ModaGiysi

Moda pantolon İlkbahar-Yaz 2013

acze uzun bir kıştan sonra oldukça hafif bir yer açmak için birlikte herşeyi kaldırmak için bahar giyim, elbiseler ve etekler çeşitli. Ancak, pantolon ilkbahar ve yaz popülerlik azalmaz. Parlak renkler, desenler ve şekiller bol kış gibi değildi, yeni, sıcak bir görüntü yaratır. Tasarımcılar adil seks her temsilcisini memnun edecek pantolon bol sunuyoruz.

Popüler modeller

fantezi - onlar ne sorusu üzerine pantolon kadın gelip ilkbahar-yaz sezonu, tasarımcılar katılmadılar.

Kadınların çağrısında Bazıları rahatlık ve konfor seçmek ve yeterli boş modeline dikkat etmek. Örneğin, iyi bilinen "muz" in - çoktur moda pantolon. sorunsuz aşağı doğru incelir, kalça görsel daha gür hale üst çevreleyen yeterlidir. Üst montaj modeli dişil yapan yüksek oturma ince bel vurgular.

uyumu vurgulayan kadınların "boru", Favori çoğunluğu - Moda bayan pantolonları, oldukça büyük bir niş alır. birçok tasarımcı görsel uzatmak bacakları ok tarafından Bunlar özellikle ince kızlar için uygun olan, ve kullanılır. Özellikle kaygı incelikle bileğini açarak, kesik modeli idi.

Dikkat geçen sezon popülerlik alınan olmadan durmayın pantolon. Temelde, tasarımcılar hareketleri ve uygun titiz ofis için veya kordonunda bir akşam yürüyüş için engel olmayacak hafif moda pantolon oluşturarak, akciğer dokusu üzerinde odaklanmıştır.

Kumaşlar ve renkler

Sıcak aylarda hep parlak renkler ve ışık, yarı saydam kumaş mutlu bolluk vardır. Bu ve moda pantolon bak. Renklerin çeşitli tüm tasarımcıları tarafından dikkate alınmıştır: Yaz 2013 podyum parlak renkler ve renkli baskılar ile doluydu. Ancak, klasik ve hayranları - sıkı siyah ve yumuşak bej tonlarında, tasarımcıları da memnun var.

İnce pamuk, şifon ve ipek sıkıştırılmış - yarışma dışı olan dokuları. Bu tür malzemeler geniş bir yelpazede sunuyoruz. Kendi başlarına Güzel, çan serbest modellerinde, onlar rüzgarı yürüyüş ve ne zaman ederken sallanan pürüzsüz dalgalar gitmek ve böylece perdelik görüntü ile aşırı derece nazik, değil oluşturun.

Cilt şimdi arka arkaya sezon tüm dünyada podyumu ve kadınların kalpleri kazanır. Tasarımcılar giderek bu malzemeyi kullanıyoruz. Dar pantolon moda - en yaygın modeli yapılmış ince deri farklı renklerde: tratsiditsionnyh gelen koyu kırmızı ve sulu turuncuya bu malzeme için. Sessiz sürme ile kombine dekore desenler, perçinler ve Çıtçıt, deri pantolon, parlak ve taze toplulukları oluşturmak.

Buna ek olarak, cilt daha fazla boş kalıpları için kullanılır. Bu onlara istikrar verir - onun pantolon sayesinde net bir form var.

Aydınlık ve anılar - Pantolon özel dikkat çeken Bunlar resmin parçası olmayan ilkbahar-yaz 2013, ve bunun temelinde, vurgulamak vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.