Yayınlar ve yazma makaleleriKitap yorumları

Nasıl başlayanlar için Fransız dilinde bir kitap seçilir?

Herhangi bir yabancı dili çalışmaları Ulaşım, sen sürekli kelime ve konuşma eğitimi, işitme ve grafik becerileri için kendinizi ayarlamanız gerekir. sözcüksel ve dilbilgisel vakıfların emilimi kendi başına sanki gerçekleştiğinde İdeal olarak, en iyi başlangıç, erken çocuklukta öğrenme. Psikologlar çocukluk yabancı dil de dahil olmak üzere çeşitli bilgiler, algılanması vesile olur, hassas dönemler olarak kabul edilir. Ama nasıl, örneğin Fransız erişkinlikte gerekli bir durum ve dil ortamına değil dalmak yeteneği olmak? Yeni başlayanlar için Fransızca ders kitapları ve kitap yardımı için.

Güçlükler Fransa belgesi

sonlar ve çekimleri özellikleri ile ele sonra, birçok ifadeler ve bütün cümle içindeki kelimelerin mantıksız düzenleme ile karşı karşıyayız. Bunların büyük çoğunluğu, aşağıdaki kelime ile tanımlanır Örneğin, bazı sıfatları, bir isim daha önce vardır. bazen imkansız bir görev - kendi permütasyon, tekrarlar ve tonlamalar ile formül soru cümleleri hareket etmeyi unutmayın. Bu yapılarda konuşma kullanarak olmadan, öğrenci riskleri uzun süre başlangıç dili seviyesinde kalmaya.

Yeni başlayanlar için Fransızca diline öğretici olacaktır zamanlar, sorular ve negatif kullanımı konusunda eğitilmiş çekişme tüm noktalarını, netleştirin. Kitap ve CD'ler genellikle, konuşma dilbilgisi hatalarından kaldırmak en çok kullanılan ifadeler daha ileri çalışma için gerekli zemin hazırlamaya duymak öğrenmek yardımcı beslenir.

dillerin çalışmaya okumanın önemi

Tüm dilbilimciler ve polyglots çok okumak. Neden? İlk olarak, okuma belleği tutmaya yardımcı olur ve sürekli zaten biliyoruz malzemeyi tekrarlayın. İkinci olarak, kelime ve dilbilgisi yeni zenginleştirme yoktur. Üçüncü okuma bile bir dilin ritim, hızını ve stil alır hissediyor başlayanlar için Fransızca kitap uyarladı. Buna göre, o düzgün, gibi program yorumlayıcı tarafından istenmez konuşmaya başlar.

Kelime - öğrenmenin önemli bir aşaması

Yani dil öğrenmenin amacı ise - iyi bir standart bulundurma, kurguya gerek. İlk başta yeni başlayanlar için Fransızca bir kitap olacak. okul ve üniversitelerin birçok öğretmen kısa cümlelerle, net arsa ve komik resimler ile basit, hatta bir çocuk yararları ile başlamak tavsiye edilir. Bunlar, örneğin, bebek Nicolas (Le petit Nicolas) René Goscinny ve Jean-Jaques Semp ilgili bir dizi. Bu neşeli ve yaramaz çocuk tüm dünyada sevilen ve onun maceralarını kitaplar 37 dile çevrilmiştir. Başka bir seçenek Bilmediğiniz kelimeler çok sayıda değildir ve tercüme yorumlar olduğu klasik ve çağdaş yazarlar tarafından kısa öykü olurdu.

Hangi kelimeleri ve cümleleri başlayanlar için Fransız dilinde kitaplarından öğrenilebilir? Öncelikle tebrik, veda ve teşekkür en çok kullanılan ifadeleri. İkincisi, bu tür gıda, mutfak eşyaları, giyim, hava durumu ve daha fazlası gibi birçok öğe adları. Fransızca ilk okuma kitabın arsa bağlı bir gösterim duygular, meslek, arazi açıklama veya görünüm rastlamak olacaktır. Bütün bu kelime gelişimi için çok yararlıdır ve her durumda yararlı olabilir.

edebi uyarlaması

Çocuk hikayeleri yanı sıra, sözde uyarlanmış kitaplar ile başlayabilirsiniz - kimin dili kasten okuyucuların seviyesine basitleştirilmiş veya değiştirilir olanlar. yazarın arsa ve stil aynı kalır. uyarlamalar sonucu genellikle gramer basitleştirilmiş eskimiş kelimeler ve deyimler kaybolur gibi, stil daha kolay ve daha modern hale gelmektedir. Buna göre, hatta mastering Fransızca başlangıç aşamasında Jules Verne, Aleksandra Dyuma, Fransuazy Sagan, Antuana De Saint-Exupery ve diğerlerinin çalışmaları ile tanışırız.

Ili Franka okuma Yazarın yöntemi

Birkaç dil biliyor İlya Mihayloviç Frank Rus filolog, tam bir anlayış ile yabancı kitaplar okumak için yardımcı bir yöntem yarattı. Bu amaçla her bir cümleden sonra orijinal metinle ya da tam bir düşünce eklenen çeviri ve açıklama kısmı uyarlanmış. Aşağıdaki paragraf orijinal metni tekrarlar, ancak açıklama yapmadan. Bu şekilde yeni başlayanlar için Fransız dilinde kitap okuma, öğrenci, anlamlı gruplar halinde öneriyi bölmek gerekli olduğu duraklatma ve anahtar kelimelerin altını öğrenir. eğitimi için beceri bir zamanda her iki paragraf ile birlikte çalışmalıdır.

Etkili öğrenme için ipuçları

Sadece dil öğrenmek başlayan öğrenciler genellikle sözlükte bakmak zorundayız. Amacıyla Böyle Anki olarak aralıklı tekrarı ile programları kullanabilirsiniz, kaybetmemek için ve faydalı kelimeyi unutma. Eğer ifadeler veya tek kelime ile birkaç kartların hafızasına yaparsanız, program düzenli olarak sunacak tekrar - o zamana kadar, öğrendikleri kadar.

satın alma veya işareti "Yeni başlayanlar için Fransız" dikkat etmelidir yüklerken. Kitabın bölümlerinin listesi çocuk kitapları, edebiyat uyarlaması, basit şiirler ve öyküler içerir. hemen ciddi çalışmaya devam almayın. Kural olarak, çocuk edebiyatı her durumda uygulanabilecek kullanışlı günlük kelime, bir çok şey var.

baskıdan ek olarak, onun ses versiyonunu bulabilirsiniz. okuma ve işitme hem eğitmek daha hızlı dil edinimi yol açacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.