TeknolojininCep telefonları

Akıllı telefonlar "Asus": sahiplerinin yorum

Asus şirketi üreten cihazlar, her zaman yüksek kaliteli, çekici tasarım ve üretilebilirlik için ünlü olmuştur. Takvim bunu yazısı ile işaretlenmiştir hem tablet PC'ler ve dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları, aynı derecede uygulandığını da dikkat çekicidir. Bu nedenle ağ "Asus" akıllı yaşamaya deneyimlerinden doğrudan yönetilen olanların olumlu öneriler bir sürü görülebilir gerçeği şaşırtıcı bir şey yoktur.

Müşteri cihazlar hakkında yorum yanı sıra en popüler modelleri bazılarının teknik parametreler bu makalede yayınlanacaktır. Ayrıca Asus-akıllı nelerin üzerinde kendi kararını sunacaktır dolayısıyla her birinin avantaj ve dezavantajları göz ve.

konumlandırma

Başlamak için, biz genel olarak bu çorba karakterize çalışacaktır. önümüzde, akıllı telefon "Asus Zenfon 2 Lazer" (ilk etapta yayınlayacak hakkında yorum), modelin Zenfone 4 ve So Zenfone 6. - kimin endeksleri aritmetik olarak artmıştır üç cihazlar: Derlememiz 3 modelinde, yani katılacağı Bu durumda 2 de, değmez telefonları belirlemede mantık aramak - "ikinci" sürüm özellikleri "Quartet" daha üstündür.

Ancak genel bir fikir olduğunu akıllı telefon 4 modeller - mali yeterince temsilcisi ( "Asus" akıllı oluşturan) "güçlü" hükümdarlar "Zenfon". Yorumlar işlevsellik bile düşük maliyetli ve önemli sınırlamalar ciddiye önde sınıfta rekabetin telefonla müdahale etmediğini göstermektedir.

Zenfone 2 ve 6 ile ilgili konuşma, onların özellikleri ve segmentinde tanımla hem de çok benzer olduğunu belirtmek gerekir. Fark, tabii ki, "iki" lehine - genel olarak daha güçlü bir işlemci, kamera ve ekipmanları bulunmaktadır. Ancak, her iki akıllı telefon "orta" sınıfın başından atfedilen veya "kamu sektörü" daha yüksek bir aralığa edilebilir.

maliyeti

Ayrıca, hemen biz tarif modelini belirlemek amacıyla, onların eğilimleri fiyatını not edin. Doğruyu söylemek gerekirse, farklı - ve olduğu ortaya çıktı en ulaşılabilir, tabii ki, bir akıllı telefon "Asus Zenfon 4". Müşteri yorumları o (yayını sırasında) 4-5000 ruble bir fiyata sunulan göstermektedir. Bu - onun yetenekleri olan cihaz için gerçekten ucuz.

Ayrıca, değer bizim hiyerarşisinde "altı" dır. Bu 10-11000 ruble sunulan kullanıcılardan verilere göre, yine vardır. Akıllı telefon "bütçe" den geçer ve "orta" daha yükselir açıktır.

Son olarak, en pahalı akıllı telefon "Asus Zenfon 2" ZE500CL onun hakkında 5. Yanıtlar açıkça satış Bu cihazın çeşitli sürümleri olduğunu yapmak olduğu ortaya çıktı. Bunlardan en ulaşılabilir 15000 ruble teklif edildi; En pahalı seçenek 19 000 için kullanılabilir iken.

Böyle bir fiyat yaymak hakkında ne söyleyebilirsiniz? Birincisi, incelememiz net bir "kamu sektörü" ile, biz karar verdik - bu "dört." İkincisi, parametreleri benzer olan iki diğer cihazlar, henüz sınıfında farklılık göstermektedir. Bu onların ürünlerinin konumlandırma evrensel Asus yaklaşımına tanıklık; Birkaç nişler işgali ve bunun sonucu olarak, piyasada kendi geniş bir ürün gösterimi.

ayrıca modellerin teknik verileri karakterize etmek.

Akıllı Telefon "Asus Zenfon 2"

Biz telefonlarının her biri üzerinde toplamak mümkün olmuştur geribildirim, incelememiz sonunda yayınlayacaktır. Pozitif ve negatif - şey hepsi iki tipe ayrılır olmasıdır.

