BilgisayarlarEkipman

Yazıcı Kyocera-2035: yorum ve kurulum özelliklerine sahiptir. Kyocera-2035 hata ve bunların giderilmesi

İş sınıfı temsilcisi fonksiyonlu cihaz Kyocera-2035 birçok potansiyel alıcıların dikkatini çekti yanlışlıkla değildir. Yazıcı kurumsal segment için tasarlanmıştır, bu (25 000 ruble kadar) maliyetinin birçok kullanıcı için kullanılabilir ve bu nedenle, faiz ve bütçe segmentinin yapabiliyor. Bu yazıda, okuyucu performansını ve işlevselliğini tanımak için dünyanın en iyi baskı cihazı haberdardır. Yorumlar sahipleri çok işlevli cihazın genel resmi tamamlayacak ve bir hata açıklaması ve evde kullanıcı tarafından bunların ortadan kaldırılması da dahil olmak üzere güçlü ve zayıf yönleri, ortaya çıkaracaktır.

yüksek teknoloji dünyası

renkli lazer baskı ve cihazlara ucuz sarf bir atılım, daha spesifik olarak Kyocera-2035 yazıcı, bilimsel ve teknolojik ilerleme ile ilişkili pek çok uzman ve dahil profesyonel baskı için lazer cihazı için fiyatları düşüyor. Ancak, MFP pazarı, pazarın trendlerini izleyen, Kyocera ürünlerinin çok fazla rakip (Canon, Xerox, Panasonic, OKI), bütçe sınıfında, onların mallarının fiyatını düşürmek için emin olun.

Onların görüşleri uzman olarak, birçok alıcı marka ve cihaz işlevselliği, üyelerinin kaynakları ve baskı maliyeti olmadığı öncelikle ilgileniyor. Bu gereksinimlere uygun olarak, potansiyel alıcı ofis ekipmanı Kyocera logolu sahibini yardımcı olmayacaktır.

pazar lideri ile ilk tanışma

MFP Kyocera-2035 rakip ürünlere karşı dışarı durmazsa düzenli karton kutu, gelir olması dikkat çekicidir. Ama köpük çok bulacaksınız kullanıcıyı açma ve birkaç metre güvenilir taşıma sırasında herhangi bir ekipman koruyan koruyucu filmi, pupyrchatoy zaman. Yazıcının Birçok sahipleri, MFP fabrika tüm hareketli elemanların yapışkan bant asit portakal ile sabit gerçeği gibi, verdikleri yanıtlara bakılırsa. Aslında kayış parlak olduğu ve aramalar için cihazın hazırlanmasında tespit etmek kolaydır.

imalat kalitesi ile ilgili olarak, hiçbir şey sazan başarılı olmayacaktır. Bir çok dayanıklı plastikten yapılmış kağıt tepsisi ve tarayıcı kapak dahil tüm taşınabilir tasarımı,. basın kolaydır ve toner ve toz Sistem kartını koruyan bir kaplamaya sahip kauçuklanmış bir düğme ile donatılmış Kyocera-2035 Hatta kontrol paneli.

alıcıya Garip bir yaklaşım

İlk bakışta kusursuz fonksiyonlu cihaz çok garip bir donanıma sahip gibi görünüyor. Güç: bulacaksınız kutu kullanıcı yazıcıya ek olarak besleme kablosu, marş kartuş (3500 sayfa), CD sürücüleri ve biraz talimat. USB ve Ethernet: Yazıcı iki arabirimleri destekler göz önüne alındığında, komple bir set düşünmek Garibi. Buna göre, USB 2.0 kablosu ve yama kordonlar piyasada kendi sahibinin satın alma var.

Ayrıca talimatlara soru vardır - bu Kyocera-2035 cihazın teknik özelliklerini açıklayan kısa kılavuzda gibi daha fazladır. Bir PC ya da nasıl Yazıcı kontrol paneline erişmek için taramayı nasıl kurulur, kullanıcı sadece optik kayıt ortamından talimatların elektronik bir kopyasının lansmanından sonra öğrenmek mümkün olacak. tüm kullanıcılar elle DVD / CD sürücüsüne de sahip olduğundan, bu çözüm, çok rahatsız edici. üreticinin web sitesine yararı sorunsuz bir PC'ye indirilebilir gerekli talimatı vardır.

Makine Özellikleri

bu işlem gücü ve RAM büyük miktarda çok fonksiyonlu olmasını yazıcı sağlayacak şekilde baskı cihazının için Kyocera KM-2035 performans özellikleri, bir önceliktir. Kristal 667 MHz zamanlanmaktadır ve tek bir iç kısım üzerine uygulanmaktadır. Bellek kapasitesi 64 megabayt ile sınırlı, ancak 512 MB'a kadar genişletmek mümkündür edilir. En ilginç birçok sahipleri, incelemelerine göre, biz MFP emülatörlerine grafik ve yazı ile orijinal ekipman çalışmak olarak yazıcı başa çıkamaz RAM miktarını artırmak zorunda olmasıdır.

Yazıcı değil sadece doğrudan yazdırmayı destekler, aynı zamanda birçok tanınmış metin dosyalarının şifreleme ve çözme kendi sistemi ile donatılmıştır. kullanıcıyı basarken Buna göre, baskı yazı tipleri ve eğrileri ile ilgili sorunlar asla. MFP tüm sunucuya dahil işletim sistemleri, dünyada var olan destekler.

