HobiDikiş

Dekorasyon hediye için kağıttan yapılmış bir yay yapmanın nasıl

sadece sevilen biri için bir hediye almak değil, bunu daha güzel göstermeniz gerekir. Kesinlikle satın alınan ürünü sarmak için deposunda satıcı sorabilirsiniz. Ama göstermek ve kendi yetenekleri mümkündür. Özellikle şimdi bu güzel paketi bulmak zor olmayacaktır. Ve kağıttan yapılmış bir yay yapmanın nasıl, artık biliyoruz.

makas ve tutkal kullanılarak

En kolay yolu - sözde "Fransız" yay yaratmaktır. Biz bitmiş deseni basmak gerekecektir. Kağıdın renk seçin. Her parçanın kontur boyunca dikkatlice kesin.

Sonra içeride ipuçları toplu kadar ekleyin. üsse Tutkal. Biz küçük bir köprü uygun. sürecinde Önemli - ilginç ipuçları ezmek için değil.

Origami kağıt

Bow yapıştırıcı yardımı gerek kalmadan oluşturulabilir. origami tekniği olarak tüm sabır ve doğruluğuna bağlıdır.

kağıt aksesuarlarının tüm süreci analiz shazhochkami edelim.

Birinci Adım. Biz yol gösterici çizgiler özetlemektedir. Buna yarısında yaprak (10 ila 10 santimetre) ekleyin. kare üçgen dönüşür. Bent? Şimdi şiddet. Yaprak beklemeye doğru ters yönde ancak bugün tekrar döndü ve köşe köşeye bir kat yaptı. İki satır hazır. Yine onların kare yaymak ve onu rovnenky dikdörtgenden oluşturdu. kat var. Katlanmamış levha. diğer partilerin Dikdörtgenden tekrarlayın. Yani, biz eşiğine belirledik. Hasat olduğunu.

İkinci Adım. elmas katlayın, ama basit değil. Bu birbirine dik iki yüzü, ve dikkatli bir şekilde düzelir, aynı zamanda, diğer iki bağlayın. Üst açı elmas (1 santimetre) geri aşağı kabuğu. Tamamen bir rakam düzeltin. Ne olacak görelim. Eğer eğrileri ile bir kutu görürseniz, o zaman doğru yönde ilerlemektedir. Daha sonra, dışa eğmek ellerini itmek zorunda küçük kare kutu, dik yüz viraj ve virajlarda dik geniş meydanda. Karşı tarafta aynı eylemleri üretirler. Sonuç olarak, girinti boşluğu ile çok baklava elinde tutmak gerekir.

Üç adım. Biz ellerinizle kağıttan yapılmış bir yay oluşturmaya devam ediyoruz. Şimdi ezik gelen baklava kenarından parmaklarını üstlenmek, biraz eğilir. a açısı büyük karenin bükülme açısına olması gerekir. Biz kalan partiler için bu işlemi gerçekleştirmek.

Dördüncü adım. Onun için, biz bir makas ile kendilerini kol gerekir. kesiğin eğri parçaları üzerinde yapıldı. Bundan sonra, sigorta tutma ezik merkez parmak için, temkinli elmas genişletin. parçanın arka tarafında ortaya çıkan küçük elmas düzeltin.

Beşinci Adım. şimdi açıkça görülebilir Dört kanat, bizim yay sırasıyla üst ve alt kısımları vardır. Üst kanat altındaki eğilir. Daha sonra, alt kanat yapmak - biz kavisli üçgen bırakmış, böylece sesini kısar. Aynı diğer üç tarafı ile ilgisi.

Altı adım. hala bağlı kalan üst kanatları, bükülerek kesti. Freed parçalar tekrar toplayın ve çentik ucunda yapmak bir üçgen şeklinde.

Finaller. Biz şekil ve iki yan kanat kıvıran açın. Bu durumda, kanat açısı bizim sadece küçük bir kare çıktı altına düşer.

Şimdi nasıl fikrine sahip kağıttan yapılmış bir yay. origami detaylı bir şema yazdırmak için zarar vermez, çünkü eğitim eskisinden çok daha hızlı gidecek.

Fan Teknolojisi

Yukarıdaki yöntemler korkuyorsun karmaşıklık ise, bu bir çocuk gibi yaptı. görevi basitleştirin. Kağıt akordeon parlak renkli parça katlayın. Yani, kendimi hayranı yapacak sanki. Ancak şimdi iş parçası ortasında bitecek sıkın. Bunu yapmak için, ipek kurdele ve tel zımba uyacaktır. Parantez Diz kağıdı, ay sonunu düzeltin, üstte kurdele bağlamak.

Üç boyutlu şekil

Benzer bir prensip olarak oluklu kağıt yay alınabilir. O bile akordeon içinde bir kırışıklık gerek yoktu. Büyük bir dikdörtgen kesin çift bant sola içeriye doğru uzun kenara katlayın. Onun uçları ortasına eğilip zımbalayıcıdan hazırladı. Parmaklar onu örgüyü bağlar, yarı yolda çökmek ve yay nazikçe ona hacmini veren düzeltir. Oluklu çok plastik, sen hemen hemen her şekilde oymak için fırsat var.

Ah, bu Dior

en Dior tarzında kağıttan yapılmış bir yay yapmanın nasıl tekrar bir göz atalım. Bu alışılmadık ve zarif dekorasyon kağıdı farklı çaplarda dört yüzük toplanan olduğunu.

ambalaj kağıdı tabakasından biri diğerinden daha kısa dört şerit kesilir. Bu çemberler Birleştirme. ortada Her çember, biz tutkal ya parantez yakalamak. Daha sonra yapıştırıcı ve mesafenin ortasından hizalama diğer bir halka yüklemektedir. Biz çok küçük olanlar için büyük seviyesine hareket etmesi gerekir. Kullanım nihai noktaya bir düğme payet veya küçük broş gibi. Bu küçük parçalı üst halkası üzerinde eklemi gizler.

Yani, kağıttan yapılmış bir yay yapmanın nasıl biz öğrendik. Bu kendim ve başkalarının zevk için bu bilgiyi uygulama sadece kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.