BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Tutmak için nasıl Detayları "Maynkraft"

Son zamanlarda artık popüler projesinde oynamaya başlamıştır, sonra muhtemelen bir karakter öldüğünde o bazı şeyleri kaybetti gerçeği ile karşı karşıya. ürün kaybolmazlar elde etmek için, kesinlikle "Maynkraft" içinde tutmaya sorunun nasıl, çözmek gerekir. Bu, bugün ve biz konuşacağız budur.

değişiklik

Şu anda, orada özel bir ekip "Maynkraft" içinde tutmaya, ama değil her oyuncu bunu çalıştırmak mümkün olacak. derlemede, özel etkinlikler düşünün. karakter öldüğünde, bir şeyler tutmaya yardımcı olabilir. herkes daha önce fazla çalışma ile üretildi şeyi kaybetmek istiyor çünkü bu ek şu anda, birçok oyuncu tarafından kullanılmaktadır.

yeni yaşam

"Maynkraft" oyunda kaynakların çeşitliliği bir yeri vardır. Örneğin, bazen derin çukurları kazmak zorunda ve yeraltı bunu kaçmak için çok zor olan güçlü düşmanlar ile karşılayabilir. Öyle değilse, o zaman karakter acımasızca öldürdü. Yani, moda aracılığıyla "Maynkraft" içinde tutmaya nasıl sorusuna bir hamle atalım. Her oyuncu bir kart almak için çaba ama her karakterin ölümünden sonra, bazı şeyleri kaybedersiniz eğer tüm öğeleri yeniden almak veya Kraft gerekecektir, çünkü o zaman, hedefe gitmek için uzun bir zaman olacaktır.

karar

Yani, tüm eşyalarını tutmak için, size benzersiz bir ek kullanmanız önerilir. Size "Maynkraft" içinde tutmaya nasıl sorunu çözmeye yardımcı yapabiliyor. Şimdi nasıl bu mod kullanmak göstereceğiz. Tabii ki, ilk önce, sonra gerekli tamamlayıcı indirmek oyun ile klasörüne gidin ve Bin dizin için bakmak gerekir. Bu bölümde, bazı düzenlemelerde, diğer yerlerde olabilir, bu yüzden dikkatli olmalı, bu arada, özel bir dosya minecraft.jar bulmalıyız. Ardından arşivde olan tüm verileri indirmek gerekir. Doğru izlerseniz, bu durumda (/ gamerule keepInventory true) oyuna almak ve özel bir komut kaydetmeniz gerekir. "Maynkraft" içinde tutmaya nasıl soru, okuma ile çok hızlı bir şekilde çözülür, ama bazen kapatmak için, tam tersine, etkinleştirmek için sadece nasıl bilmek gerekir, ama. Böyle eylem aynı zamanda özel ekiplerinin yardımıyla gerçekleşir. aktivasyonu ve kapatma ile zorluklar herhangi ortaya olmamalıdır. Yani, biz gözden paylaşmak istedik bilgilerin hepsi bu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.