Grup cihaz parametreleri, teknik verilerin ilk açıklamasını tekrarlar. Bunlar ilk etapta size anlatacağız. İkinci kategori değerlendirmeden - olumsuz değerlendirmedir. Onlar biriminde alıcılar tespit bazı eksiklikler ile ilgilidir - ve bir telefon seçerken onlar dikkat etmek gerektiğini. teknik veriler belirli bir model erdemleri hakkında genel bir görüş oluşturmak için yardımcı olacaktır Örneğin, akıllı telefon "Asus Zenfon 2" ZE500CL ilgili yorumlar, örneğin, daha doğrusu onun zayıf yönlerini belirlemek için yardımcı olur. Bunların üzerinde bir cihaz satın almadan önce yerine ondan sonra bilmesi gerekir.

işlemci

Yani, temelde hangi ikinci nesil işletim modeli? Bu - Intel Atom Z3580, bir göbek 4 ve 2.33 GHz saat frekansı vardır. İkinci şekil, akıllı telefonlar diğer modelleri ile karşılaştırıldığında, bilgi işlemcinin işlem hızı sorumludur, ve bunun yüksek çağrılabilir. Karşılaştırma onaylayın bu: örneğin, model açıkça Xiaomi MI4 ve Samsung Galaxy S5 atlar; ama aşağı Meizu MX4 ve Galaxy Note 4.

özerklik

Bir diğer önemli faktör idareli modellemek şarj etmek yeteneğidir. Biz akıllı "Asus" bahsediyoruz eğer Bu durumda, (özellikler, şimdi mevcut nereye yorum), 3.000 mAh batarya kapasitesidir. Onunla cihaz oyunun 10 saate kadar için video oynatabilir - 4 kitaplara - up 13-15 saat. Diğer benzer alet karşılaştırıldığında, öyle - birçok, ama oldukça katlanılabilir değil.

kamera

Akıllı telefonda yüklü olan 13 megapiksel sensör, "Asus Zenfon 2" yorum layık bir çözüm çağrısında bulundu. Biz bir inceleme yapıyorlar, biz çalışmalarında bazı yanlışlıklar fark ettim. Özellikle, ışık gelir. Eğer oluştururken yetersiz ışık koşullarında fotoğraf belli renklerin ikame meydana gelebilir. Bu nedenle, en iyi şey - güneşli havalarda açık havada ateş. Tabii ki, bu kurala uymaları mümkün her zaman böyle değildir. Ayrıca bir "hantal" oluşturabileceğiniz özel bir mod varlığı hakkında akıllı telefonlar "Asus Zenfone 2" raporunun gözden fakat görüntülerin (renk bakımından) biraz daha doğru.

Asus Zenfone 4

"Dört" çalışmalarına temeli hala aynı Intel Atom olmakla yazılımı sürümü biraz farklıdır - bu Z2520. Modül 1.2 GHz ulaşır sıklığı iki çekirdeği, var görülebileceği gibi, hız bu akıllı telefon "Asous Zenfon 2" ZE500CL 5 ila yaklaşık olarak halinde göre neredeyse iki kat daha düşüktür.

Yorumlar aslında cihazın hızına görüntülendiğini göstermektedir; gerçekleştirebildiği bu görevlere. Her şeyden önce, burada Google Play'de yayınlanır renkli oyunlar ve uygulamalar oynarken kastedilmektedir. "Iki" gerçekten herhangi bir yazılım ile çalışabilecek durumda olsaydı, sürüm 4 var, cihaz gereksinimlerine programı kısıtlamalar vardır.

pil

akıllı telefonda, "Asus Zenfon" (yanıtları bu onaylayın) yüklü pil kapasitesini 1.750 mAh. Telefon yok yarısından fazlası günde "uzatmak" mümkün olacak tam pille - biz cihaz tüketiminin bir çok klasik şarj seviyesini olduğu dikkate alınırsa, bu da belirginleşmektedir.

Böyle bir karar geliştiriciler, belli ki, yüzünden onlar kabine tiner yapmak istedim gerçeğine geldi. Ve gerçek - Dördüncü nesil akıllı telefonlar, "Asus" farklı küçük genişliği (müşteri yorumları her şekilde onaylamak) - Bu nedenle, imkansız bataryada artış elde etmek.

kamera

Son olarak, kamera cihazı, bu fırsatların gibi telefon eylemlerin özellikleri için üçüncü kriter. Ayrıca stabilizasyon ve otofokus sistemi vardır Zenfone 4 önceden yüklenmiş matris 8 MP, üzerinde (ana birime gelir). Sadece 0.5 MP çözünürlüğe sahip bir ön bakan kamera da vardır: basit bir "özçekim'i" -Resimler yaratmak için uygundur.

