SağlıkMüstahzarlar

Kullanım talimatları, bir analog "Valvira". Yorumlar "Valvira"

Birçok herpes gibi, bu tatsız hastalığı yaşadı. O iki tip olduğu ve insan derisinin herhangi bir bölümünü etkileyebilir. bir sıkıntı değil, aynı zamanda ağrı ve kaşıntı sadece sunarak herpes virüsünün yol açtığı döküntüleri. Günümüzde, bu sorunla başa çıkmak için yardımcı harika ilaçlar vardır. Bu grubun Tabletler oldukça belirgin antiviral etkiye sahiptir. "Valvira" gibi ilaç iyi kanıtlanmış. (Ucuz) bu ilacın analogları orijinal kendisi olarak kullanmak için aynı endikasyonları vardır.

bileşim ve ilacın formu "Valvira"

Hazırlık tabletler biçiminde yapılır. Bu şekil, bir hafif konveks ve oval sahiptir. beyaz renkte bir film ile kaplanmış Üst ilaç. Mide duvarının tahrişe neden olmadan, daha hızlı erimesi için ilaç yardımcı olur. Tıbbi cihaz bir Yüzeyde mektup V2 ile işaretlenmiştir. Bu sahte ilaç satın önlemeye yardımcı olur.

aletin ana aktif bileşen valaktsiklovir olup. Destek elemanlarının hazırlanması povidon, çıkıntı , magnezyum stearat ve selüloz mikroskobik. ilaç kaplama filmi, beyaz, titanyum dioksit, ve hipromelloz Opadry® bir bileşime sahiptir. Tabletler, alüminyum folyo ve bir kağıt paket içinde paketlenir. 7 parçalardan biri çıkartması. Ne tıbbi tesis "Valvira" yerine? Orada hazırlık, ayrıca olumlu yorumlar vardır Analoglar. Ancak, önceden gerekli doktorunuza danışın.

ilacın etkisi

Bir kez, insan vücudunda, valaktsiklovir madde tamamen asiklovir ve L-valin bölünmüştür. Bu bileşenler, birinci ve ikinci tip insan herpes virüsü aktivitesini inhibe eder. Böbrek hastalığı muzdarip olmayan insanlar, üç saat boyunca asiklovir idrarla atılır. Yaşlı hastalarda, vücuda ilaç eleme işlemi yaklaşık 14 saat sürer.

Herhangi bir analog "Valvira" aynı etkiye sahip olacaktır. İlaç antiviral ilaçlar grubunun tedavi edici özelliklere uygunsa, reçeteyi herpes durumunda kullanılabilir.

dozaj

Herpes çeşitli formları vardır. Farklı dozların ve "Valvira" ilacı gerektir. Zaman , herpes zoster , 1000 mg tid olan bir dozajda tabletlerin. Tedavi süresi bir haftadır.

Her zamanki herpes olarak yeterince 500 mg günde 2 kez yemek için. Tedavinin gidişatı 3 ila 5 gün arasında bulunmaktadır. Hastalığın şiddetli esnasında hapları iki hafta uzanmalıdır.

Herpes değişken formlarının elbette belli düzenleri ile uyumu gerektirir. 2 kez her gün uygulandığında, 2 g ilk gününde. Daha sonra, bir sonraki dozun en son tabletten sonra 12 saat içinde olacaktır.

profilaksisi için ilaç, 500 mg içmek gerekir. Hastalık bir kez doz sık nüks ile günde iki kez 250 mg olduğunu. bağışıklığı baskılanmış hastalar günde iki kez ilaç 500 mg almalıdır. Tedavinin toplam ders bir yıl 4 ay sürer.

enfekte olmamak için genital herpes ile hastanın ortağından önleyici tedbirler almak ve bir kez 500 mg bir yıl boyunca günde bir dozda "Valvira" Tabletleri içmek gerekir. Cinsel aktivite, düzensiz ise, hasta bir ortak ile temas etmeden önce 3 gün boyunca ilaç başlamak mümkündür.

Tüm sitomegalovirüs enfeksiyonu yetişkin hasta 2 mg günde 4 kez uygulanır. Pozitif sonuçlar tedaviden üç ay sonra elde edilebilir.

Dikkat ilacı "Valvira" alarak böbrek yetmezliğinde. kullanımı analoglar, yan etkiler için talimatlar - Tüm bu tedaviye başlamadan önce çalışılacak.

yan etkiler

alırken Çoğu zaman, "Valvira" tablet baş ağrısı ve uyku bozuklukları vardır. Çok nadir durumlarda nörolojik bozukluklar, böbrek yetmezliği ve kan trombosit artışı gelişebilir.

genellikle bulantı sindirim sisteminin kısmında. Daha az sıklıkta - ishal, mide rahatsızlığı, kusma. Bazı durumlarda, ilaç hepatit semptomları benzer karaciğer, düzensizliklere neden olur. ilaç kesildikten sonra bütün olumsuz belirtiler kaybolur. Herhangi analog "Valvira" benzer belirtiler olabilir.

hematopoetik sistemin bir parçası olarak lökopeni ve trombositopeni görünür. Ayrıca baş ağrısı, baş dönmesi, konfüzyon, halüsinasyonlar yoktur. Çok nadir durumlarda tezahür depresyon, kişilik bozuklukları, titreme olarak. Nadiren deri döküntüsü, kaşıntı oldu.

