Sanat ve EğlenceFilmler

Alexey Zavyalov (aktör): biyografi, filmografi, fotoğraflar

Alexey Zavyalov - seyirci popüler televizyon şovu "Cop Savaşları" Bir Binbaşı Scriabin olarak hatırlanır aktör. Bu yetenekli bir adam trajik kaza hatam neydi, yaş 36 2011 yılında öldü. Çapraz severler, kaprisli yönetmen, cesur dedektif - Alex de o çekildiği için herhangi bir rol gidin. Neden perde arkasında hayat hakkında yaptığı katılımıyla en iyi filmleri ve ilginç gerçekler hatırlamıyorum?

Aktör Alexey Zavyalov: Biyografi yıldız

Gelecek "Skryabin" Bu Aralık 1974 yılında oldu Volgograd şehrinde doğdu. Çocuğun anne kim sadece mühendisler haline gelmiştir ve aile gelecekteki yıldızı büyür hayal olamazdı. Alexey Zavyalov - aktör, meslek seçimine geldi hemen değil. Bir çocuğun doğal merakı farklı hobiler bir sürü denemek için zorladı.

Alyosha gitar çalmayı öğrenme, müzik, müzik okulunda okuyan geçirdiği birkaç yıl düşkündü. Ayrıca o okul kulüplerinden biri temellerini öğrenmiş olan Aeromodelling çekti. sporda bir gelecek ünlü hayatında ciddi. Zavyalov kürek önemli ilerleme kaydettiğini, dövüş sanatları düşkündü. Ancak, profesyonel bir sporcu olarak, kendisinin de görmedim.

öğrencilik

Alexey Zavyalov - aktör, Ebeveynleri onun tekne continuer hayal görme. İkna etmek Verimli, fizik ve matematik ile anne ve babanın okulda birkaç yıldır çalışılan ve sonra Volgograd Politeknik Enstitüsü öğrencisi oldu. o hızla kesinlikle planları almadı fark olarak bir mühendislik derecesi çocuk, başarılı olamadı alın.

Enstitüsü Fırlatma, Zavyalov aniden sermaye gitti. Bir kez Moskova, Aleksey ilk girişim ünlü "Pike" girdi onun tabii başkanı Shlikov oldu. Açık öğrencinin "Binbaşı Scriabin yönettiği" Bilindiği küçük, son bir yıl içinde sahip olduğu tek o Vakhtangov Tiyatrosu'nda görünmeye başladı.

tiyatroda Çalışma

Alexey Zavyalov - aktör, varlığı ilk düzenli öğrenilen Vakhtangov Tiyatrosu, mezuniyet "Pike" den sonra kalıcı bir iş için Man oldu. yakışıklılığı ve güçlü yapı yönetim sahibinin esas olarak olumlu karakterleri görülen. Yaratıcı yollarla başında hangi katılabilecek bilinen her yapımları listelemek için Alex zordur: "Amphitryon" "Caligula", "Maskeli", Onun görüntülerin en başarılı Arasında - sevgili İmparatoriçe Catherine II o "Kraliyet Hunt" oynadığı Orlov Kont.

İlginçtir ki o zaman bile sadece ilk fanlar, aynı zamanda kalkınan bir aktör Aleksei Zavyalov mutlaka bulunurdu yetenek, takdir meslektaşları tarafından. Biyografi yıldız Mary Aronov kıskanılacak potansiyeli olan bir sanatçı olarak onu konuştu gösterir doğaçlama yeteneği var. Genç adam hakkında aynı görüşü parlak geleceği tahmin Sergei Makovetskii tarafından gerçekleştirildi.

rol oynadığı

sinema dünyası ile Zavyalov ilk tanıdığım öğrencilik yıllarında hâlâ. Raisa Shebeko adlı kısa filmi "oyun" Küçük Prens" in yetenekli gencimizi davet etti. Ne yazık ki, bugün bu bant son derece zor, şöhret Alexey küçük bir rol getirmedi bulmak.

Bu popülerlik aktör Alexey Zavyalov rol aldığı televizyon projesi "Cop Savaşları" sunmuştur. Yıldız biyografi o var Binbaşı Scriabin rolü çok umut olmadan döküm için geldiğini belirtmektedir. Bunun öncesinde, genç adam polis memuru oynamak yoktu.

Stanislav Skryabin serisi "Cop Savaşları" hayranları favori karakterlerinden biri haline gelmiştir. Başlıca - romanının kahramanı en yakın arkadaşı, bir dostuma yardım etmek her zaman hazır bir omuz yalın.

