Entelektüel gelişimiAstroloji

Markazit (taş): sihirli özellikleri ve süslemeleri

takı için veya tılsımlar, muska olarak taşlar Seçimi - oldukça sorumlu ve ciddi uğraşmak. Bu burç sizin için uygundur ne mineraller bilmek iyi olmalı, maç senin doğum eğer, özellikleri kendilerini var ve ne karakteriniz, davranış, ruh hali ve sağlığını nasıl etkileyeceği. Ayrıca, diğer yarı değerli taşlarla topluluğunda yeni giysiler giymek için gidiyoruz - yine söz kombine taş olsun, hangi niteliklerle birbirlerine etkinleşir. Eğer taş dünya almalarına yardımcı olmak için en temsilcileri bazıları hakkında konuşalım. Özellikle, markasite olarak.

mineral ile aşinalık

markazit - uzakta mineraloji ve jeoloji insanlar, az kanıt bu isim yoktur. Taş "yıldız" arasında değil, değil elmas, yakut, zümrüt gibi kulağa, olduğu gibi. o "radyant pirit" bir arada duyunca Ancak, biz hemen iyi bildiğimiz nasıl anlamakta başını salladı! Gerçekten de, "damlama gümüş" eşsiz mevduat uzun süre Urallar bulundu (şimdiye şiirsel onun gümüşi metalik parlaklık, bir külçe denir) - hatta 19. yüzyılda. 20. yılında endüstriyel amaçlar için aktif üretmek olmuştur. demir sülfit taşı kimyasal bileşimine göre demir sülfid olduğu; bireysel numunelerin farklı renk tonları veren yabancı madde arsenik, bizmut, bakır, mineral meydana gelir. pirit ısıtılır, bu açık bir şekilde kükürt buharı yaymaya başlar. O Doğu'da fark Bunu şu özelliğidir. "Taş kükürt", "sülfür bileşiği" - Orada, Persler ve Araplar gelen mineral "markazit" seçildi.

takı işleme

demir sülfür ham formu Nuggets ise kırmızımsı ve siyah tonları ve çok farkedilir, yeşil, gri-sarı. ışıltı, ışıltı, renklerin dikkat çekici güzelliği ve zenginliği göstermeyi: Ancak, parlak güneş ışığı veya elektrik taş "oynamaya" başlar. Bu tür özellikler markazit kuyumcular için değerlidir. Taş, kırılgan olsa da, elleçleme özel incelikleri gerektiren ve kullanımda en Önemli ama mücevher çok karlı görünüyor. Özellikle gümüş çerçeve içinde, berraklığı onu ahenkli. Dikkat çekici, sen akik akik veya turkuaz birlikte marcasite ürünleri yakalanmış olup olmadığını. Sadece bu tür ekipman kendi içinde başarılı - Her mineral etkili bir altını çizer ve başka onurunu vurgular. Bu gizli, gizli açısından faydalıdır.

astrolojik parametreler

O değil her fan cabochons (bu geleneksel kesim pirit) bu taş uyan açıktır. Bu markazit taş giyen gösterilir? Bir büyük ölçüde uygundur Zodyak'ın hangisi iz var mı? Astrologlar ilk şey mücevher Koç ve Akrep may kendilerini süslüyor inanıyoruz. O gösterdi ve Yay, Aslanlar. Güneş ve Plüton (parlaklık ve kükürt, Işık ve Cehennem) enerji çok gücü altında en güçlü maden gizli öğeleri yaptı. Bu nedenle, esnek zihinle bir çelik irade ve işin garibi, yüksek estetik talepleri olağanüstü uygun ve tüm girişimci insanlar üzerindedir. Ve bu, tabii ki, yangın işaretleri temsilcileri katıldı. Eh doğal olarak, Akrep esthete! söz konusu gezegenimsinin bağlantısından sonra takımyıldızı sadece bir sektör oluşur.

