BilgisayarlarEkipman

Logitech Klavyeler: nasıl bağlamak için kılavuz, yorumlar, grafikler, fotoğraflar, anlamaya

yıllar güvenilir bir tedarikçi olarak kendini kanıtlamış üzerinde Logitech sahiptir çevresel cihazların kişisel bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için. çeşitler sayısız bilgisayar farelerin modelleri ve farklı fiyat segmentinde ve varış klavyeler içermektedir. Bu ofis çevre birimleri ve ev kullanımı için cihazlar ve oyun makineleri. Yani, biz ayrıntılı olarak bugün konuşacağız onlar hakkında bu.

Klavye G810 Orion Spektrum

Logitech klavyeler her zaman kalite ve rahatlık için ayırt edilmiştir. Bu oyuncu için Orion Spektrum yeni imkanlar sunmaktadır. Şimdi ekran basittir ötesinde neler olup bittiğini konsantre. tüm dinamik çalışma zahmetli hareketler olmadan yapılabilir böylece klavyenin tasarımı tasarlanmıştır. verimli teknolojilere - Bunlar içindedir.

Cihazın Elemanları dikkatle en küçük detaylara mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. Bu mat bir yüzey içerir. O parmak izi oldukça zor olacaktır ettim. kablo güvenliği iyi bir marj var. Arkadan renkli. Mekanik anahtarlar ultra güvenilir ve ultrahızlı çalışırlar. son teknoloji ve mükemmel kalitede Logitech klavye ayırt eder.

mekanik anahtarlar

Bunlar adını Romer-G taşır. Kumanda işlevinin gereken süreyi azaltmak için bu gelişmiş eşsiz gelişimi ile donatılmış Logitech klavye. Bu gösterge üzerinde daha az etkili Konvansiyonel anahtarları yüzde 25. tam sayısının dörtte önemli olmadığını düşünmeyin. sadece her saniye ve her milisaniye dolayı: Burada hız potansiyel rakipler üzerinde anahtar avantaj ve üstünlük çünkü Aksine, oyunda fark çok görünür olur. Eğer Logitech klavyede bu teknolojiyi uygulamak önce, mühendisler neredeyse kusursuz anahtarları getirerek, ayrı model üzerinde test ettik. Bu arada, Roger-G güvenilir Kiraz MX kırk oranında.

Renkli spektral tipi ışıkları

Bu makalenin sonunda bulabilirsiniz değerlendirmeleri Bazı Logitech klavye, LED tipi spektral aydınlatma kullanın. Bu tuşlar gökkuşağının farklı renklerde aydınlatılmış anlamına gelir. Ayrıca, bu aydınlatma kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Bunun için sadece özel yazılım yüklemek ve sonra ayarlarla noktaya gitmek gerekir. Orada 16.800.000 renk anahtar bir şifre ayarlayabilirsiniz. Bazen benzer bir fonksiyon oldukça kullanışlı. Bu makalede sunulan bir yorum olan Logitech klavye, açıkça bir arka ışığı veya bu eylem ile programlanmış tuşa anlamaya öğelerin veya özelliklerin çok sayıda oyunlarda yardımcı olacaktır.

kontroller

Her zaman multimedya öğeleri kullanarak, arka planda çalmaya şarkıları yönetebilir. Onlar olacak ille oyun dışında aynı zamanda, uygun yeterli bulunmaktadır. Eğer makalede görebilirsiniz Logitech Klavye, fotoğraflar, büyük ölçüde film ve video izleme, hem de müzik dinlerken kolaylaştırır. Fonksiyonel özellikler, geri sarma anlık kapalı ve oynatma ve ses düzenleme duraklatma içerir. Sadece bir düğmeye tek dokunuşla kullanıcı çalar sonraki şarkıya açmak için izin verir.

Klavye kısayolları

Genellikle kullanıcılar hakkında sormak klavyeyi sökmeye nasıl Logitech. Aslında, bir çok belirli bir model tasarımına bağlıdır. Ancak, algoritma çok basittir. Cihazı güç kaynağından ayırmak alıncaya ve sonra klavyeyi ters yöne çevirerek belirleyin. Ancak, sadece onlar profesyonel meşgul olacak bir hizmet merkezine üniteyi almaya daha iyi ve güvenli olduğunu hatırlamak önemlidir.

mnogoklavishnye kombinasyonunu yardım etmek oyunlarda karmaşık hareketleri gerçekleştirin. Onların tasarım yirmi altı mevcuttur. Bu gibi kombinasyonlar, elbette oyun birkaç kez sürecini kolaylaştırmak vardır. Şimdi hemen istenilen sonucu elde emin olabilirsiniz.