Onun katılımı ile çoğu film ve TV dizisi

Yeni milenyum genç adam için özellikle başarılı olduğunu kanıtladı Alexey A.Skryabin'in gibi yetenekli bir kişi ciddi olarak ilgilenen yönetmenler. Aktör olumlu şişkin pazı ile yerli film yıldızlarıyla, yalnızca o anda ekranları sular güzel sahneler kavgaları ve kovalamacaları, ateş biliyorlardı.

"Başlıca Scriabin" direktörleri memnuniyetle zeki, akıllı karakterlerin rolünü emanet etti. İzleyiciler "aşk emir erlerine", "Gazap Günü", "krema", "Atlantis" gibi projeler üzerinde onu hatırladım. Alexei açık seçik "Gazap Günü" kamu "aşk yaverinden" in cesur hırçın dedektif olarak onu görürse, rol değildi kolayca 19. yüzyılın rafine sakininin dönüşür.

Kişisel yaşam

bir ortam film yıldızları yapılmış ise genellikle eşleri değiştirmek, ancak bu eğilim aktör Alexey Zavyalov desteklememektedir. 2000 yılında tanıştı ve hemen bir teklif yaptı ki Eşi Maria, onun gerçek ruh eşi oldu. Seçilmiş Alexei, sinema dünyasına hiçbir ilişkisi vardı bir fotoğrafçı olarak çalıştı. Mary'nin özel hayatı yıldızı ile toplantı "perde arkasında" kalmıştır önce, o skandal romanlarında görmemiş olması ilginçtir.

arkadaş Alexey Olega Menshikova yardımıyla elde edilen iki odalı bir dairede yerleşmiş düğün sonra gelin ve damat,. Bunlar neredeyse hemen onlar ilk doğan İskender'in adını almıştır vardı bir varis doğuşuyla tereddüt etmedi. Birkaç yıl sonra başka bir çocuk Alexey Zavyalov aktör istedi. Maslov eşi Maria babasının adını ortanca oğlu doğurdu. Eğer 2000 yılında oluşturulan yakın arkadaşlar, ilgili anıları düşünüyorsanız, aile güçlüydü, birbirine sıkı sıkıya bağlı. Çocukların eğitimine zamanın Alexei ve Maria'nın sürü en iyi arkadaşlar oğulları olmaya çalıştım.

tehlikeli hobiler

Hayatının son yıllarda, "Binbaşı Skryabin" kariyerinin seçim doğruluğu içinde çatırdamaya başlamıştı. O nadiren önerileri film yönetmenleri, o daha az performansları katıldı kabul ediyorum. Alex diğer alanlarda, çok zaman, ses oyunculuk filmler yapan radyoda çalışmaya yeteneklerini test etmek çalıştı.

Aşırı hobi ortaya çıkması - çünkü aktör Alexey Zavyalov sonucunda kaybedilen şeyin bir şey. aile paraşüt, motosiklet yarışları için yaptığı ani tutku kabul etmedik. Karın kötü duygu endişe o zaman zaten itiraz Özellikle karşı. Ne yazık ki, onun korkular yersiz değildi.

ölüm

trajik olay Ağustos 2011'de gerçekleşti. Pek Alexei, akrabaları ve arkadaşları paraşütle aktör sekizinci atlama onun son olacağını önerebilirsiniz. Kaza nedeniyle anda paraşütü azaltılması ile karşı karşıya geldi başka paraşütçü, kusuru hâlinde gerçekleştirilen "Büyük Scriabin." Kaza yaratıcısı hızlı düşüş kerede öldürdü ve Zavyalov ciddi yaralarla hastaneye nakledildi.

Ben Enstitüsü Sklifosovsky Zavyalov Alexey (aktör) biraz zaman geçirdim. Doktorlar koma halindedir ailenin reisi ömrü boyunca mücadele ederken Eşi ve çocukları, bazı ağır hafta atlattı. Eşi Maria onunla geçirdiği her zaman, hatta Alman hastaneye kocasını göndermek için bir girişimde, ancak durumu tamamen böyle bir yolculuğa ekarte edilir. yüksek yaklaşık 20 metrelik bir düşüş olmuştur Aktör, Eylül 2011 değil 30 oldu, yıldızın cenaze gerçekleşti Khovanskoye mezarlık. Meslektaşlarına göre, Zavyalov öldü ve onun en iyi rol oynaması için zaman sahip değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.