Formasyonİnternet eğitimi

Genel Coğrafya

Hayat boyunca bir kişi, sosyoloji, coğrafya, tarih, fizik vb. Gibi çeşitli alanlarda bilgi toplamaktadır. Bazıları elbette çok faydalıdır. Örneğin, bugün önemli olmayan bu bilgiler, gelecekte kesinlikle kullanışlı gelecektir. Toplumumuzun küresel bir elektronizasyon dönemi yaşadığını göz önüne alırsak, son derece uzmanlaşmış bilgi portallarının ortaya çıkması, bilgi edinmek için çok uygun bir araç haline gelmektedir. Örneğin, coğrafi konularda portallar düşünün. Bu tür portallar hız kazanmaktadır; çünkü bu bilim, kullanıcıların büyük çoğunluğu için, uygulanan yaklaşım açısından çok avangard görünüyor. Ayrıca, bu tür kaynakların çoğunun öğretim rolüne vurgu yaptığı gerçeğini göz önüne almak gereklidir. Genel coğrafya, ekonomik coğrafya , kaynak menüsünün bölümleri olmakla birlikte, sitelerin tüm ciddiyetine rağmen oyunlar da burada bulunabilir. Bunlar kendi bilginizi test etmeye yardım eden entelektüel oyunlardır ve ayrıca avantajlı zaman geçirirler.
İlke olarak, okul eğitim sisteminin üniversitenin programı gibi bir sır olması, bu konuda gerekli bilginin asimilasyonuna katkıda bulunmamaktadır. Aslında bunun sebebi olarak, kendi hazırlığı için birçok saat sağlar. Kütüphanede doğru bilgiyi bulmak, özellikle dinamiklerde farklılık göstermediğinden, böyle bir araştırmanın sizi hızlı bir şekilde rahatsız ettiğinden dolayı geçmişi unutmamak gerekir. Coğrafik konularda pratik kaynaklar aracılığıyla kendi kendine öğrenmeyi değerlendirin. Tek bir yerde büyük miktarda bilgiye ihtiyaç duyan her şeyi bulma , kategorilere ayırma, basit ve erişilebilir bir yapıya kavuşma fırsatına sahip olan bu türden bir öğrenme, yeni bir kendini öğrenme türüne sahiptir. Bir eğitim kurumunda eğitimin sitedeki sistematik eğitimle birleştirilmesi, kısa sürede şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için zaten mümkündür. Burada, yalnızca coğrafi nesneler anlatılmakla kalmıyor, bir ziyaretçi çok ayrıntılı bilgi alabilir. Ağırlıklı olarak terimlerin açıklaması okul müfredatında ayrıntılı olarak yer almamaktadır; portallar herhangi bir konunun kökeninin kültürel, coğrafi ve tarihsel temelini kavramaya yardımcı olurlar. Ayrı olarak, bazı pratik portalların kazananlara nakit ödüller alabilecek olan kaynakların kullanıcıları arasında düzenli eylemler gerçekleştirdiğini vurgulamak isterim.
Bu tür siteler, evden ayrılmadan bilgi alabilmek için bir fırsattır. Bu nedenle, coğrafi konulara ayrılan kaynaklar, sadece bu disiplinin okul planı hakkında bilgi vermekle kalmayıp, aynı zamanda, yenilikçi çeviri metotlarının tanıtılması nedeniyle geliştirilmesine izin veriyor. Sitelerde coğrafya ile ilgili ders kitapları var, bunlar herhangi bir kısıtlama olmaksızın bilgisayarınıza özgürce indirilebiliyor. Bununla birlikte, coğrafya üzerine kitap indirme yeteneği, kaynaklarda sunulan diğerlerinden öğrenmenin yalnızca bir yoludur. Coğrafya görevleri, eğitim kalitesini güvenilir bir şekilde ölçmeyi mümkün kılacaktır. Yani, yaklaşan sınav için hazırlıklı olmanızı sağlarlar. Coğrafya atamalarınızı tamamlayarak becerilerinizi kontrol edebilirsiniz. Kendinizi entelektüel seviyenize kurmak istediğinizde, atamalardaki kendi fırsatlarınızı denemeniz gerekir. Dahası, sorunların çözümü, mevcut bilgiyi iyileştirmek değil, onları uygulamaya dahil etmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda dolaşıma çıkarılacak eksiklikleri bulma olanağını da sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.