Entelektüel gelişimiDin

Moskova Namaz Matrona

duanın gücü mucizeler çalışır. Yüce dua metnine sözlerini koyarak, çok talep edebilirsiniz. Namaz sorunları ve bozuklukları, hastalıkların her türlü çok sayıda üstesinden gelmeye yardımcı olur ve ruh endişelendiriyor. Matrona dua muazzam güce sahiptir.

Blessed Matrona Moskova - Rusya'da en çok saygı duyulan aziz biri. O canonized ve ilan edilen aziz Ekim 2004 yılında.

neden bu kadar ne o zaman, güzel şeyler için bu kadın ünlü oldu ve saygı? Neden bu kadar çok insan dua ona çekilen yapmak ve neden mezara hala büyümüş iz değil mi?

Blessed Matrona Moskovskaya Sebino, fakir bir köylü Dimitri ve Natalia Nikonov ailesinde Tula eyaletinin köyünde 1885 yılında doğdu. O dördüncü çocuk ve başlangıçta yetimhaneye kız vermek istedi anne oldu, ama o bir kehanet hayali vardı sonra bunu reddetti.

doğuştan kör olan Başhemşire Tanrı'dan iç manevi vizyon aldı ve iyileşmek ve insanları rahatlatmaya başlayan bir çocuk olarak. O, sosyal ve öngörmek olabilir doğal afetler, hevesle tehlike yaklaşımı hissetti ve onun tahminler ve kehanetler birçok kişi ölüm tehlikesini önlemek yardımcı oldu. Onun manevi hayat kutsal, mevzuatı insanlar, dualar, bağlılık için şefkat doluydu.

1925 yılında başhemşire yıllardır yaşam münzevi bir yol açtı ve 1952 yılında öldü Moskova, taşınmıştı. o acı kişilere verilen yardım Hıristiyan doğa vardı. Bunun için o kuvvetle sihirbazları ve şifacılar nefret edilir.

ölümünden önce Uzun, Blessed Matrona şefaat için dua ona. Ona dönerek İnsanlar, hastalığın iyileşmesi birçok sorun ve yaşam koşulların kurtulmak istedi. Moskova Namaz Matrona - zor şartlar en güçlü koruma. Bu kuvvetin kökenleri keyifli bir dua feat bulunmaktadır. Küçük bir çocuk olarak, o zaman duaların en verdi. hastaları alarak, o su üzerinde bir dua okuyun ve sonra içmeye su verdi. Böyle su hemen rahatlama ve şifa verdi. onun tüm kelimeler herkese anlaşılabilir olarak Dualar Başhemşire, oldukça basit ve basit geliyor. Bu dua kritik durumlarda ise mutlaka, hayatın her koşulda okunabilir. Sonra bu dua her gün, acil konularda yardımcı olacaktır.

insanlar genellikle bu yüzden vardır zor koşullar ve trajediyi eziyet Günümüzde,, Matrona namaz birçok hastalıkların karşı güçlü kalkan olarak kabul edilir. Toplumumuz manevi hayatı, kin, öfke, haset eksikliği ve para ibadet, açgözlülük muzdarip. şimdi oluyor ve ne kilise zulüm yıllar içinde yapılmıştır ki hepsi için, insanlar böyle kısırlık, kalp krizi, felç, kanser gibi hastalıkları olsun. Tüm sayesinde bu insanlar Blessed Matrona akın ve o onlara yeni neşe bulmak ve normal yaşama dönmek için gerekli tüm yardımı sağlar. azizin duaların mucizevi gücünü yaşamış insanlar, böyle bir hediye alınmalıdır bakım biliyorum. Hepsi günahların tam iyileşme ve remisyon yaşam tarzlarını ve düşüncelerini değiştirmeli için, sabır ve Affetmeyi öğrenmek biliyoruz. Matrona namaz şimdi onun şefaat insanları bırakmaz, yıllar önce korundu.

Bugüne kadar, Moskova Blessed Matrona simgesi hemen her tapınakta olduğunu ve onun yanında mum asla boş. Aziz görüntü tespih ile tasvir edilmiştir günü hangi o bırakmadı. Başhemşire duyar ve onlar Moskova'da veya en uzak köydeki insanlar olurlarsa olsunlar, aramalar aramalar tüm yanıtlar.

Geceleri okumak Matrona için Namaz, günün iyi bir son olacak, sakin bir uyku yardımcı olabilir ve hatta sırayla arzu ve düşüncelerini getirmek ve kötü rüyalar önlemek için fırsat verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.