SeyahatSeyahat İpuçları

Lunapark (Ayia Napa) fotoğrafları, açıklama, adres,

Şaşmamalı bu tesis ikinci İbiza denir ...

Ayia Napa şaşırtıcı güzel manzaraları vardır. Bu modern tesisi tüm dünyadan birçok turist çekiyor. Gençlerde ve çocuklu aileler için popüler bir tatil yeridir.

Bu şehir, yaşam tüm hızıyla, gece ve gündüz yaşanan Kıbrıs'ın altın plajlarından biri mükemmel sahiptir. O burada çok sayıda bar, restoran ve diskotekleri mevcut turistlere en ilginç eğlence programları sunan üzerinden bir eğlence olsun-araya ve eğlence için mükemmel bir yerdir.

Ayia Napa Kıbrıs Lunapark - çare ilgi çekici özelliklerinden biri.

Onun dışında, güzel bir lüks tatil desteği ve diğer şirin ve güzel yerlerinden durumu: muhteşem temiz kumla kaplı rakipsiz plajlar; kristal berraklığında su ile Deniz, küçük olsa; büyük bir su parkı ve diğerleri uzakta bulunan

Lunapark (Ayia Napa): fotoğrafı, genel açıklama, konum

bu harika tatil kalbinde yer Parko Paliatso eğlence parkı.

O 1999 yılında açıldı ve bugün 25'den fazla konumlar vardır ki topraklarında, 25.000 metrekarelik bir alanı ulaşıldı.

böylece teacups, tampon-tekneler, kavşaklar, trambolin ve: Çocuklar için birçok konumlar faaliyet ayrı bir büyük kapalı oyun alanı vardır.

Yetişkinler ayrıca heyecan verici ilgi çekici çeşitli dayanıklılıklarını ve cesaret test edebilirsiniz: korsan gemisi, Blizzard, rodeo boğa, vb meraklı bir panayır eğlence de vardır. Bu Dart ve havalı tüfek atış.

Özellikle Ağustos ayında lunaparka ziyaretçi çok, şu anda Yunan tatil sezonu başlar çünkü. yoğun sezon, bu ayın hafta sonu boyunca bir sürü insan var - Ve Ağustos gerçeğini verilen.

semt

Lunapark (Ayia Napa) çok uygun bir konumda yer almaktadır. Restoranda yaklaşık 50 metre mesafede bulunan "McDonald" ve eğlence parkına bir kilometre her türlü deniz ürünleri büyük bir menü sunan çok sayıda restoran ve meyhane ile bağlantı noktasıdır.

deniz eğlence ve ilginç: "Siyah İnci" (korsan yelken), tekne denizaltı "Nemo" cam alt ve diğer teknelerin bir konak.

Park konfor duygusu ve insanların eğlence için tüm koşullara sahiptir. Ve sen, keyifli, donut keyfini meşrubat her türlü içki ve lezzetli bir dondurma yiyebilirsiniz.

geçmişin Biraz

Bugün önemli bir rol oynar ve eğlence parkı (Kıbrıs) Merkezi, eleştiriler ünlüdür. Ayia Napa biraz daha erken basit bir balıkçı köyü.

Yüzyıllar önce, bu yerde hala geçilmez ormanlar iken, yerli biri korunmuş bazı garip yolu ile Meryem Ana ikonu bir mağara bulundu. Bu olumlu yönde onlara hayatlarında birçok değişiklik müjdeleyen, köylüler için iyi bir alâmet oldu. O zamandan beri iyi bir ev inşa etmeye başladı ve o "kutsal orman" olarak çevirir Ayia Napa, alanı olarak tanındı.

ParkoPaliatso eğlence hakkında daha fazla bilgi için

tamamen ücretsiz Buraya giriş yapın. tüm turistik yerin Rus ve İngiliz bilgi ile kullanışlı ve net haritası var mı. Burada ve sadece eğlence parkı ziyaretçileri izlerken dolaşmak.

Lunapark (Ayia Napa) kendi topraklarında oldukça heyecan verici önemli bir cazibe üzerinde var - bir dönme dolap, ışıklar binlerce geceleri özellikle etkileyici görünüyor, parkta şu anda açık.

Büyük yolculuk ve "Caterpillar" (roller coaster). Hafızanın hala (5 Euro işçiler tarafından fotoğraf) görüntüleri yapabiliriz ve. Güzel ve etkileyici görünüyor, parlak arka aydınlatma ile geceleri bu Atlıkarınca.

Yetişkinler için belirlenmiş alanlarda, eğlence parkı (Ayia Napa) "Sapan" adlı heyecan verici cazibe sunmaktadır. O kabin bağlı elastik ipler ile büyük sapan temsil eder. Aracın içindeki oturan nefes kesen uçuş yolcu sapan ateş ve yaptıktan sonra silinmez duygular altta kalan insanlar için canlı olarak yayınlanıyor video, kaydedilir. Ayrıca kullanabilmesini gösteriden sonra mükemmel kaydı.

Çocuk bölge

Bu alanda Lunapark (Ayia Napa) çocuklar için eğlenceli sürmek çeşitli binmek ve eğlenceli eğlence yer almak bir fırsattır. Çok çocuklar için ilginç aktivite motorlu lastik teknelerde havuzda paten kayıyor. Su esnasında Özellikle komik ve burada eğlenceli birbirlerine ve flanş tekneler sprey.

Çocuklar için, yüzme havuzunda tekne ek olarak, bu trambolin üzerinde atlamak için fırsat ve diğer birçok heyecan verici turistik bir yolculuk vardır.

Nasıl lunaparka alınır?

lunaparkı (Ayia Napa) ziyaret ettiğinizden emin olun. Bunu Adres: Kıbrıs, Ayia Napa Sokak. Nissi ( "McDonald" restoranda yakın).

Park Nissi Bulvarı sahile yakın bir yer almaktadır. Sen araba ya da otobüs ile ulaşabilirsiniz. Ana girişinde parkta büyük bir park yeri mevcuttur.

Gece yarısına kadar akşam (18.00) 'de lunapark çalışır. sezon Nisan ayında parkta başlar ve Ekim ayında tamamladı.

güzel altın kumsalları üzerinde gevşeme ile harika heyecan verici kulüp gece hayatı birleştiren ve birçok ilginç tarihi yerleri (müzeler, sergiler, doğal konumlar) ziyaret Ayia Napa, kasaba, her zaman turistler için açıktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.