SağlıkPlastik cerrahi

Nasıl ameliyat olmadan meme artırmak için: En ünlü yolları

mammoplasty olarak böyle bir operasyon, bugün her kadın için değil mevcuttur. Ama hemen hemen tüm bayanlar mükemmel büst hayal ediyorum. Bu yüzden pahalı cerrahi boyutunda bir artış söz farklı tekniklerle Homegrown deney için para yok olanlar var. Kliniğe gitmeden olabildiğince meme artırmak için? Evde, hatta bunun için imkansız hale ve çeşitli araç ve pratik ile gelip. Ama daha çok, onlar efsaneler, söz veremem boşa zaman, çaba ve para başka bir şey alemine aittir. Eh, eğer öyleyse, ama orada biraz daha sağlık ve yağma edebiliyoruz. Fakat birçok için, kadının sorudur meme artırmak için nasıl cerrahi acildir olmadan.

bakım ürünleri

Bu kremler, serumlar, jeller ve diğer merhem sayılabilir. etkisi sorgulanabilir olması dışında operasyonun maliyetini yaklaşan zamanlarda bazıları maliyeti. Hepsi meme artırmak için bazı akıllı bir şekilde tasarlanmış farklı etken maddeler içerir. Bunun yerine, sadece biraz şişmiş, ve bayan krem kullanır kadar bu etkisi devam eder. Üreticiler tüm fonların tamamen güvenli olduğunu yazmak, ancak karalamaya üzerine bir şey yapmadan önce iki kere düşünmek gerekir böylece meme, şaka yapmanın daha iyi değil.

Ağırlık Eğitimi

Bu en popüler yoludur meme artırmak için nasıl ameliyat olmadan. dambıl, şınav, ezme ve hafifçe yukarı çekmek için yeterli güce sahip olabilecek diğer şeylerle Egzersiz sarkmış göğüsler bebek veya aşırı kilo kaybı emzirme sonra. Ama bekle, onlar irade vermek üçüncü boyut yerine ilk - sadece bir ütopya bile tren kadar Açılır. hesaplanmalıdır çoğu - bu sağlık durumunun iyi ve spor için ve bu ihtiyaca sağlığının iyileştirilmesi vardır.

gıda

Burada, ameliyat olmadan göğüslerini büyütmek için nasıl sorusuna bir favori - hepsi kenar nabivshaya lahana üzerindedir. Nerede bir şekilde boyut bilinmemektedir etkileyebilir, ancak birçok kadın hala buna inanıyorum efsane gitti. Biz ergenlik gerçekten meme bezlerinin büyümesine katkı menü kızlar lahana hizmet arttığını varsayalım, ancak 30 yaşındaki bir kadın üzerinde çalışacak - kurgu dünyasından. lahana yanında - bu ürünü mide oldukça zor, bu yüzden hala hazımsızlık alabilirsiniz.

Oral maddeler

Bunlar diyet takviyeleri, haplar, ilaç veya özel yiyecek içerir. Kural olarak, onlar meme bezlerinin büyümesi üzerine östrojen etkisinin varlığı ile birleşmişlerdir. Önceki maddeler ile karşılaştırıldığında olabilir ve bu mammoplasty gibi bir işlem değiştirecektir. Tiroid bezinin ihlali sonucu olumsuz yan etkileri vardır ve bu depresyon,: İncelemeler, ancak, bu tür hazırlıkların çoğunlukla negatif sersemlik, yorgunluk, aşırı kilolu ve şımarık metabolizması.

zihinsel etkileri

İşte özgün bir yoldur ameliyat olmadan meme artırmak için nasıl. Bu aslında oluşur düşünce gücü meditasyon sırasında veya görselleştirme onun büstü ve istenen boyut ve "make" için. Yazarlar teknikleri zihinsel tutum olduğunu programlarının meme büyümesine vücudu bilinçaltına nüfuz söylüyorlar. Meditasyon çok iyi rahatlatır ve bazen çok yararlıdır! Ama burada sonuçlarının yetersizliği hayal kırıklığı yol ve harcanan zamanı pişman olabilir olduğunu.

şekillendirme iç çamaşırı

Sadece bir görsel efekt verir ve toplantılar, görüşmeler için uygundur, ya da dışarı çıkmak. Bugün, bu iç çamaşırı, yani çok popüler bir itme up gibi çalışır yüksek etki tam büst veren birbirlerine göğüs asansör ve hareket eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.