha sonra, her biri dört parçaya ayrılır ve gerekmektedir. Desenin Ayrıntılar yaprakları yanlarındaki parçaları, hem de baz bağlamak için yaklaşık iki santimetre eklemek unutmadan, doku ve daire uygulanacak. Benzer ayrıntıları daha sonra, astar kumaşından ayırırlar kaplı her bir taç yaprağı yanlış yan kapağı gerekir. Şimdi elemanların kenarlarını dikin ve sonra demir oluşmuş dikişler gidermeleri gerekiyor. büyük pratiklik maliyetleri daha yoğun bir tek renkli yastıklı dışkı koyu gölge bez alt kısmını yapmak için.

Bu şekilde, alt taraftaki alt tarafına üst kısım dikin küçük bir kısmı nezashitym bırakın. Bütün sonra, kalan delikten çıkması dolgu ottoman doldurmak için şimdi gerekir. yardımıyla gizli dikişi delik dikmek gerekir. orta kesiminde yaprakları kavşakta yamalar biri ile donatılmış bir düğme dikiş için gereklidir. Benzer bir prosedür yapmak ve alt tarafında gereklidir.

kazak gelen kendi elleriyle osmanlı çizgili

eski şeyler atmak için acele etmeyin. Artık giymek istiyorum parlak çizgili kazak bir çok orijinal Osmanlı yapabilirsiniz. Bu öğe yalnızca mükemmel bir sandalye, ancak mükemmel bir iç dekor olarak sunulmaz. aşağıdaki gibi osmanlı üzerinde çalışmak gerekir: ilginç bir model veya parlak bir renk, keçe bir parça, iplik, makas, iğne, kapsayacak şekilde kullanılacaktır bazı yoğun bir dokuya sahip eski bir kazak genişletilmiş polistiren granüller. İşe ve elleriyle ottoman oluşturmak için alabilirsiniz. uygun bir çapa sahip bir daire kesilmesi gerekir Keçe, gelecekteki ürünün alt olacaktır. Kol kazak içe edecek ve daha sonra düz bir hat üzerinde elde edilen delikler dikmek gerekir. kazak alt kısmı ona torba bir tür yapacak bir keçe daire için dikilecek. Şimdi, yoğun dokudan bir dikdörtgen 50 * 70 santimetre kesmek gerekir. Bundan sonra, boynunu sıkma için dantel dolacak üst etek, yapım bir torbaya bağlamak için gereklidir. Şimdi kazak içine yerleştirilmelidir ve sonra uykuya polistiren granüller düşer. kapağında Dantel mümkün olduğunca sıkılır ve sıkı kravat edilebilir. Triko şimdi yayılır ve sonra gayet görünümlü, osmanlı yuvarlak açabilirsiniz.

ellerinizle bir Osmanlı nasıl bir soru varsa, o zaman önünüzde bu sorunu çözmek için iki basit seçenekleri en az olduğu anlamamız gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.