Sihirli özellikleri

Mineral büyü rolü hakkında konuşan birbirini çok ifşa kendi adına yaklaşık unutamam: "İnka taş" Büyük - - çok nadir boyut zaman eski Hint Efsaneye göre, cilalı külçe büyük bir ayna oldu, bu bilge, yetenekli insanların yüce tanrı yansır. O zamandan beri, ve büyülü kabul edildi markazit taşı (özellikleri). Büyük sihirli güçleri ile donatılmış, mineral tekabül yapınız. Ama gizli konularda bir kişinin ustası başlatır kullanmak daha iyidir. Ve günlük yaşam astrologlar hayatlarının riske ilişkin pirit aşırı mesleklerin bir parça taşımak tavsiye etti. Hatta bir söz vardır, vb askeri, kolluk temsilcileri, denizciler, pilotlar, itfaiyeciler, bilim adamları, sporcular ise: .. "Bir kurşuna kurban edilmez istiyor musunuz? vücut zırhı markasite kadar dikin! "Büyülü özelliklerini bu tehlikeden insanları korur, şiddetli ölüm ve kaza tehditleri ile korumak. Ancak, sahibi için gereksinimler mücevher bir çok yapar.

İlgili enerji

İnsanlar tembel ve zayıf iradeli Oblomov "evcilleştirmek" denemek için daha iyi değil ilgisiz mizaç vardır. Mineral çok tatsız sonuçları ile dolu eylemleri, macera, döküntü onları zorlayacak. Ve yaratılan markasite gibi onların kahramanca hedefleri ile Don Kişot susamış işler için (kelimenin en iyi anlamda) huzursuz maceraperest için. Taşın büyülü özellikleri böyle bir kişi ile "iletişim" olduğunda tamamen görünür. Pratik enerji, mineral ilgili ve böylece sahibine büyük bir yardımcı olarak hizmet verebilir. o 21. Ay günü olmalıdır etkinleştirin.

tıbbi kayıtlar

yararlı başka hangi eşyalar sergi markasite özellikleri? zihinsel, enerjik, fiziksel: Taş farklı seviyelerde gövdesini temizlemek yardımcı olur. Eski şifacılar fark ve benzersiz bir özelliktir var. kırığı olan bir kişi, vücut üzerinde yara, pirit ile bir yüzük takmak yanarsa, iyileşme çok daha hızlı gidecek ve ağrısız iyileşme ve dokuların yenilenmesi çok daha az zaman alacaktır. Hatta izleri çok fark olacaktır. Kleopatra'nın kendini son derece markasit değerli bir efsane vardır. Damla Gümüş sevdiği takı biriydi ve o muhteşem güzellik ve gençlik borçludur bu taştır. Astrominerologi söylentiler itiraz etmemeniz - onlar mücevher benzersiz nitelikleri farkındayız. lithotherapy yılında yüksek tüm iç süreçlerini, vücut yüksek kaliteli besin vermek normalleştirmek için hormonal dengeyi sağlamak kabiliyeti için saygı duyulur. rastortym marcasite toz tedavi göz ve deri enfeksiyon hastalıklarında antiinflamatuar özellikleri nedeniyle, siğiller temizlenir. Zayıf bir bağışıklık sistemi ile herkes için taş giymek için tavsiye yorgunluk. Altın pirit örnekleri depresyon, melankoli, melankoli ile başa çıkmak için yardımcı olur.

Bu ilginç

takı olarak süs taşları , antik uygarlıkların zamanından beri kullanılan Markazit. Biz Kleopatra bahsediyorduk ama Mısır tahtı bu kraliçeyi geldi çok önce, pirit parlak bir mücevher olarak biliniyordu. Bunlar aşiret reisi ve bütün ulusların yöneticileri ile kendilerini süslenmiş, cennet lütuf olsun, bir kefaret kurban veya hediye olarak tanrılara sunulur. Özellikle popüler Ortaçağ'da ve ötesinde "İnka taş" kullanılmasıydı. Hatta elmas ile rekabet ve takı kral olarak bir kıl payı yüzleri - gül şeklinde. tokaları, kolye, kolye, erkek ve bayan yüzük, küpe ve diğer birçok lüks mal ve gündelik tüketici: pirit Kakma altın ve gümüş makaleler hakkında gösterişle. Taşın kenarında Moda değiştirdi: o altın ve gümüş, ardından çelik ve demir yapılmıştır. Ama zarafet, sofistike mücevher mineralinin damgasını kalmıştır. Ve biz unuttum henüz neyi söz: markazit - bu iyi şans getiren bir taş!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.