Sanat ve EğlenceLiteratür

Mark Fisher. kitap "Gizli Milyoner"

Çoğu insan onların maliyesinin içler acısı durumunu düzeltemez veya belli bir yaşam standardı elde etmek olduğunu düşünüyorum. Bir insanın onunla ilgisi bilinçli olamaz inanılmaktadır. Biz iletişim, para, yüksek ücretli bir iş, bir katil fikir veya umut verici iş lazım. Gerçekten mi? Bu sorunun cevabı kitapta "Gizli Milyoner" bulunabilir.

Bu kitabın kim?

Mark Fisher, yazar, bazı çaba koyarsanız herkes başarılı olabilir inanmaktadır. Hayır, yazar 'sihirli' servet formülü ortaya çıkarmamaktadır ve yaşam düzenini düzeltmez.

kitabında Kanada'dan gerçek milyoner mali başarısının sırrını ortaya koymaktadır. Sundurmalar bazıları ise bazı başarılı olmasının nedeni sorun üzerinde, bu açıklıyor yak. hayatın örneklerini verir, bu bakış açısını göstermektedir ve buna okuyucuyu getiriyor.

Kitap fakir zengin arasındaki farkları bilmek isteyen herkes içindir. Başkaları inkar etmeyen bolluk ve hiçbir şey yaşarken niye, şafak dusk bazı işler yapmak, ancak sonuç elde etmedi? Burada yanlış? Bu insanların arasındaki fark nedir? Bu soruların cevapları okuyucu Mark Fisher söyler hikaye, dan alacak.

"Gizli Milyoner" - ilham ve eğiten bir kitap. Bu eylem motive ve tüm hayalleri bir realite haline şansına sahip olduğunu anlamamıza yardımcı olur. Bu, pek çok insan yardımcı oldu, başarılı bir zihniyet sırrı açığa zenginlik ve bilgelik hakkında bir hikaye sermaye kazanmak ve toplumda hak ettiği yeri alması olduğunu.

Kitabın kahramanları kimlerdir?

Kitap motivasyon meslektaşlarının çoğu gibi değildir. Mark Fisher, bir sanat formu haline yazdım. temeli - Hayatta başarılı olmak için hayalleri genç bir adamın hikayesi. Onun arzusu ile, o tanıdık milyoner yolladı amcası döndü. Başarısızlık, hayal kırıklığı ve kitabın sürekli perili kahramanı geri çevirmek için arzu. Ama zenginlik sırrı biliyor ve hayatını değiştirmek arzusu onu geri çekilmeye değil yardımcı oldu.

Kitabın kahramanı - Bir reklam ajansında asistan. O da ödüllendirici ve eğlenceli mali zorluklar çözecek sadece iş hakkında düşünmek zorunda bıraktı, görevinden memnun olmayan, ancak. diye dayandı neredeyse bir yıl için, iş hayatı çekilmez yaptı.

Mark Fisher kaydetti bu çalışmanın ana karakteri meslektaşları da yorgun olduğunu. Onlar sadece katlanmak ve gelecek için en iyi planı hakkında hayal durdurun. Genç adam rüyasını hakkında başkalarıyla konuşurken anlamsız olduğunu fark etti. Bütün o ruhunu ısındı bu kez pes izin vermedi ve ısrarla hedefe yol açtı vermedi.

çaresizlik kitap kahramanının Birazdan zengin bir akrabasına yardım için döndü. Arkadaşının-milyonerin genci gönderir. Ve bir reklam ajanı hayatında ciddi değişiklikler başlar.

Yazar kim?

Mark Fisher - Marc-Andre Puassan - yazarın takma gerçek adım. Mark Montreal (Kanada) içinde 13/03/1953 gün ışığına çıktı. o felsefe ve edebiyat okudu nerede Montreal Üniversitesi, yüksek öğrenim aldı. Mezun olduktan sonra yoga öğretmeni oldu.

Mark Quebec Edebiyat Derneği açtı. Kuzey Amerika kıtasının en çok satan yazarı, kimin kitaplar pek çok dile çevrildi Mark Fisher, literatürde ayrıntılı adamış. O denemeler, romanlar ve senaryo yazdı. O yoga, oyun golf ve derin derin düşünür sahiptir.

Bir roman Fischer sirkülasyonu yarım milyon aştı ve kitap "Gizli Milyoner" bir bestseller oldu. Aslında, yazar tarafından ifade edilen ana fikir, o büyük insan varlıktır - onun düşünce. En henüz gelip. İnsanların hep dışarı kolay bir şekilde aradığını nasıl. İçgüdü ve doğa nedenle önceliklidir. Aynı hataları tekrarlamaktan zaman ve para israf hergün araştırın. bağımsız düşünme şirk ve zihin bir kazanan olmak için izin daha kolay olmaz mı?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.