SağlıkAlternatif tıp

Mucize kırlangıçotu - kontrendikasyonlar ve birçok hastalığın tedavisi

Bir halk ilacı olarak böyle bir şey, profesyonel sürümü çok daha uzun vardır. Sonuçta, doğa onu gerekli tüm koşulları için yaratmıştır. alanında, ormanda ve sadece ayaklarınızın altında hastalıkların çok çeşitli bizi tedavi edebilir flora farklı türler büyür. Ama, herhangi bir ilaç gibi, bu tür bitkiler eşit ters etki neden olabilir. Bu nedenle, uzmanlar danışmadan bunları kullanmak, çok risklidir. Ve bu bitkilerin biri kırlangıçotu olduğunu. Kontrendikasyonlar ve tıbbi özellikleri burada hiçbir doktor yönetmek özellikle güç olan o kadar geniştir.

Kırlangıç otu anlamıyla her yerde yetişir. Rusya'da, Orta Asya'da, sen Kafkasya'da veya Ukrayna'da bu bitki bulabilirsiniz. tek istisnası Far North onun çok sert iklime sahip. Bitki sebze bahçesi, meyve bahçeleri ve sadece yol kenarında, dağlarda ve ovalarda, çalıların arasında ve ormanda bulunabilir. Belki de bu durumu temeli ve kullanımı bu halk hekimliğinde kırlangıçotu kadar popüler.

Ve bu hastalıkların çok çeşitli tedavisinde kullanılır. Bu cilt hastalıkları, hastalıklar ağız ve boğaz, karaciğer ve safra kesesi. Bu mucizevi bitki sindirim sistemi, idrar ve safra yollarını ve böbrekleri yanı sıra kan basıncını ve alerji iyileşmek yardımcı olacaktır. Dahası, iyi sonuçlar onkoloji tıpta kırlangıçotu kullanımını gösterir. Ama ne olursa olsun o olabilir kullanışlı kırlangıçotu, kullanımı için kontrendikasyonlar hala orada. ondan yapılmış ilaçların aşırı doz bulantı ve kusma, ve hatta bazen solunum felce neden olabilir. Bu nedenle kırlangıçotu uygulaması phytotherapeutist deneyimli olmalıdır izleyin.

İnsanlar uzun süre bu bitkinin yararlı özelliklerini kullanmaya başladı. Onun yardımıyla siyah nokta, sivilce, siğil ve nasır ve bazen çiller kurtulmak. insanların resmi adına ek olarak ona kendi başka sürü verdi. Bu "vincetoxicum" ve "schelkunets" ve "nipplewort" ve buna benzer. O da "Rus ginseng" olarak adını aldı.

Yüzyıllar boyunca, bitki ve şifacılar iyi kendi uygulamasında celandine, kontrendikasyonlar okudu. Onlar düzgün tarifleri çeşitli doz kullanmayı öğrenmişlerdir. En iyi biçimde diğer otlar ile karışımlar kullanılır. bu bitkinin bir çay kaşığı kaynar su bir bardak haşlanmış iseniz, kırlangıçotu tentür dönecek. Bu doz bir günlüğüne kullanabilir yetişkin bir kişi, en yüksek doz. Ve bu infüzyon gün boyunca 5-6 öğün için alınmalıdır. Hala kabul edip kırlangıçotu suyu olabilir. Ancak bu suda yetiştirilen damla ilave edilir. Ve karşılama tür ilaçlar bu alanda da uzman kurar belirli bir desen, içinde yürütülür.

Kök kırlangıçotu kırığı varsa, meyve suyu olacaktır. O sarı derin ve bazen tuğla kırmızı rengi vardır. Daha önce bu suyu tedavi ve sivilce, siğil, nasır ve daha edilmektedir. Siğiller veya sivilce su ile ıslatılır ve daha sonra bitki suyu sürdü. Bu prosedür günde 2-3 kez tekrarlandı. Ayrıca, bu suyu iyileşmeyen yaralara ile bulaşmış. Bu bakterileri öldürür ve çok iyileşme sürecini hızlandırır.

Bu tıbbi bir bitkidir için de geçerlidir sedef tedavisinde uyuz ve egzama. Ama kırlangıçotu Ne zehirdir unutma. Kontrendikasyonlar dikkate alınır ve bunların tedavisinde doğruluğu uymak gerekir. kırlangıçotu tedavisinde de kalıcılık ve tutarlılık gerektirir. örneğin, kırlangıçotu ile banyo yapmak, varsa, böyle çeşitli ülser, egzama, uyuz, ve diğerleri gibi çeşitli cilt hastalıkları kurtulmak mümkündür. Ama "Rus ginseng" getirebilir tüm olası faydalarını saymak çok zordur. Ve değilse kendi kendine ilaç, sorunları önleyebilmek mümkün olacaktır. Ve sonra her şey iyi olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.