Klavye, G-105

Bu model bazı etkileyici özelliklere sahiptir. Aralarında örneğin LED arka ışık vardır. Eğer düşük ışık koşullarında ya da sadece geceleri oynamak isterseniz, gözden uzak tuşları başarılı asla özledim. LED aydınlatma iki düzeyde üçüncü tarafı ayarlamak için yeteneği vardır. Ancak gün geçtikçe kolayca onun basitçe göz yorgunluğunu azaltmaya devreden olabilir.

programlanabilir tuşlar

Model G-105 önemli ölçüde karmaşık işlemleri basitleştirmek programlanabilir şifreler, bir yapı 6 sahiptir. İşte üç ayrı modu vardır. Birlikte makro, hem de benzersiz özelliklerinin kullanımı kombinasyonlarına istikrarlı erişim sağlar. G-tuşları tek tıklama yoluyla uygulanabilen farklı işlevleri, çok sayıda kullanıcı için bir anında erişim açmak için kullanılır. Bu bir mikrofon dahil edilmesi, oyunda kayıt işlemi ve çok daha fazlası olabilir.

Klavye kısayolları

Bazen ekranda sıcak savaş alma yerine esnasında, hemen birkaç tuşa basarak aktif hale bir eylemi gerçekleştirmek gerekir. Bu amaçla, uygun parçalar klavye tasarımı sağlanmaktadır. Mnogoklavishnye kombinasyonları - bu genellikle birçok oyuncular için yeterli değildir şeydir. Ama modeline G-105, bu sorunun durumunda, çözülmüş düşünün. Kombinasyon tuşları tek tıklama ile karmaşık hareketler yapmasına izin verin. Altı tuşlarına basarak bile, bunların her işlemcisi tarafından işlenecektir.

şalter

Rastgele tuş bazen yerine oyuna vurmanın sadece onu rulo aslında yol açabilir. Bu son an ilk 3'e herhangi olsun veya aynı üstünü kurşun amacıyla fazladan birkaç noktayı kazanma fırsatı kaçırmıyor de kullanıcı olmasına yol açar şeydir. Klavye G-105 ile fırsat potansiyel hariç. Cihaz, PC'nizde veya dizüstü masaüstüne çıkış olasılığını engellemek özel geçiş tuşa basmak için inşa etti.

Nasıl bir klavye Logitech bağlamak için?

Ne olursa olsun, satın neyi modeli, bağlantı üç basit adımdan oluşur. İlk - klavyeyi açma edilir. İkinci adım - bir USB 2.0 portu standart kablo ile bağlanmak için kullanılır. Üçüncü adım - özel yazılım kurulumu (varsa).

Logitech Cihaz Seçenekleri

  1. Klavye.
  2. Talimatlar.
  3. Yazılım.

Yorum modelleri, avantajları ve dezavantajları Yorumlar

Klavye G810 Orion Spektrum optimize tasarım olan arasında birkaç güçlü, sahiptir. Bir kullanıcı ekranından gözlerini almayan dinleyebileceğiniz sayesinde, oyunlarda en verimli performans sağlar. Ayrıca, avantaj hiperduyarlı mekanik tip anahtarlar bahsedilebilir. Bir türün görevinde, elbette, tek renk ve çok renkli olarak yapılabilir LED aydınlatma hizmet vermektedir. multimedya operasyonları kontrolleri film izlemek veya müzik dinlemek dalıp olmamak izin verir. bunun mükemmel tamamlayıcı çelik mnogoklavishnye kombinasyonları.

Genel olarak, benzer avantajlar ve klavye, G-105 yer alır. Ancak, son derece monoton olabilir yanar. Ve kontroller ilk modelde olduğu kadar rahat değil. Ancak, fiyat farkı dikkat çekicidir: 12 ve 3500 ruble, sırasıyla.

Kaplama sonunda aşınarak olacaktır dışında herhangi bir önemli eksiklikleri, yeterince sert tahsis etmek. Geri kalanı için, modele hiçbir şikayet yok. Genel olarak, bu aygıtların imalat kalitesinin yüksek olarak değerlendirilebilir. Onlar uzun süre ve yazılımda bir aksaklık olmadan sadakatle hizmet edecek emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.