SağlıkMüstahzarlar

"Kreon" anlamına - Bebek

Bebeklerde son birkaç on yılda tıbbi gözlemlere göre genellikle GI motilite bozukluğu teşhis edilir. Örneğin, bebeklerde karında şişkinlik, iştahsızlık işaretlenmiş. Bu semptomlar sabit gözyaşları, kas bozuklukları (örneğin, sabit bir ön yük bacaklar,) ile birlikte yapılır. mide, ağırlık, bulantı, mide yanması ağrısı endişe duyan bir ileri yaşlarda çocuklar. ağırlaştırıcı faktörler dışarıya taşar ve çevre kirliliği ve psikolojik ve duygusal stres gibi. Doktorun teşhis doğrultusunda genellikle gastrointestinal patolojiler enzim hazırlıkları düzeltmek için reçete edilir. Genellikle aracı "Creon" Baby önerilir. Bu ilaç açığını doldurmak için yardımcı pankreas enzimlerinin.

hazırlık Açıklaması

İlaç mide-bağırsak sisteminin etkinliğini geliştiren ve sindirim sisteminin proseslerini stabilize eder. fonların bir parçası olarak enzim bileşenleridir. Bunlar vücudun bağırsaklarında gelişmiş emme, minerale ihtiyaç duyar Protein, yağ ve karbonhidrat gıda maddeleri sindirmek için mide yardımcı olur sağlarlar. bebekler için "Creon" pankreas, bağırsak enzimlerin üretimine mükemmel elverişli olan bir ilaçtır. Orijinal kapsül mevcuttur ilaç. Onlar iyi emilmesini ve etkinliğini sağlamak. Çözünür kapsül kabuğunu kaplanmış. Onlar açmak için (gerekirse) yutmak için kolay ya bulunmaktadır. midede kapsül penetrasyonu ile çok hızlı bir şekilde çözülür. Aynı zamanda vücut domuz pankreatin serbest yüzlerce Minimicrospheres alır. Eczaneler "Creon" (doz değişir: 10000, 25000, 40000) anlamına gelir yaygın temsil edilmektedir. ilaç reçetesiz mevcuttur. Raf ömrü ilaç - iki yıla kadar. Bu süreden sonra, içinde bulunan enzimlerin aktivitesini azaltır.

İlaç "Creon": Şekli ve Dozu

Means bile yemekte, her gıda alımı sırasında kullanılması önerilir. kapsülün içeriğine Çok küçük çocuklar sütüne karıştırılır. Uzmanlar bir kaşık ilacı eritmek ve gıdaya doğrudan karıştırmamaya önerilir.

Yan etkileri ve kontrendikasyonları

Uygulamada görüldüğü gibi, genellikle uygun yenidoğanların için "Creon" anlamına gelir. Ancak, bazı durumlarda olumsuz sonuçların ortaya çıkabileceğine. Genellikle alerjik döküntü, ishal ve diğer olarak görünür hazımsızlık etkiler (kabızlık, bulantı, midede rahatsızlık). herhangi bir olumsuz reaksiyonun belirtilerinin olması halinde derhal doktora başvurmalıdır. Eğer aşırı duyarlı domuz pankreatini ise İlaç "Creon" Bebek varlığında, kontrendike akut pankreatit, bir mide-bağırsak hastalıklarının alevlenmesi.

Dikkat

"Creon" atanması sık sık sıvı alımının sayısını artırarak önerir yenidoğan uzmanı için gelir. Bu kabızlık meydana gelmesini engeller.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.