SeyahatSeyahat İpuçları

Kulübü "Çatı Katı": Moskova, İrkutsk, Barnaul. yorumlar

Kaç Rusya Federasyonu topraklarında ilginç şehirler - sayılmaz. daha - organik kentsel lezzet sığacak bir kulüp. eğlence sektörü bugün çarçabuk gelişmektedir. Yavaş yavaş, sermaye bu alanda bir lider olarak statüsünü kaybeder. daha şehirde hiç anlaşmazlık, fırsatlar vardır. Ama sırayla kalanına, mutlaka şimdi bucaksız Moskova'yı ele geçirmek. Orada yorulana kadar eğlenceli olabilir ve birçok diğer şehirler, ve lezzetli bir akşam yemeği, ya da sadece arkadaşlarınızla buluşmak.

Gece kulübü "Çatı Katı"

Olağanüstü, açıkçası adı. Gerçeğin ziyaretçi çeken mümkündür. Aynı ada sahip bir kulüp iddialı sermaye bulunduğunu düşünüyor musunuz? Elbette hayır! "Çatı" mevcuttur ve Irkutsk ve Barnaul ziyaret edin. bu şehirlerin her birinde rahat ve şık onların sıcak, herhangi, değerlendirme göre kendi okulları kavramı, maiyetiyle var ama. Belki kulübü "Attic" binlerce ziyaretçinin çeken olağanüstü aura ile nüfuz büyülü isim, içinde her şey.

en aynı adlı kurumlarına kadar şaşırtıcı ve çekici ne olduğunu görmek için şehir sanal bir tur atmak çalışalım.

Ne Doğu Sibirya başkenti memnun?

Eğer Irkutsk ise, onların dikkatini bu popüler hedef atlayacaktır olası değildir. onu, takdir, favori kulüp denir övün. Ancak, yalnızca pozitif geri besleme yoktur. Ancak, uzun bilinen: herkesi memnun olmayacaktır. Bu onların belirsizlik alışılmadık demokratik kulübü çekti olduğunu. o kalabalıkları toplayan Belki de bu yüzden bu.

iç vurgulamak

"Çatı Katı" -club (İrkutsk) nedir çekiyor? Yanıtlar açıkça iç özgünlük ima. Oda dekore edilmiş ve gerçekten sıradışı bir. Salon birkaç tematik alana ayrılır.

Örneğin, "bomzhatnik" ahşap kabaca yontulmuş bankları, Metal destekli zırhlı yatak bulunmaktadır, uzun af pençesine düştü. Ve aynı zamanda bir "kitaplık", "çamaşır", "ateş odası" var. Kısacası, iç ile doldurulmuş bağbozumu şeylerin o etkileyici, Sovyet dönemi.

Bu akşam yemeğe sunulacaktır?

kulüp "Çatı Katı" sahiptir ve menü çeker. Belki de alışılmadık lezzetleri değil, Avrupa, Kafkasya ve Sibirya mutfağı yemekleri sunmaktadır. Eğer tuzlu whitefish deneyebilirsiniz - Ister misiniz. Ve onların zevkine göre daha kimse düşecek patlıcan rulo ceviz dolgulu. Her zevke, deniz ürünleri ve hatta Japon "Oyakidon tavuk" için bir salata sürü pizza burada tadabilirsiniz.

Bu hayal kırıklığı ve çubuk kart etmez. Üstelik her içki ile kendi atıştırma sundu. meyve cipsi, asil viski - - sağlam brendi için somon ve peynir ile kabak rulo - peynir ve sığır diliyle sıcak kruton ve Khmelnaya bira.

müzikal özet

Müzik Hakkında, sen sonsuz konuşabilirsiniz. Ancak, (Retro meyilli ile) kesinlikle tematik olduğunu. Kompozisyonlar 70-90 yaş kulübün duvarlarını sarstı. ziyaretçilerin şikayet tek dezavantajı, - çok küçük bir dans pisti. Zaman zaman yakından olduğu görülmektedir.

Gördüğünüz gibi, Irkutsk kulübü "Çatı Katı" bir kez bile geriye dönüp hak ediyor.

Altay dağlarının İnci

Tabii ki, biz unutulmaz manzaralar hayran, Altay geliyor: görkemli dağ sırtları, göller buzsuz kışın; Kayak bazlar dinlenebilir. Ama eğlence hayatı olmadan sıkıcı. Nerede Barnaul gelenlere gitmek zorunda? Kulüp "Çatı Katı" (yanıtlar herhangi acıma yoksun, rahat bir yer olarak karakterize) her zaman size kapılarını açmaya mutludur.

stil ve atmosfer kokteyl

Muhtemelen kalbinde antik bir ada oluşturduk zor zamanlar tasarımcıları vardı Altay sermaye. İç mekan Retro motifleri stilize. 2 kat: Amerikan havuzda yeteneklerini gösterme küçük şirketler için ilk küçük bir oda ve bir bilardo salonunda, üzerine. İkinci katta, aslında, bu kulüp "Çatı Katı" dir. 37 adımlar yapay yaşlı meşe kapıya yol açar. Büyük ve oldukça etkileyici görünüyor. Aç - ve tamamen farklı bir durumda bulabilirsiniz.