Ancak, daha iyi optik cihazın kalitesini anlamak için, bu yaptığımız kullanıcı yorumları, çalışma yeterli. (Gadget dördüncü sürümü adanmış) nitelendiren akıllı telefonlar "Asus" yorumları kamera bazen renk kümesini gösteremez gösteriyor ve düşük ışıkta görüntülerde keskinlik ve doğruluğu kaybederler. Tabii ki, tüm bu - bir bütçe cihazda yüklü olan zayıf donanım ekipmanlarının eylemin sonuçları.

Çözüm bir ışıklı odada fotoğraf çekmek, ya da sadece olduğu gerçeğini kabul etmek zorunda olacaktır.

Akıllı Telefon "Asus Zenfon 6"

Yorumlar nedeniyle diyagonal ekran biraz farklı bir teknik sınıfta sunulan anketimiz, katılan, üçüncü model olduğunu göstermektedir. Yani, otomatik olarak "phablet" kategorisi içine cihazı getiren 6-inç ekran vardır.

Cihaz fiyatının özelliklerine göre, konumlandırılmış hakkında bilgi için, zaten yukarıda tarif var. Ama ne Cihazın teknik parametreleri hakkında?

işlemci

üreticiden resmi bilgilere göre, model iki çekirdek (Atom Z2580 bahsediyoruz) oluşan bir bütçe Intel işlemciyi ayarlayın. 2 GHz kendi saat hızı, yorumları, frenleme, yol ve asılı sözde "don" ekranı modeline göre görülmez rağmen. Bu konfor optimizasyonu ve donanım bazında ile cihazın etkileşim yazılımı yüksek derecede gösterebilir.

Bu telefonun "doldurma" olanakları nelerdir? kıyaslama uygulamaya testler rağmen belirgin aşağı, performans öncesinde akıllı Google Nexus 4 ve Xiaomi MI2 açıkça olduğunu göstermiştir Galaxy Note 3.

Diyelim ki: oyunlar yapabilirsiniz (grafik açısından) "hantal" koşmak, bazı en yüksek çözünürlükte oynamak mümkün değildir, doğrudur.

özerklik

onlar 3100 mAh modeli kurulu pil kapasitesine, sahiplerinin akıllı telefonlar "Asus" değerlendirmeleri hakkında söylediklerine göre. Bu, "Quartet" söz konusu olduğunda çok daha fazla, ama telefonunu aramak için "uzun ömürlü" Tabii, ekran modelinin boyutuna verilen (bir ücret "tutma" yeteneği bakımından olamaz), tüketim yeterince büyük olacaktır. enerji yoğun operasyonda akıllı (maksimum parlaklık ve yüksek ses düzeyi üzerindeki oyun oynamak) 5 saat biraz daha çalışabilir. Bu çok iyi bir sonuçtur; Bekleme modunda, model 296 kadar tutabilir ve konuşma - 28 saate kadar.

kamera

Söz değil, ve bu modül zaten bizim phablet yüklü. şartname çözünürlüğü (ana anlamına gelir) 13 mp olduğunu belirtmektedir; ek kamera 2 megapikselde matrisin çözünürlüğe sahiptir. Yüksek kaliteli kayıt otomatik odaklama sistemi ve renk sunumu ve netlik hatlarının yüksek derecede sağlayabilir yazılım filtreleri bir dizi sağlar.

Sorunlar ve incelemelere göre, geleneksel olarak düşük ışıkta meydana edilir. Sonra matris basitçe düzgün çünkü yanlış resim ne olduğu, renk sayısını tanımıyor değildir. Ancak, genel durum "Quartet" söz konusu olduğunda daha iyidir.

Zenfone 2 Yorumlar

Her şeyden önce, biz bu cihazı satın almak tüketiciler tavsiye tavsiyeler, biz çok sayıda bulmak mümkün olduğunu unutmayın. En azından bu onların dikkatine getirmek için, akıllı telefonların büyük bir popülerlik yanı sıra insanların gözünde olumlu nitelikleri gösterir.

Olumlu eleştiriler yanı sıra burada, tabii ki, ve devaysa dezavantajlarını bazı olumsuz yorumlar sundu. Onlar hakkında biz (inceleme başında belirtildiği gibi) cihazın zayıf noktalarını gitmek için bu makalede konuşacağız.

Yani, birinci noktası - pil bulunuyor. Müşteriler genellikle akıllı telefon daha hızlı gerekenden daha boşalır pil, küçük bir kapasiteye sahip olduğunu söylüyorlar. Sorun bu sınıfın mobil cihazlar arasında oldukça yaygındır, ama onun çözümü basit: sadece özel taşınabilir şarj (analog popüler PowerBank) satın alın. Bu Asus tarafından geliştirilen aksesuarlar arasında, dahil sunulmaktadır. Nedenle, bu marka aygıtı satın almak tavsiye edilir.

