GüzellikTırnakların

Manikür Crimson: Fikir

herhangi bir kız veya kadın için kesinlikle normal bir arzusu mükemmel ortaya çıkmasıdır. Ancak, sonuçta bütün nüansları kez düşünülmelidir, bir idealin ve resimler çok kolay değildir yapmak. Bu tür bir an sağ manikür olduğunu. Özellikle biz parlak ve canlı renkler bahsediyoruz zaman.

tavsiyeler

Crimson renk - en parlak biri. Bu nedenle, derhal göze çarpmaktadır. Bir manikür kıpkırmızı yapmaya karar verdi kız, o her giysiye uygun olmadığını anlamak ve bütün kurumlarda uygun olmaz olmalıdır. Bu nedenle, gerek resim hakkında dikkatlice düşünmek.

makalede sunulan fotoğraflar hangi Ahududu manikür, bazı bayram ve kutlamalar yapmak daha iyidir. görüntü ahenkli olduğunu bu nedenle bu durumda da, ton, giyim bulunması gerekir. manikür birden çok renk birleştirir, sonra da dikkatli olmalıdır. Beyaz, sarı ve siyah ile kırmızı tonu bakmak en iyisidir.

Kombine manikür ahududu

İlk kız, tırnaklarını boyamak için toplama, onları sevişmek biraz izler.

 • Varsa Öncelikle,, lake eski tabakasını kaldırmak gerekir.
 • İkinci olarak, çivi uzunluğu plakaları hizalamak.
 • Üçüncüsü, kütikül çıkarın.

Son işlem daha fazla dikkat gerektirir. Sonuçta, ölü deri alanları beceri gerekir kaldırmak için. Deriyi esnek, bir sıcak küvet eli yapmak için tavsiye edilir. Sonra kaldırmak için hazırız. Bu prosedürün yapan ilk defa değil olanlar, sen tırnak makası kullanabilirsiniz. Kızlar sadece Manikür davayı öğrenmek başlayan, riske girmemek iyidir. Sadece tırnağın alt kenarına cildi taşıyın. Bu küt uçlar ile özel bir değnek olmalıdır.

Tüm hazırlıklar tamamlandığında, en manikür geçebilirsiniz. Geleneksel vernik ek olarak, renksiz bir plaka aracının iki tabakanın uygulanması için tavsiye edilir. Öncelikle, besler güçlendirir ve plakayı hizalar çivi temizlemek için başvurmuştur. İkinci kez-baz boya bitmiş çivi sanatı sabitlemek için sonunda gereklidir.

Kombine eflatun manikür yapmak için, ihtiyacınız olacaktır:

 • sarı ve kırmızı boya;
 • yarı dairesel şablonlar;
 • beyaz ve kırmızı Rhinestones.

yani başparmak, işaret ve orta boyalı kızıl her taraftan üç çivi. Yüzük parmağı çivi sarı boya boyanmıştır. tabaka kuru olduğunda, küçük parmaklarını manikür başlayabilir. Bu parmaklar, yapmak gerekir Aysal ceket. diğerinde - Bu bir gülümseme alt çizgi tek renk ve geri kalan boya etmektir.

Bir gülümseme için bir renk seçimi, küçük parmağında tırnaklarını kapsamalıdır. tabaka kuruduğunda, alt kenarı şablonu kapatmalıdır. Sonra farklı bir kaplama çivi boya gerekir. Dikkatle şablon kaldırmak, tam kurutma için beklemek gerekir.
Şimdi yüzük parmağında tırnak süs geçebiliriz. beyaz kristaller alarak, damla şeklinde tek parça koymak gerekir. alt ile başlayın ve merkeze odaklanır. yüksekliği dört dekoratif çakıl taşı koymak için yeterli olacaktır. onlarla bittiğinde, her çiviye bir uzatılmış kırmızı Rhinestones almak ve tırnak plakasının ortasına koydu gerekir. Böylece, eflatun sıradışı manikür.

Parlak ceket pastel renkler sevmiyorum olanlar için

ceket yapmak için, hazırlamak gerekir:

 • Siyah ve kırmızı boya;
 • Fransız manikür için şablonlar.

Hiçbir şey orada bir ceket oluştururken karmaşık. Her katmanın tam kurutma için beklemek - Ana şeyi Buraya. Başlangıçta, çivi bir kızıl boya ile kaplanmış olmalıdır. Sonra çivi sadece serbest uçları vardı ki şablonlar yapıştırmak gerekir. Sonra uygulamak siyah lake. Daha sonra şablonlar hafifçe kaldırılır.
Bu manikür çok etkileyici kıpkırmızı görünüyor ve siyah onu ısırma, biraz doygun tonu sulandırır.

Manikür "Ahududu"

tırnak sanatı için çok özgün fikir - ahududu görüntüsü. Bunu oluşturmak için ihtiyacınız olacak:

 • beyaz, kırmızı ve yeşil boya;
 • DOTS;
 • İnce Manikür fırça.

Beyaz lake temel teşkil edecektir. Yani ilk çivi onlar için kaplıdır. tabaka kuru olduğunda, çilek oluşturabilir. vernik ahududu batırılmış NOKTA, arka arkaya alt plaka üzerinde daha fazla puan koymak gerekir. Ardından, aşağıda, puan az biri olmalıdır. Böylece, sonunda gerçek bir ahududu olsun. Görüntü kuruduğunda, bir fırça alın ve yeşil boya batırdı berry bir veya iki yapraklar üzerinde boyamak için gereklidir. "Ahududu", bir (tercihen isimsiz) olarak dekore edilmiş ve çivi olabilir.

Bir desenle Manikür

Onların uygulamanın teknolojiyi biliyorsanız bile en sıradışı tasarımlar kolayca tekrarlanabilir. Orijinal oluşturmak için bir desenle manikür, ihtiyacınız olacak:

 • kırmızı ve altın cila;
 • Manikür ince fırça.

İlk çivi eşit bu durumda esas olarak görür ahududu vernik, örtülü. tabaka kuru olduğunda, bir model çizimini başlatmak mümkündür. Bu yetenekleri ve çoğu kız tercihlerine bağlı olarak, herhangi bir marka olabilir. En basit - tek kıvrılma birkaç dalgalı çizgiler bir arada. desen daha zor görünüyordu için basit bir nokta veya kürdan açtığı birkaç bezelye, eklemek olabilir.

Son olarak, küçük

Şimdi de kırmızı tonlarda manikür neler yapabileceğini biliyorum.

Renk kendisi hayal ve tırnak sanat oluşturulmasında tecrübe etmeye başlar yapar. Önemli olan - denemek için korkmayın. Sonra eflatun manikür şık ve benzersiz döner.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.