TeknolojininGadgets

Mantar seçici için Navigator hakkında genel bilgiler

Modern teknolojiler bir kişinin ölçüde hayatınızı kolaylaştırmak için izin verir. Yani, hatta mantar için kendi gadget vardır. Nasıl yüksek sesle böyle bir ifade gelebilir, ama gerçek bu. mantar toplayıcılar için Navigator - adamın şimdiki pozisyonuna izler ve ona hareketin yönünü gösteren bir gerçek cihaz.

Bu nedir

mantar toplayıcılar için Navigator - GPS cihazlı. Ana amacı gadget geçerli konumunu göstermektir. Çoğu zaman, bu küçük bir ekran ve az enerji tüketimiyle çok kompakt bir cihazdır. Benzer kullanım amacı otomotiv cihazların aksine, bu özelliklere sahip bir sahip olması gerekir.

Nasıl seçmek için

Pazarda cihazlar bu tür amaç çeşitli bulabilirsiniz. Ama açıkça mantar toplayıcılar için navigatör belli koşullarda kullanılacağını anlaşılmalıdır. Bu tasarım ve performansını etkiler.

Resepsiyon kalitesi

Bu özellik, anahtar biridir. Mevcut pozisyon doğruluğunu etkiler. ağaçların arasından uydulara bir mola sinyali sık ormanlık alanda çok zordur.

Saatler

Bir cihazı seçerken dikkate alınmalıdır az önemli faktör - bu pil ömrü bulunuyor. Çok az insan mantar sadece yarım saat arayışı içinde gidin. Buna ek olarak, kuvvet sebep çeşitli yol boyunca ortaya çıkabilir. Bu ormanda kalış süresi gerilmiş olabilir anlamına gelir. Bu durumda, pil nedeniyle deşarj kapalı yönlendirmek istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

geçirmeme

Bu çok önemli ve bu rakamın taşımaktadır. Hiçbir durumda, nem koruması olmadan mantar seçici tarayıcıyı sürmemelidir. Gerçekten de, mümkün çiy alımı cihazının hatta küçük damla devre dışı bırakmak için. Ve biz beklenmedik her an ortaya çıkabilir yağmur, ilgili neler söyleyebiliriz.

Etiketleme

Bu seçenek temel değildir. Bu kullanışlı seçenekler kategorisine atfedilebilir. etiketi yapıştırın için imkanı tüm cihazlarda mevcut olmayabilir. Harita üzerinde, size ormanı sonraki ziyaretinizde geri gelebilir mantar yeri göstermek için seçebilirsiniz, çünkü bu seçenek kullanışlıdır.

Yükleme nbspbitmap'lerdir

Bu özellik, aynı zamanda isteğe bağlı kategori atfedilen olmalıdır. O ki bunu nerede bir orman glade nerede net olacak hangi uydu navigasyon bitmap görüntüsünü indirebilirsiniz yararlıdır. Bu yerde izin ve doğru yönde yol yönlendirmek devam edecektir.

maliyeti

Navigator mantarcı fiyat birçok faktöre bağlıdır. Bu ürünün performansı ve marka üreticileri. En popüler firması Garmin, Magellan ve Bushnell gelen modellerdir. Bu şirketler uzun turist navigasyon cihazları üretimi yapan edilmiş ve sadece en iyi tarafı kendilerini kanıtladılar. Asgari mantar toplayıcılar için bütçe gezgin için 3.500 ruble ödemek zorunda kalacak.

yorumlar sahipleri

Tam güven ile bu tür cihazların sahipleri cihazın kullanışlılığı hakkında değil, aynı zamanda onun gerekliliği hakkında sadece söylüyorlar. Birincisi, bunlar navigasyon kullanan Oryantiring sadeliği işaret etmektedir. İkinci olarak, cihaz onlara güvenliğinde güven duygusu verir, yüzden başlangıç noktasına geri dönmek her zaman mümkündür. Üçüncü olarak, bütün toplayıcıları ekipman ve tevazu kullanımının basitliği söylüyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.