İkinci nokta - bu geliştiriciler tarafından bazı yazılım kusurları olduğunu. Bunlar aslında ifade edilmiştir, yani, örneğin, ekran bloke edilmesinden sonra, hemen akıllı birkaç kapatır. Cihaz bir grafik anahtar tarafından korunduğunda, bu olur. Hangi yoktur ve bir friz (askıda) nedeniyle, yazılım firmware bir kusur olduğunu mümkündür. Ancak, kısa vadeli olduğunu ve bunun üzerinde dikkatini değilse, hiçbir sorun getirmek olmamalıdır.

Kullanıcılar genellikle kötü korunmuş ekranı söz. Belki sorun cihazlar arasında yaygındır, aynı zamanda kolayca başa. film veya ekrana (yapıştırılmış olan) koruyucu cam özen gösterin, böylece hasardan cihazınız için ana navigasyon modülünü kurtaracak.

verilerin bir inceleme ve derleme makinesinin düşük kaliteli vardır. Özellikle, müşteriler akıllı telefon arka kapak küçük bir boşluk ve gıcırdayan var neden olan vücudun, sıkıca yeterli uyuyor şikayetçi. Tabii ki, arıza ciddi ya da kritik kabul edilir, ama operasyonda bir an vardır edilemez.

Kaynakların popüler anketin bir dizi diğer yorumları analiz, diğer kütle ve herhangi bir önemli eksiklikleri bulamadık. Tabii ki, bu - cihaz için iyi bir göstergedir.

Zenfone 4 Yorumlar

İlginç açıklayan akıllı telefonlar "Asus" müşteri değerlendirmeleri inceliyor ve bu model ithaf edilmiştir. Ve tabii ki, büyük miktarlarda bulunur.

Alıcılar "Zenfon 4" güçlü, düşük maliyeti, iyi bir üne üreticisi, iyi inşa kalitesinden bahsederken, ürünü öven. Olumlu geribildirim çok onlar anlatılmıştır ve zaten modelin teknik inceleme sözü diğer avantajları. Ama tabii ki, birçok kullanıcı girmek ve gadget ile çalışan karşılaşılan dezavantajlar unutmayın. Onlar hakkında, okumaya devam edin.

Özerklik, yine, bir dezavantaj, bu model. Pil normal kullanım modunda yüklenir ne kadar zayıf göz önüne alındığında, operasyonun bu konuda 9-10 saat dışında söyleyebiliriz. Bu çalışma gün boyunca gadget kullanmak için, iki kez şarj edilmesi gerektiği anlamına gelir.

Buna ek olarak, sözü edilen ve diğer dezavantajları. Bazı cihaz flaş sağlamaz gerçeği ile mutlu değildi; Diğer - (sonuç olarak çıkarmak için oldukça problemlidir) arka kapağın çok sıkı bir uyum. (Mobil internete bağlantı hızı benzer devaysakh diğer modeller çok daha düşük olduğu için bunların) zayıf 3G-modül tefsiri de bulunmaktadır.

yazılımda tuş takımı aydınlatma ve hataların olmaması, (güneşte çalışmak imkansız olan) görüntüleme cihazları eksiklikleri arasında zayıf hatırlıyorum. Bu son nokta bile yazılım güncellemesi onlardan kurtulmak için yardımcı olmuyor göz önüne alındığında, özellikle hayal kırıklığı yaratıyor. Başka aboneleri aradığında Böyle başarısızlıklar çeşitli uygulamalar oynarken, SMS mesajı menüsünde bulunabilir.

Zenfone 6 Yorumlar

bizim "altı" hakkında bulmak mümkün olumsuz yorumlar nelerdir? İlk olarak, - hatta büyük bir şey hantal boyutları. Bazı alıcılar da unutmayın (başlangıçta büyük ekran TV ve kalın gövdeye sahiptir phablet olsa) gadgetın çalışamayacak kadar rahat olmadığı bu nedenle.

İkinci olarak, yazılım bileşeninde küçük hatalar hakkında şikayetler vardır; kişileriniz bazı kayıtlar eksik olabilir neyi şeklinde ifade edilir; Bir jiroskop reddetme veya önemli ölçüde (yazarken) tarayıcınızı yavaşlatabilir. Üçüncüsü, birçok telefon çok sessiz olduğunu yazın. alıcılar sözü fazla önemli eksiklikler cihazları bizi bulundu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.