Entelektüel gelişimiAstroloji

Lions ve Balık: Uyumluluk Aşk

Balık ve Aslan - Zodyak'ın çok farklı işaretler, böylece, bu birleşme mümkün olup olmadığı sorusu, sebepsiz değil. Ama biz güvenle söyleyebiliriz - evet, mümkün. iki partner tek ortaya koymaya çalışacağız ise olumlu karakter özellikleri. Bu tür ideal bir uygunluk. Aslanlar ve Balık farklı mizaç ve hayata karşı farklı bir tutum var. Bu tutarsızlık farklı unsurlara ait gizli yatıyor, bu yüzden bir ilişki kurmak için çaba bir sürü göndermek zorunda.

Uyumluluk: Balık kız, erkek aslanı

Kancalı Lion Fish sen vermek zorunda, ve ne zaman karakterini göstermek için nereye sezgisel hissetmek mümkün. Ancak, Aslan gururu itaatsizlik tahammül etmez çok iyi bildiklerini, bu nedenle gerekli tüm doğru soruları ele alınması ve karar vermeye çalışarak, çatışmalara yol açabilir. Bir Lions sıkıntılarından kurtarır onları kurtarmak için bir arzu olarak sundu. Ve inananlar. Biz prevaricate değil de, Balık sıklıkla yalan söylemez - veya ne tür uyumlu olurdu?

Aslanlar ve Balık - iki Romantiklerin birliği, yani keskin köşeleri çok atlayacak ve birçok tuzaklar oplyt sağlar. Ancak, ateşli Aslan kalp hep korkar su Balık, onun uzay tecavüz söz konusu onun yangını söndürmek için o anlaşılmalıdır. rollerin yanlış tahsisi ve olacak olduğunda, ancak bir kural olarak, balık aşırı öfkeli aslanı sakinleştirici ve uyumluluğu uyum, iyi için bu gücü kullanmak için yeterli bilgelik var.

Aslanlar ve balık - Kadın itiyadı insanlara liderlik etmeye çalışacaktır, ama orada öyleydi, çünkü her zaman ilgi çekicidir. Striving eminens grise yüzü muhteşem bağımsızlık olmak. Düzgün öncelikleri belirlemek, bu bir sorun değildir: Balık bilgelik gerçekten hak veya bağımsızlığını herhangi halel getirmeksizin, doğru yönde Leo aktivitesini doğrudan mümkün olacak. Ama bütün bu kadın gözleri, tatlı cıvıl cıvıl ve kaprislerine alkışlıyor bir adamı etkilemeye çalıştığı bir çizilmiş saçma melodram haline gelebilir. Lions kaprisleri sevmiyorum. Herhangi bir sos altında. Yoksa sunulması, ya da bir şey - yani ülke sevgi ve uyumluluk kendi anlayış. Aslanlar ve balık Ancak, birbirleriyle konuşmak için etki bölgelerini dağıtmak ve aslan hatırlamak öğrenebilir - Ailenin kafasını. Başka Ve hiçbir şey. Önemli olan o inandı ve balık herhangi durumları şüphe yol kalmamasıdır.

Leo ve Balık: Cinsel uyumluluk

Denge çıkar çatışması bu çifti seks yeteneğine sahiptir. elbette, gerekli değildir, ona bir bahis yapın, ama aslında yetenekli durumu düzeltmek için. Ama sadece ilk bakışta. İlk kadın Balık ortağı dış verileri çizer ve flört. tutku Raging, ama sonra o "soğuk balık" çıkıyor - bu boş sözler değildir. Orada yardımcı olamaz - balık farklı mizaç içinde. Ancak, bu sorun çözülebilir. balık daha bol sağlayabilir Leo basitçe hayati romantizm,. Yine, istenirse ortağı dinlemek ve kendileri tarafından pratik çözmek için diyalog pek çok sorunla onunla katılmak için, ancak bunun için biraz çaba varsa, bunlar tamamen kaybolabilir. Birbirinizi sevin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.