OtomobilSUV

"Cadillac" (bir cip) - Amerikan lüks SUV

GM yepyeni bir SUV "Cadillac" (bir cip) serbest bırakmak için gidiyor Söylentiler, kamu geri 90'ların başında heyecanlandırdı. Uzun bir süre onlar doğruladı ve ardından son olarak 1999 yılında, bir ilk tam boyutlu SUV "Cadillac Escalade" değildi. Makinenin adına kelime "escalade" tarihsel anlamı merdivenleri ile kale duvarının saldırı atıfta koydu. Zarif arabaya bu kuşatma makineleri ne ilişkisi belirsizdir, ama şık ismi "Escalade" farkında olmadan yakalanmış ve müşterileri memnun.

Yeni SUV için temel olarak "Chevrolet"

Yeni araba temeli "Chevrolet GMC Yukon" idi. Dış onlar yüzünden zarif "takı" için parlak şeyler koymak, yüceltilmelidir ve araba markasının amblemi ile dekore edilmiş. Büyük tekerlekleri radikal arabanın imajını değiştirdi ise sahte Klasik radyatör ızgarası hafifçe arttı. salon zengin iç dekorasyon hemen sadece izlenimi güçlendirdi ahşap pahalı türlü kombinasyon halinde bir "yüksek kast" ve hafif deri döşeme SUV arasında saydı.

Aynı motor ve şanzıman ile donatılmış Makineleri - Teknik açıdan GMC ve "Chevrolet" modelleri ile tam bir benzetme izlenebilir. Benzinli motor V şeklinde, altı litre, 255 litre kapasiteli geliştirir. a. Maksimum araç hızı - 177 km / s. CP - otomatik, dört aşamalı bir.

Ağırlık ve boyutlar

Onlar oldukça etkileyici:

  • Araç uzunluğu - 5110 mm;
  • yüksekliği - 1890 mm;
  • genişliği 1960 - mm;
  • dingil - 2984 mm;
  • araç ağırlığını frenlemek - 2545 kg;
  • Yakıt deposu kapasitesi - 96 litre.

Eylül 2001 yılında ortaya çıktı ve ilgi kamuoyuna "Cadillac Escalade SUV-ETX" sunuldu. makine tam bir SUV uyum ve lüks süslerini onlardan aşağı ve dolayısıyla prestij değil sahiptir.

pikap ana özelliği - spor ekipmanlarının taşınması için cihazlar yerleştirilir karbon plastikten, üst ile konvertibl orijinal gövde.

Araç Arka süspansiyon bağımlı, tam bir yük ile vücudu uyum sağlayan özel "Nivomat" sistemiyle donatılmıştır. pikap Lastik basıncı kontrol sistemi, dijital uydu radyo XM "uydu" ve etkili çekme ekipmanı ile donatılmıştır.

modernizasyon

2002 yılında, araba "Cadillac Escalade SUV," modernize edilmiştir. boyuna öğenin iletim ve süspansiyon ile motor karşılamak üzere uyarlanmış olan yeni bir tasarım destek çerçevesi aldı. Bağımsız ön süspansiyon torsiyon ve sabit yanal ve uzunlamasına rulo dengeler multirychazhnoy sistemi ile köprü arka kesim.

"Escalade" 2004 versiyonunda arkadan çekişli 5.3 litrelik motor ile oluşturuldu - sekiz "Vortek" V şeklinde. Sürekli dört tekerlekten çekiş ve bir merkez diferansiyeli ile altı litre "Vortek" - Ve daha güçlü bir motor sağlandı "AWD Escalade" değiştirmek için. "Altı" ve "sekiz" ile Otomobil Avrupa'da satılan ve daha sonra Rusya'da bulundu.

Avrupa özellikler deri döşeme, HVAC klima sistemi, havalandırmalı koltuklar ve üç bölgeli klima denetimi. tüm çevresi, tam güçte, güçlü bir ses sistemi, DVD, hafif alaşımdan yapılmış 20 inç jantlar boyunca altı hava yastığı da vardır.

tabanının artışı

2002 yılında, Escalade ESV »" nin genişletilmiş versiyonu Silao GM'in fabrikasında oluşturuldu. araba "Chevrolet Suburban XL» platformu dayanıyordu.

Yeni model dört-hızlı otomatik şanzıman ile birlikte sürekli dört çekerli altı litre motor hacmi vardır.

Temel paket protivobuksirovka, deri döşeme, dört hava yastığı, BOSE oto ses, navigasyon, uydu radyo, altı diskler için CD değiştirici içerir. Ambalaj interaktif ekranın, tam güç tarafından desteklenmiştir. Maksimum seti 2006 yılından bu yana kullanılmaktadır.

Avrupa'da 2007 yılının ilk yarısında, "Escalade", stil, işlevsellik ve mükemmel formunun açıdan daha sofistike yeni nesil satışına başlamıştır. aralık 2007 makineler çeşitliliğiyle ayırdedilir - onlar kamyonet ve EXT versiyonları uzatılmış 356 cm tabanı ile idi.

"Escalade" 2007 yılının Birleşme yüzde yüz oldu, ama GM genel modeli sayısında belli bir ayrıcalık takip etti.

Şasi, kaporta, direkler ve iletim ile çerçeve, daha önce geçmiş "merdivenle" kullanılmıştır edilmemiştir. Hep birlikte önemli ölçüde otomobilin konfor ve iyi yol yüzeylerinde sürecini idare seviyesini artırdı.

ön süspansiyon ayarlı amortisörler sahip otomatik mikro kabartma tablolar okunur. Ön camın bir 57 derecelik eğim ile Vücut SUV yaklaşan hava akış direncinin son derece düşük katsayısı sağlar.

yeni tasarım

Tamamen dış gövde tasarımı daha akıcı, şık ve hızlı yenilenmiş. "Cadillac Escalade SUV," tam münhasır bir görünüm kazanılmış - araba başka ile karıştırılmamalıdır olmaz.

büyük oval delikler ile Klasik ızgara "Cadillac" üç-xenon far içerir. arabanın arka uyumlu olan dış genel tarzı ile yankılanır.

Selefiyle SUV "Cadillac" (2007 yılında yeni bir "Escalade") ile karşılaştırıldığında en yeni sistemlerini, pasif ve aktif güvenlik vardır. SUV anında tetiklenen yan ve ön hava yastıkları, hem de pnömatik perdeler ile donatılmıştır. Çok yararlı seçenek devrilme engeller "Kararlı iz" dir.

"Cadillac" modeli (cip 2007) 6.2 litre bir motor ile donatılmış, sekiz V-şekilli. Motor altı vitesli otomatik monte edilir.

"Spor Lüks" Sürüm

Seçenekler "Lux" Böyle tavan otomasyon ile ambar, ısıtmalı ön koltuklar, DVD ses ve geniş LCD ekran gibi özel cihazların farklı set.

maliyeti

"Cadillac" cip ne kadar? Yeni dört gelen model ve bir buçuk milyon ruble fiyatı. Üç yıllık aracın alt sınır değeri iki milyondan iki yüz iki bin buçuk milyon arasında değişir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.