Özellikler menüsü

Barnaul "tavan" Mutfak karışık. Ama değer çok değil kokteyller olarak (bu arada, lezzetli) yiyecektir. virtüözlerdir - Öyle kulübünde barmenler söylüyorlar. Bir kokteyl Sipariş - ve ateşle oynamak, hokkabazlık şişelerle en gerçek şovu almak ve diğer tamamen profesyonel numaralar.

Cömertçe öven ve birinci katta bulunan suşi bar. Değerlendirme olarak, tek kelimeyle muhteşem rulo olduğunu. Ve diğer Japon yemekleri kayda değerdir.

Pop müzik için hiçbir yer olmadığı yerde

Barnaul Kulübü "Tavan Arası" bir kült yeri çağrılabilir. Burada iddiasız pop ruh ısınmak gibi görünebilir melodiler, ama az yiyecek verilen sebep duymayacağım. "Tavan" "tekno" hüküm sürer. melodileri Yüzlerce burada bir gece kaydırılır.

Ve Barnaul "Çatı Katı" kendi etkinlikleri ile ünlüdür. Burada Cuma günleri herkesin tanınmış "Mafya" oynayabilir. Dans öğrenmek ister misiniz? genellikle ana sınıfları Stüdyosu "Alternatif" veriyor: O zaman tam olarak kulüp "Attic" altındadır. Latince dans ritmi büyüleyici müzik ve nefes kesen pas tüm duygu, düşünce ve duygular aracılığıyla ifade etmek tamamen kendini ortaya çıkarabilir, kabartmak.

Barnaul iken, "tavan", hiçbir şey için mükemmel bir yer aramadı bir kurumu kontrol etmeyi unutmayın.

sermayenin açık mekanlarda ne var?

Biz gürültülü ve çok yönlü Moskova Ne sunuyorsunuz? başkentte olağandışı tüm hayranları için lokantacı Arkady Novikov bilinen yeni bir proje kazandı.

Özgünlük ister misiniz? Sonra (Moskova) cafe-bar-kulüp "Attic" ziyaret edin. Birçok övücü sıfatları dolu Burası hakkında yorumlar. Eğer Kuznetsky çoğu eski bir konağın eşiğini aştıktan sonra Evet, anlamak gerekir.

Vintage! Nasıl bu kelimenin çok ...

Restoranın iç çarpıcı. yersiz kombinasyonu - böylece temel tasarım konsepti çağırabilir. Hakim: uzak Archangel'e, büyükannesinin abajur ve yanlarında gelen yüksek kaliteli mobilya - Modern spot; uyum yumuşak rahat kanepeler eski yazılı sandalyeler. Renklerin çeşitliliğinin detaya bakmak ve kendi geçmişi tahmin etmeye zorlayarak, can sıkıcı, ama göze oldukça hoş değildir.

İlk bakışta böyle zengin bir lezzet kaotik görünüyor söylemek adil. İlk izlenim aldatıcıdır: Ama "tavan" bir akşam geçirmek ve anlamak gerekmektedir. Burada her şey düşünülmüş ve organik edilir.

Yazar menüsünün sırları nelerdir?

clubhouse mutfak şaşırtıcı çeşitlidir. "Tavan" in Chef Dzhonatan kertis çalışır. O aynı zamanda onların tasarımı ve görünümü sürpriz olduğunu, sadece yemekler onun tadı salladı yapma konusunda hallettim. Düzenli değerinde dediğimiz gibi deneyin ve bir sos satsebeli ve tavuk ile salata "cam" erişte kıyma ile. Ve tatlı (tatlı dişe sevinç) için - vanilya krema ile çilek fincan. Incelik - Yum.

"Müzik bizi bağlandı ..."

Ya dans açısından ne olacak? DJ'ler 9 de sonra seyirci eğlendirmek başlıyor. Müzik en çeşitlidir. Dancefloor (gerçi biraz sıkışık), ancak kolaylık sunmaktadır. Hatta ünlü yüksek topuklu dans edebilir.

Ve üstelik, aynı zamanda "mafya" için Turnuvaları ve çeşitli gösteriler katıldı vardır.

Dans kulübü "Çatı Katı" - dinlenebileceğiniz bir yer, dans ve eğlence bol foodie duygu, yemek için.

Seçtiğiniz Hangi şehir, çok sıradışı bir adla bir kurum sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.