HobiDikiş

Modelleme için farklı tarzlarda ve seçenekler:' kukuleta ile Desen "çocuk bornoz

Birçok kişi giysiyi kendini dikmek tercih ederler. Kaliteli bir ürün elde etmek için, desen ustası istiyorum. Çocuk elbisesi kukuletalı birkaç farklı şekilde imal edilebilir. Bu, bu makalede ele alınacak.

Terry havlu elbise Kesme

Sadece yarım saat yapabilir bir model yoktur. Bunun için bile bir desen ihtiyacı yoktur. Bu durumda kapşonlu Çocuk bornoz çok basittir: havlunun orta boğazını kesilir. yaka için Pritachivaetsya başlık. Bu modelin üretimi için zorluk sadece onun kesme kaynaklanıyor olabilir.

usta Hayal gücü ve zamanı varsa, sadece hazır bir desenle bir havlu alamaz. Teknolojinin uygulaması ile kolayca muhtemelen favori kıyafet çocuk olacak seçkin ve yaratıcı bir kıyafet oluşturmak için.

elbise süslemek için farklı bir kumaş renkleri ve saten veya ipek gibi hatta farklı dokular, almak gerekir. bu uygulamada, bir yunusun beden ve onun ışığı göbek - bu uygulamanın ayrıntılarını keser itibaren.

İkinci bir havlu açık mavi ve daha küçük boyut satın alabilirsiniz. O hayvan ve başlık şekli kesip.

havlu bornoz yapmak için talimatlar

 1. Ana havlu çapraz ikiye katlanır.
 2. Merkezde boğazını kesilir.
 3. bir yunusun kesilmiş kaput ve şekli havlu itibaren küçük. Bu cümle desen yardımcı olur. eğer kaputu ile Çocuk bornoz, güzel çıktı için kumaş uygulamaları çok kalın olmayacak.
 4. Parlak düz monokromatik kumaş katlamalı karın kesilir.
 5. Hayvan kafasının - göğüs üzerine dikilen bir yunusun çok şekil o kadar kaput devamıdır ki.
 6. Kaputun kenarını işlemek için emin olun. Bir etek yapmak veya bağlayıcı önyargı kullanılması önerilir.
 7. Sonra boynuna kaputu dikmek. Yatağa dikiş kullanılmalıdır.
 8. Kaput gözleri ve bir yunusun ağzı oyalamak.
 9. Işık karın üçüncü tabakasıdır. Vücut yunus taklit zaten aplike üstünde dikilir.
 10. Üretilen boru önünde bir örtüsüz boyun kenarı.
 11. İstenirse, sihirbaz onu sabahlık bir kemer yapabilirsiniz. Ve yan ve prometat döngü büyük düğmeler boyunca dikebilirsiniz.

Tselnokroyny elbise aşağıya doğru alevlendi

bebek fırçaları arasındaki silah salıncak Eğer çok büyük değil ve ayrıca önerilen desen yardımcı olacak bu modeli yapmak, kumaşın genişliği içine sığacak. kapşonlu Çocuk bornoz hiçbir omuz dikişleri vardır. Sadece yan duvara Dikiş konu.

Bu zıt yakalarına ve büyük cepli çok güzel bir model görünüyor. Ama yapabilir ve tek renkli çocuklar kukuleta ile elbise. Burada önerilen Planları farklı boyutlarda dikiş giysiler için de kullanılabilir. Sadece dikkate ürünün uzunluğunu, bir yarım daire göğüs ve kol uzunluğu almak önemlidir.

elbise düz siluet tselnokroynogo Bina desen

kaputuna kulaklarla Serin kıyafeti çocuk ve ailesini memnun edecektir. Bu bir kostüm gibi görünüyor yani sadece olumlu duygular verir. Ve kapşonlu çocuk bornoz yapmak çok kolaydır. Bu elbiseyi yapmak için Desen basitçe inşa edilmiştir.

 1. Eller (boyut B) arasındaki yarı açıklığa eşit uzunlukta bir tarafı ile birlikte bir dikdörtgen çizmek için gereklidir. İkinci taraf herhangi biri olabilir - kolları (büyüklüğü D) kat omuz genişliğinin yarısı katlanır. uzun kenarının yatay konumda olacak şekilde dikdörtgen konumlandırılmıştır.
 2. İkinci dikdörtgen harfi "G" ile, diğer yandan onları tek koyarak, birinci dik inşa edilir. Yarım poluobhvatu meme ve 2 cm - şekil bir tarafı kat (boyut A) uzunluğunun, ikinci bir eşittir.
 3. yay yardımıyla yeri iç dik açı koltuk altı tarafı çıkarmak.
 4. iki açıdan üst bağlantısından (sol üst noktasında) iki dikdörtgenler 3 cm aşağı 6 cm sağa gecikmeli ve kapanır. Ark sorunsuz bu etiketleri bağlayın. sırtında Bu yaka.
 5. Aşağı aynı üst gecikmeli 7 cm ve 6 cm alanına bağlı bir yay kaynaktan. Bu ön yaka olacaktır. Çizimde, bu çizgi kırmızı vurgulanır.
 6. Çıkarılmış koku ön keyfi boyutu. çizimde kırmızı ile vurgulanır.

Tipik olarak, ana kendinize çocuk bornoz bir desen oluşturmak. Davlumbaz "torba" Dikiş dikdörtgen boyunca katlanabilir. Ama burada sunulan şablonları kullanabilirsiniz. süslemeleri gibi sekmeler kullanılır.

Bir Bask ve dikili kolları cüppe

Yaşlı kızlar zaten kendi kadınlık vurgulamak istiyoruz. Bu nedenle, bu basque ile uygun bir modeldir. Raflar göğüste belli görkeminin etkisi yaratan, hangi hafifçe sırasında taşlama priposazhivayutsya.

Bu model biraz beceri gerektirir. Ama yeterli özen ve dikkat ile kaputun ile çok iyi çocuk bornoz alabilirsiniz. Lütfen model eşitlik katlanmış kumaşın kat üzerine bindirilir.

Kumaş tersyüz kıvrımları sonra Raflar da kesiliyor. Ancak bu durumda 2 bölüm olmalıdır. Aynı hortumları ve flört kesim için de geçerli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.