Üriner sistemin kaynaktan da patolojik değişiklikler olabilir. idrar yolları rahatsızlıkları, böbrek yetmezliği ve renal kolik. Bütün bu yan etkiler vücuttaki diğer kronik arızaları muzdarip azaltılmış bağışıklık sistemi olan hastalarda, hem de insanlarda gözlenmiştir. yanlış alınan halinde ilaç "Valvira" ve bunun analogları birçok yan etkiye sahiptir.

tıbbi cihaz kullanımı için endikasyonlar

İlaç herpes zoster için bir reçete. tıp da neden olduğunu cilt ve mukoza zarı, döküntüleri tedavisinde ve önlenmesinde kullanılabilir herpes simpleks virüsü. Labiyali herpes elde stabil terapötik etkisi.

ilaç yanı virüs sitomegalovirüs enfeksiyonu korunma durumlarında olduğu gibi, genital herpes önlenmesi için alınmalıdır.

hap için Kontrendikasyonlar "Valvira"

kemik iliği nakli, böbrekte bulunan organ nakillerinin sonra HIV enfeksiyonunun formları tezahürlerini ifade edildiğinde ilacın alınmamalıdır. zorlayıcı nedenler olmadıkça, 18 yıla ilacı atamayın. Eğer ciddi yan etkileri ve tabletlerin parçası olan bir maddeye duyarlılık artmış, durum takıma "Valvira" iptal etmek gereklidir. Analoglar ilaç alınması için benzer kontrendikasyonlar.

Hasta böbrek yetmezliği, karaciğer sorunları varsa çok dikkatli ve yetkin ilacın dozunu hesaplanacak. emzirme döneminde ve gebelik ilaç sırasında değil reçete.

İlaç analogları "Valvira"

Kaliteli yerine tablet "Valvira" bir çok şey var. Analoglar - tedavisi ve herpes önlenmesi için ucuz ve uygun fiyatlı. Benzer Hangi ürünler kullanılabilir? Mükemmel "Vayrova" Tablet "Valasiklovir top", "Valtrex", "Valavir" uygun. Hepsi benzer bir yapıya sahiptir ve bir antiviral etkiye sahiptirler.

biraz daha farklı bir dozaj alımı olabilir. Yakından bir tıbbi cihazın kullanım talimatlarını incelemek ve bir doktora danışmadan tedaviyi başlatmak için değil gerekmektedir.

Tabletler "Vayrova"

Hazırlık antiviral etkiye sahiptir. asiklovir yenmesi sonra serbest bıraktı. Yaygın herpes her türlü tedavisinde kullanılmaktadır.

hastalık süreci bağlı olarak 2 g, 0.25 bir dozda bir ilaç reçete. Biz tam iyileşme kadar günde 2 kez almak gerekir. Analog "Valvira" yan etkiler ve kontrendikasyonlar aynı vardır.

Tabletler "Valtsikon"

İlaç antiviral enfeksiyonları tedavisi için reçete edilir, herpes virüsü neden olur. beyaz haplar. koruyucu bir film tabakası ile kaplanır Üst ilaç. bileşim, valasiklovir madde ve diğer yardımcı bileşenler içerir. 18 yıl sonra bir yetişkin hasta ve ergenler atayın.

Tesis yan etkileri yeterince büyük bir listesi vardır. Bu tabletler, böbrek ve karaciğer için kontrendikedir. günde bir kez 2 g arasındaki bir dozajda tatbik Analog "Valvira". Tedavi kurtarma önce gerçekleştirilir.

"Valvira" tablet Yorumlar

kullanırken hastalarda ilaç pozitif terapötik etkiye sahiptir. Uzmanlar hastalığın neredeyse relapsları görmemiştim unutmayın. tıp rahat bir şekle sahiptir ve mide zarının iltihabı neden olan bir koruyucu zarı ile kaplıdır.

Hastalar tıbbi araçların uzun süreli kullanımdan sonra bağımlılık yoktur derler. 1500 ruble kadar eczanelerde ilaçların fiyatı. herpes muzdarip insanlar için gerçek kurtuluş "Valvira" için bir araç haline gelir. Analog ucuz bir uzmana önerilir. 1000 ruble için 800 ruble veya aracı "Vayrova" için ilaç "Valtsikon" satın almak için bir reçete olmadan. Ancak, "Valvira" hapları en etkili olduğu kabul edilmektedir olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.