Üretici genel niteliklerine göre

Kyocera-2035 çok işlevli cihaz sahibini elektrik değil, aynı zamanda toner ve satın alma tamir kitleri maliyeti sadece kaydedebilirsiniz geleceğin teknolojisi olarak piyasada konumlandırılmıştır. Bu MFP'de konumlanmıştır logosu «ECOSYS», okur. Ancak, baskı ya da kopyalama sırasında 440 watt tüketimi birçok sahipleri için ekonomik değildir.

o çalışmalarında düşük gürültü gelince, burada insanlar hayal kırıklığı bekliyor. Sonra lazer yazıcı herhangi mürekkep püskürtmeli cihazının daha güçlü uğulduyor. Ve toner için birçok sahipleri bir sorum var: ekonomi modunda, baskı kalitesi kötü. Oldukça garip kavramlar bir bütün olarak ekonomi ile ilgili Kyocera satıcısı teknolojistlerin.

Çok fonksiyonlu cihaz dahili bir dubleks vardır ve her iki tarafta kağıda kendinden yayımlamak nedenle edebilmektedir. Aynı teknoloji bize bir fonksiyonel ve verdi masaüstü bir tarayıcı, bir tek yaprağın iki taraftan görüntüleri dijital ortama yardımsız edebilirsiniz. Ancak, belki sadece bireysel tarama -size sayfaları A4.

Tarayıcı MFP İşler

En üst düzeyde uygulanan çok fonksiyonlu cihazlardan Sayısallaştırma görüntüler. 600 dpi çözünürlük kullanıcının kafasını karıştıran gelmez Let - renkli ve tek renkli yüksek kaliteli görüntüler üretmek için yeterlidir. fotokopi modunda, tarama çözünürlüğü yarıya düşer.

donanım seviyesinde, bir seçenek popüler grafik biçimlerinde bilgileri kaydetmek için. Ayrıca, MFP 2035 Kyocera-taramada uzaktan gerçekleştirilebilir. Yani, sayısallaştırma sonra, LAN görüntüsü ile uzak bilgisayara posta veya başka taşıma protokolü tarafından iletilebilir edilir. Ancak, bölüm "Networking" nde "adres defteri kullanma" başlıklı bölümüne de incelemek gerekir.

Aşamalı ayarlama baskı aparatı

Yazıcıyı kullanmadan önce, uzmanlar bütün IFI sahipleri ince ayar ve kontrol paneline ulaşmak için önerilir. talimatları izleyerek, öncelikle gerekli parametreleri (IP adresi, maske ve DNS) ayarı, yazıcıyı ağa bağlamak gerekir. Ve ardından hemen kontrol paneli ile tanımak başlar.

  1. PC'de herhangi bir tarayıcıyı açın ve Kyocera-2035 yazıcının ağ adresini girin. ayar yalnızca yetkilendirme (varsayılan kullanıcı adı ve parola «Kyocera») sunulacak.
  2. Ana ağ yönlendiricisi menüsünün belli belirsiz hatırlatan kontrol paneli MFP. öğeler arasında yürürken, kullanıcı ince ayar yapmak zor olmayacaktır.

Kontrol paneli tutucu üretilen tüm eylemler dokunmatik işlevli ünitesinden doğrudan yürütebileceği, fakat tam bir klavye yapılandırması eksikliği süresiz gecikebilir.

Sorunlar ve çözümleri

Herhangi bir cihaz yıkmak eğilimindedir ve Kyocera ürünleri istisna kaçırır. Çoğu durumda, yazıcının tüm arızalar nedeniyle baskı sırasında kullanılır düşük kaliteli kağıda meydana gelir. Nedeniyle destek makaraları pürüzlü yüzeye cihazı kağıt besleme mekanizması mikroskopik bezi tabakası kaldırılır. Elde edilen beyaz toz baskı ve hata sırasında meydana çünkü hangi yazıcının içinde çoklu sensör, üzerine yatırılır. Kyocera-2035, daha doğrusu, yazıcı işlemci tek başına modundayken kendini temizleme üretmek mümkün değildir, ancak cihaz ekranında Kod hatası hareketli, sahibini bilgilendirmek edebiliyor.

Sonraki hüner - Kullanıcı, kitabını açar hizmet tablosundaki kodu karşılaştırır ve üretici tarafından tavsiye edilen kademeli prosedür üretir. Ortalama olarak bu sorunun bir çözümü 1-2 dakika bırakın.

Baş ağrısı ağrı sahibi

Birçok sahipleri Kyocera-2035 yazıcı kağıt sıkışması evde tamir edilemez temel sorun olduğunu onların incelemelerde iddia ederler. tepsisinden tabakanın çıkışında bir şeylere sırasıyla baskı otomatik olarak askıya alınır dayama gibiydi ve ilgili hata kodu yayınladı. Medyada, bu soruna birçok çözüm bulunmaktadır. En basit seçenek - Kağıt besleme kasetine bir santimetre asansör kuyusu. baskı levha teğet silindirlere sayfasıyla ilgili düzenlenecek hafif bir açıyla ile yakalanabilir çıkacaktır.

sorunların sıralamasında ikinci sırada birden fazla bilgisayar olan bir cihazda eşzamanlı baskıyı alır. oluştururken büyük bir yazıcı biriktirici çökebilir. yeniden ya da RAM kapasitesi hacmini: Bu birkaç şekilde sorunu çözmek. sayısallaştırılmış belgeler aktarım sırasında kaybolan kullanıcılardan şikayetler bir sürü - Aynı uzaktan tarama için de geçerlidir.

Sonuç olarak

İş sınıfı temsilcisi fonksiyonlu cihaz Kyocera-2035 olanakları maksimum alım kazanmak isteyen tüm potansiyel müşteriler, hitap emin olabilirsiniz. Baskı, tarama, kopyalama, ağ aktarımı, e-posta sunucuları için destek ve diğer birçok özellik bile en zorlu kullanıcıları tatmin. Teknoloji dolayısıyla baskı cihazlarının dünya pazarının bu segmentin tüm gereklilikleri karşılayan, iş için yaratılmış ve.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.