GüzellikCilt bakımı

Maskeler Göz kırışıklık: Hidrojel ve Evcil

kırışıklık karşı Kozmetik bileşenleri ve bunların şekiller gibi çok çeşitlidir.

üzerindeki noktaları şeklinde gözler için yeni hidrojel maskesi: görünür yaşlanma belirtilerini ve sarkmalar, kırışıklıklar, olgun cilt için kuru, acil tedavi ve gençleştirme, derin yenilenme ve hidrasyon, teknoloji, kırışıklıkların yaş için bir maske oluşturmak gerektiren, sert bir sürpriz hazırladık 24 ayar altın, hiyaluronik asit ve peptit kompleksi ile takviye edilmiş doğal deniz kollajen göre.

modern teknoloji makromoleküllerin sayesinde maske içerdiği aktif maddeler iyi emilir ve cilde derinlemesine nüfuz eder. Ambalaj aktif serumu ihtiva eden kolajen, insan derisinin protein yapısına en fazla benzeyen dalmış hidrojel Profil oluşur, moleküller absorbe olması için izin veren bir geleneksel kolajen, 3000 kat daha küçük çok daha güçlü bir cilt ve hücreler tarafından absorbe edilir. hidrojel paket vücut sıcaklığı ile bağlantılı olarak kademeli aktif maddeleri serbest bırakır ve bunları absorbe edilecek yardımcı olan bir filtre olarak işlev görür. derinden nemlendirir ve kalın daha yoğun, sert ve sıkı hale getirmek için cilt hücrelerini doldurur ortadan kaldırmaya ya da her türlü kırışıklıkları azaltır Maske. Peptit kompleks kolajen ve elastin üzerinde uyarıcı etki uygulayan - sorumlu proteinleri deri esnekliği, ve kırma engeller - Enzim kolagenaz ve elastaz inhibe eden aktivitesi, yaş artar ve çevresel faktörler, özellikle etkilenmiş solar radyasyon. Bunun bir sonucu olarak, artar elastikiyet ve cilt dokusu. Hiyalüronik asit , su, yumuşak ve pürüzsüz hale yoğun nemlendirir bağlanması ve kırışıklıklar daha küçük. Maske birçok önemli vitamin ve besin ile cildi sağlar. Buna ek olarak, kan damarları güçlendirir.

Zaten görünür etkilerinin ilk kullanımdan sonra. Göz çevresindeki cilt yumuşak, pürüzsüz kırışıklıkları olur. kırışıklıkların yaş için daha güçlü bir maske gençleştirici etkiye ulaşmak için haftada birkaç kez kullanmak en iyisidir.

Biz kırışıklıkların karşı kozmetik para harcamak, ancak sonuçlar her zaman bizi teşvik edilmemektedir. Bizim mutfak aktif bileşenlerin yararlı besinlerin çok alabildiği çıkıyor ve onun ev bir yuva güzellik salonu yapmak için haftada bir kez müdahale etmez. Kendi evinde, özellikle buzdolabında tüm cilt tiplerinin kadınlar için doğal kozmetik bulacaksınız. Maskeler Göz kırışıklık gibi göz kremi, ev aşçı zor değildir. Örneğin, çilek maskesi.

Çilek çilek zeytinyağı bir çorba kaşığı ile yoğurmak gerekir. Cilt üçüncü saat tutun ve su ile çıkarılır.

Patates Maskesi

Üç ikincil ham patates en net rende geçirilir. daha sonra, su ile yıkayın, deri üzerinde bir saat üçte birini tutun.

keten maskesi

Keten tohumu yaygın bir maske parçasının Göz Kırışıklık ve Anti-selülit sarma olarak kullanılır. Güzel bir seçim, hassas bir cildiniz varsa. Tohumlar kaplanmıştır, böylece Keten tohumu sıcak su dökün. Fincan ve fincan tabağı, kapak ve keten soğumasını bekleyin.

Hazır keten tohumu karışımı ve yavaşça üçüncü saat göz çevresinde uygulamak ve ardından ılık su ile temizleyin.

Portakal ve süzme peynir ile Maske

süzme peynir ve zeytinyağı kaşık iki çorba kaşığı yarım portakal karışımı Suyu. İyice karıştırın. göz kapağı derisinde maskeyi sürün ve ılık su üçüncü saatten sonra durulayın.

kırışıklıkların için bir çare olarak Meyve ve bitkisel yüz bakımı, her zaman çünkü üretim ve ham maddelerin nispeten düşük maliyetle kolaylığı adil seks arasında büyük bir popülerlik zevk ve en önemlisi, yüksek performanslı darbe var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.