SağlıkAlternatif tıp

Kullanım ve Echinacea uygulanması

soğuk ve yağışlı sonbahar gelişiyle birlikte insan vücudu suretle soğuk algınlığı yol açan bağışıklık sistemini zayıflatarak, şiddetli darbelere maruz kalan gözenekleri. Vücudun bağışıklık kuvvetlerini arttırmaya yönelik önleyici önlemlerin gerektiğini her zaman olmasa da bu ilaçları kullanmak istiyorum. Bu durumda, geleneksel tıp, özellikle, ekinezya kullanımını yardımcı olacaktır. Tedavinin bu yöntemin tüm araçlar doğal ve kimyasal madde içermemesi nedeniyle geleneksel tıp lehine, tüm vücut kendi güvenliği konusunda olması gerektiğini söyledi. Tentürü Echinacea talimatları bütünüyle uyulmalıdır kullanım için, antiviral özelliklere sahiptir. Ek olarak, birinci uygulamada hali hazırda bitki tentür mikropların vücutta zaten mevcut mücadele, antibakteriyel özellikler gösteren başlıyor.

Ilaç tamamen bitki olduğu Echinacea kullanımı, vücudun herhangi bir olumsuz etkilerin olmaması ile karakterize olduğu unutulmamalıdır. Sinir sistemini yatıştırmaya tentür yeteneği unutmayın, uykusuzluk ve stres kaldırarak, tahriş rahatlatır. Bilim adamları ayrıca ekinezya kullanımının organizmanın antialerjik özelliklerinin gelişmesine yol açabileceğini gözlenmiştir.

Bu bitkinin kullanımı ekstreler her yaşta tamamen olabilir esastır, aslında, en çocuk doktorları bağışıklık sistemini güçlendirmek için bir yol çocuklar için en iyi olduğunu düşünüyoruz benzer. Buna göre, özellikle bağışıklık sistemi ciddi çünkü koruyucu kuvvetlerde azalma zayıflar yaşlılar için, yetişkinler için eşit derecede etkili bir araçtır. bitki Echinacea, kullanım en yüksek konsantrasyonları ile karakterize edilen viral enfeksiyonlar yayılması, bir yardımcı madde olarak tavsiye edilmektedir zaman sonbahar ve ilkbaharda özellikle önemlidir.

Ancak, grip ve daha ciddi virüsleri tedavi için bir yol olarak bu bitkiyi dikkate almak gerekli değildir. Ekinezya kullanımı önlenmesi özellikle önemlidir, ancak örneğin bir soğuk zaten yürürlüğe girmiştir, eğer bu çim tentür kullanımı ikiye kür süresini azaltacaktır.

Tabii ki, öksürük ve bitkinin anti-viral etkisi - sadece özellikler değildir. Bu özel romatizma durumunda işlemi, hem de doğrudan bağışıklık sistemi, jinekolojik problemler yanı sıra herpes ve hepatit virüslerinin zayıflaması ile ilgilidir herhangi bir hastalık farklıdır. Echinacea önemli antimikrobiyal özelliklere sahip E. coli varlığında infüzyon kullanımı etkilidir. Bitki 1 ila 10 arasında bir oranda bir tentür yüzde 70 alkol içinde olmalıdır uygulama olup, burada sadece taze kök yapılmış sıkı. ilaç, suyun bir kaşık içinde çözülmesi, tercihen yemeklerden önce, damlacıklar şeklinde olmalıdır alınan kabul eder. Bu ilaç, kapalı bir kapta kür otuz beş gün sonra kullanıma hazır olarak kabul edilecektir dikkati çekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.