ModaGiysi

Müslüman Gelinlik: özellikleri, nasıl seçileceğini aksesuarlar

İnsan varlığı insanların uzun tarihi boyunca milliyet, din, yerleşim yerine bağlı olarak, gelenek ve görenekler idi. Onlar tatil dışına taşınmasında dahil yaşamın çeşitli yönleri üzerinde doğrudan etkisi vardır. evlenme gelinlik, Müslüman, geleneksel olarak İslam'ı professing gelin giydirdi. Tabii ki, bu tür kıyafetler Avrupa modellerinden farklıdır.

Müslüman Gelinlik: temel gereksinimler

Günümüzde kadınlar gizlemez giysiler tercih ve vücut güzelliği vurguluyor. Bir istisna sırt, omuz ve kollar açılış, düğün töreni için değil ve kıyafetler vardır. Gelin, İslam'ı professing böyle özgürlükleri göze alamaz. Gelinlik Müslüman gençlerin vücut görmek festivalde bu hediye vermeyin. Gelenekler gözleri sadece dekolte meraklı gizlemek anlatılır - boyun de kaybolur.

bu tür ürünlerin uzun kollu gereklidir Müslüman gelinlik, katta bir uzunluğa sahiptir. Açık aslında sadece eller ve yüz vardır. Bazı ülkelerde, özel gizlemek ve fırça gerekir, bu nedenle kızlar genellikle eldiven giymek o var. Yine de, gelinin kıyafeti yırtık pırtık ve matlaşma olduğunu düşünmemeli.

Malzeme, dekorasyon

Avrupa giysiler ile olduğu gibi Gelinlik Müslüman, herhangi bir malzeme dikilmiş edilemez. Kumaş şeffaflık tam bir eksikliği gerektirir. ürün, mükemmel durumda olsa bile, evlenmek için bir kız figürü vurgulamak için çok olmamalıdır. Beklendiği gibi, popüler sözde nestreychevye malzemeler.

Bugün, Müslüman gelinlik böyle şifon, saten gibi malzemelerden çoğunlukla bulunmaktadır. elle dekore gibi modeller kolayca sanat eseri benzerliği olmak. En büyük talep altın nakış olduğunu. Tasarımcılar ihmal boncuklar, pullar, gümüş iplik kullanılmış yoktur. desenleri seçerken tercih oryantal motifler verilir. Son yıllarda, bu şık ve gipür dantel süs haline geldi. Bu hileler ile kıyafet aynı zamanda zengin bir görünüm romantik alır. Bazı durumlarda, elbise deseni gizli kutsal bir anlamı vardır. Örneğin, evlenmek için bir kızın dindarlığın ima doğurganlık rakamları gösteren desenler vardır.

Renk seçimi

gelin, Müslüman evlenir hangi elbise, kar beyazı mutlaka olmalı mı? Böyle bir sınırlama, var o dur ve parlak renkler olabilir. Ancak, yardımcı açık renkler hala daha tercih edilebilir, yumuşak ve masum bir görüntü oluşturun.

Müslüman gelinlik oluştururken en sık kullanılan renkler nelerdir? Bu kağıtta bulunan Fotoğraflar ne güzel bir görünüm kremsi, bej, altın kıyafetler göstermektedir. Gelin mavi, pembe, gümüş tonları tercih edebilirsiniz.

Popüler stilleri

Kaç yıl önce büyük talep klasik içindir düz elbiseler. Bu ürün sayesinde zarif malzemelerin kullanımına aşırı sıkı görünmüyor. Ayrıca giysi canlandırmak etkili bir zarif nakış ve süsleme diğer araçlara yardımcı olur. Gelin geleneksel kıyafeti seçmek olduğuna inanılmaktadır, onların tevazu, özveri seçecek göstermek istiyor.

Bu gür Müslüman gelinlik, hayranlarını bulmak asla anlamına gelmez. Bu ürünler aynı zamanda halkalı bir korse, kombinezon içerebilir. Önemli olan bacaklar tamamen kapalı olması gerektiği gibi size uzunluğunda hata yapamaz olduğunu. Gelenek karşılama olmadığı için, elbise çok uydurma olduğunu izin vermemeye de önemlidir.

geleneklere saygı düğün için hazırlanıyor Müslüman kadınlar, Avrupa kıyafeti dikkat çekmek için hakkı yok anlamına gelmez. Elbise çok sıkı uydurma rakam çok kısa değildi olmadığını önemlidir. Tabii ki, bu özel olmadan giyilen edilemez , düğün bolero uzun kollu sahip. Alternatif bir çözüm - Avrupa golf elbise uygun renk koyarak.

en aksesuar hakkında konuşalım

Headdress - kıyafet Müslüman kadınla evleniyor ayrılmaz bir parçası. muhteşem aksesuarın görevinde genellikle boncuk, değerli taşlarla süslü bir ipek eşarp, gibi davranır. İslam'ı professing, kadının saçını gizlemek hangi Geleneksel mendil, türban denilen. Aynı zamanda, farklı uzunluklara sahip olabilir örtüyü, kullanmıştır. Müslüman kadınlar elbiselerini tadını evlenmek isteyen o mükemmel üslup birliğini sağlamak için yardımcı olarak, hemen hicabı dahil Özellikle popüler.

gelinlerin gelenek meraklı gözlerden ve elinden gizlemek için söylenen ülkeler vardır. Bu durumda, aksesuar eldiven ve vardır-olmalıdır. Çoğu zaman, onlar gelinlik rengine uyan bir renk var ve sık sık süsleyen deseni yeniden.

Hicap saçı değil, aynı zamanda gelinin kulaklarını sadece kapakları, çok mantıklı değil küpe takmak. kullanılan takı bilezik, yüzük, madalyon gibi. Çoğu zaman, dekoratif unsurlarla işlemeli çok elbise, yeterince parlak hale gelir. Böylece süslemeleri kaçınmaya hiç mümkündür.

herhangi bir istisna var

Sadece yukarıdaki gelenekleri izleyin Ben kız evlenir var mı? Bir olayda, güzel gelinlik Müslüman bir bolero ekleme gibi herhangi hileler olmadan sıradan Avrupalı kıyafetler ile değiştirilebilir. erkekler ve kadınlar ayrı ayrı kutlamak eğer bu mümkündür. Bazı ülkelerde, özel alakalı kalır.

gelin sadece dişi temsilcilerini göreceğiz ise ona düğün vestments gereksinimleri daha az sundu. ödemek için yeterli bir ultra kısa ve dar uydurma değildi. Hatta, dekoltenin omuzlar açmak bırakabilir.

tasarımcılar Hakkında

Daha önce bahsedildiği gibi, Müslüman kadınlar sipariş üzerine yapılır gelinlik tercih ederim. İlginçtir, onun benzeri modeller üretmek için en popüler tasarımcı, Endonezya Irna La Perle resident oldu. Gelin kendi doğasında zarafet ve lüks, tüm kurallar yerine getirilmesi için onu eserlerini takdir. Şık elbise oluşturur ve Lübnan Elie Saab, zekice pahalı doğal taşlar kullanılarak, dantel ve inci modelleri süsleyen. Ülkemizde gelince, Müslüman düğün Moskova ve diğer Rus şehirlerde elbiseler artık hemen her uzman salon temasa geçerek sipariş edilebilir. Ekonomik seçenek - İnternette dahil bitmiş ürünlerin satın alma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.